דשא סינטטי מחירים

טל סוכר בעלי חברה דשא קבוע מאת    טל סוכר בעלי חברה דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי מחירים

חיפשתם בגוגל "דשא סינטטי מחירים" וגיליתם שיש עשרות אתרים שמוכרים דשא סינטטי. איך יכול להיות שאתר אחד מוכר דשא סינטטי במחיר של 20 ₪ בעוד שיש אתרים שמוכרים דשא סינטטי במחיר של 100 ₪ ויותר? מה מחיר ההתקנה של דשא סינטטי? כמה עולה דשא סינטטי איכותי? מה ההבדלים בין הסוגים השונים? ואיך ניתן להשיג את המחיר הטוב ביותר? על כך בכתבה הבאה.

דשא סינטטי מחיר – איך לבצע השוואת מחירים נכונה? 

כמו כל מוצר גם דשא סינטטי מיוצר בדרגות איכות משתנות. תשתית הדשא הסינטטי, גובה הסיבים, צפיפות החומר וטיב החומרים יהיו גורם שישפיעו באופן ישיר על מחירו של דשא סינטטי.

הרעיון הוא כאשר מבצעים השוואת מחירים יש לעשות מעט שיעורי בית ולוודא כי אתם משווים בין שני מוצרים זהים.
תו איכות = כסף. כולנו רוצים לקנות מוצר איכותי וזול אך מומלץ מאוד לבדוק היטב לפני הרכישה אם לדשא הסינטטי יש תווי איכות וכי הוא נבדק במעבדה.

חשוב שלדשא הסינטטי יהיה מגן UV איכותי, שהוא יעבור בדיקות איכות של אי רעילות ומעכבי בעירה וכי המפעלים שמייצרים אותו יהיו בעלי תקינה ISO – מחיר דשא הסינטטי יושפע מכל הגורמים שפירטנו לעיל.

 דשא סינטטי במחיר הטוב ביותר? פשוט לכו למקור

דשא סינטטי תפס תאוצה בתחום אדריכלות הנוף והגינון בישראל. עם הביקוש ניתן לראות דשא סינטטי בחנויות ורשתות שיווק שונות ומשונות ליד פח הצבע וקרש הגיהוץ. 

לרב רשתות השיווק אינן מייבאות את הדשא הסינטטי ובסך הכל מהוות נקודת מכירה שמקפיצה את המחיר הסופי לצרכן. לפני הרכישה בדקו כי אתם מגיעים למחסני היבואן כך תחסכו את פערי התיווך של מחיר הדשא הסינטטי.

בנוסף, ברגע שתפנו לחברה שמתמחה בתחום תוכלו לקבל שירות התקנות מקצועי או אביזרי התקנה תקניים להתקנה עצמית. 

ניתן היום למצוא דגמים של דשא סינטטי החל מ-16.9 ₪ למ"ר אך אלו אינם דגמים איכותיים שיחזיקו מעמד לטווח האורך. מחיר דשא סינטטי לשימוש ביתי נע בדרך כלל בין 55-85 ₪ למ"ר. כמובן שיש סוגים מקצועיים של דשא סינטטי שיעלו גם 100 ₪ וצפונה.

שימו לב, ל- מחירון דשא סינטטי המצורף בהמשך המאמר…

איך בוחרים דשא סינטטי?

הדרך הטובה ביותר היא להתרשם מדשא סינטטי שהותקן בתנאי סביבה טבעיים. דשא סינטטי שיותקן בחנות או אולם תצוגה ממוזג יראה שונה בתכלית מאשר בתנאי חוץ.

החוק הראשון, כאשר ניגשים לבחור דשא סינטטי; הוא לנסות להגדיר את רמת השימוש שלכם. אם בסביבת ההתקנה משתמשים במשטח למשחקי ילדים, שימוש ספורטיבי, לעסק או שטחים ציבוריים אז כדאי לבחור בדשא סינטטי צפוף וחזק.

אם מדובר באזור בו המשטח ישמש בעיקר לנוי או לתקופה קצרה אז ניתן לבחור בדשא סינטטי בסיסי ופשוט יותר. בחירה נכונה של הדגם והמפרט שלו יאפשרו לכם להפיק את המיטב מהדשא הסינטטי וליהנות מהמוצר לשנים ארוכות יותר.

היבואנים הגדולים לרב מחזיקים תצוגה של דשא סינטטי במחסני החברה – כך תוכלו להתרשם מסוגי הדשא הסינטטי בסביבה הטבעית שלהם ולהבין האם אתם צרכים דשא סינטטי במחיר של 50 ₪ או אפילו 100 ₪ ויותר.

התקנת דשא סינטטי בגינה

התקנת דשא סינטטי מחירים

מחירים של התקנות דשא סינטטי משתנים לפי סוג המשטח והמצב הנוכחי של תוואי השטח. התקנת דשא סינטטי בגינה דורשת יצירת תשתיות של חצץ שומשום, הידוק המשטח וקיבוע המרבדים. הליך עבודה הלוקח זמן ודורש חומרים ואביזרי התקנה רבים. מחיר התקנת דשא סינטטי בגינה נע לרב בין 80-120 ש"ח למ"ר.

התקנת דשא סינטטי במרפסת נחשבת לפשוטה יותר מכיוון שאין היא דורשת תשתיות חצץ וחומרים כפי שנדרש מאיתנו בהתקנות על משטח אדמה. מחיר התקנה בגגות ומרפסות נע לרב בין 50-75 ש"ח למ"ר. 

יש לקחת בחשבון כי המחירים לרב מתייחסים לגינות ומרפסות של 40 מ"ר לפחות וכי לכל שטח יש את הדרישות שלו. ישנם שטחים הדורשים הכנות רבות יותר, לפני התקנת הדשא הסינטטי כגון: חפירת אדמה, הוצאת דשא טבעי, ריסוס ועקירה של צמחים. כמו כן, בעיות של גישה לשטח ההתקנה, גם יכולות לייקר ולהאריך את זמן ההתקנה אם יש צורך בשימוש במנופים מיוחדים או סחיבה ידנית.

כמובן שניתן גם לבחור בהתקנה עצמית של דשא סינטטי ולקבל הדרכה וחומרים מחברתנו. החיסכון הכספי לרב יהיה בין 40-60 ש"ח למ"ר כי יש צורך לקחת בחשבון את עלות החומרים, ההובלה והמנוף.

מחירים של דשא סינטטי במבצע 

כולנו אוהבים מבצעים והנחות, אך מוטלת עלינו האחריות לבצע השוואת מחירים נכונה ולוודא כי המבצע העומד לפנינו הוא אכן "מבצע אמיתי" ולא רק שיטת שיווק של החברה.

רבים חושבים כי הזמן הטוב ביותר לקנות דשא סינטטי הוא בחורף, מכיוון שאז הדרישה פוחתת והחברות רוצות למכור יותר. לצערנו התשובה מורכבת יותר מכך… מחיר של דשא סינטטי משתנה מגורמים רבים בשוק כגון: עלות חומרי הגלם, ההובלה, מיסוי ושער הדולר.

לעיתים יש תקופות בהן עלות הייצור זולה יותר ולעיתים יקרה יותר – דבר המשפיע על השוק ותמחור המוצרים. כמו כן, דווקא בתקופות מעבר לקראת הסתיו והאביב, יש ירידת מחירים עקב שיווק אגרסיבי שעושות החברות לקראת פתיחת העונה או סגירתה. 

ההצעה שלנו היא תמיד להיות עם האצבע על הדופק ולהתעדכן במבצעים של דשא סינטטי באתר כך תוכלו לקבל מוצר איכותי במחיר משתלם במיוחד.

דשא סינטטי מחיר למטר - על פי איכות הדשא והמפרט שלו:

המחירים המופיעים במחירון דשא סינטטי שלפניכם נועדו על מנת לתת לכם טווח מחירים של סוגי דשא סינטטי נפוצים. להצעת מחיר מדוייקת עליכם לבחור את דגם הדשא הסינטטי ולהתעדכן במחירים העדכניים שלהם ביום הרכישה.

היבואנים הגדולים מפרסמים מחירים בדף המבצעים שלהם על מנת לתת לכם את ההזדמנות ליהנות מדשא סינטטי איכותי במחירים ישירים מהיבואן לצרכן.

דשא סינטטי מחירים - רמת שחיקה, צפיפות ומה שבניהם.

בחירת דשא סינטטי חייבת להתבצע לפי רמת השימוש באזור. אם תבחרו בדשא סינטטי פשוט וזול לשימוש באזור עם רמת שחיקה גבוהה אז בוודאי הדשא הסינטטי לא יחזיק מעמד לאורך זמן.

זו הסיבה שאנו חוזרים ואומרים ללקוחותינו; בחירת דשא סינטטי מתבצעת קודם כל לפי סוג השימוש. רוצים דשא סינטטי לדירה שכורה, אירוע חד פעמי או תערוכה? אין בעיה, בחרו בדשא סינטטי זול. מעוניינים בדשא סינטטי איכותי לטווח ארוך? בחרו בדשא סינטטי עם צפיפות סיבים גבוהה שיהיה עמיד בפני שחיקה.

דשא סינטטי ECO
רמת שימוש מאסיבית 99%
דשא סינטטי EXTREME
רמת שימוש גבוהה 85%
דשא סינטטי CLASSIC
רמת שימוש בינונית 70%
דשא סינטטי BASIC
רמת שימוש קלה 55%

דשא סינטטי מחיר לפי דגמים וסוגים:

לאחר שהבנו את רמת השימוש המומלצת עבורנו אז ניגש לבחירת הדשא הסינטטי הרצוי; דשא קבוע מייבאת שלל רחב של דגמי דשא סינטטי ברמות שימוש ומחירים משתנים. חילקנו את דגמי הדשא הסינטטי ל-4 סדרות כאשר כל סדרה מייצגת רמת צפיפות שונה ומיועדת לשימוש שונה. אנו מציגים לכם את טווחי המחירים והשימושים בטבלה הבאה:

מחיר דשא סינטטי ECO

לשחיקה מאסיבית
125
 • טכנולוגיית הסיב הכפול
 • מראה טבעי ונעים למגע
 • אחריות מקיפה: 7 שנים
ECO

דשא סינטטי של סדרת ECO מיועד לשחיקה מאסיבית והוא נחשב לאחד מדגמי הדשא הסינטטי האיכותיים בישראל. רמת הצפיפות הגבוהה שלו בשילוב עם סיבים ארוכים – מעניקים לו עמידות גבוהה במיוחד בפני שחיקה ורכות מופלאה. דשא סינטטי אקו, נחשב לדגם פרימיום בענף והוא מיועד לשימוש מקצועי ולאנשים שרוצים את הטוב ביותר.  

מחיר דשא סנטטי EXTREME

לשחיקה גבוהה
89
 • טכנולוגיית הסיב הכפול
 • מראה טבעי ונעים למגע
 • אחריות מקיפה: 5 שנים
EXTREME

דשא סינטטי של סדרת אקסטרים מיועד לשחיקה גבוהה וחשב לדגם האיכותי ביותר לשימוש ביתי בענף. אם אתם צרכים דשא סינטטי למשחק לילדכם, לחיות מחמד, אירוח וספורט אז סדרת אקסטרים היא במיוחד בשבילכם. סדרת אקסטרים פותחה לשימוש באזורים עם שחיקה גבוהה. סיבי הדשא הסינטטי של סדרת אקסטרים רכים ומצטיינים בבלימת נפילות של ילדים. היתרון הגדול ביותר של דשא סינטטי זה הוא ביכולת שלו להישאר זקוף לאורך שמן וזו בזכות טכנולוגיית הייצור החדשנית שלו.

מחיר דשא סינטטי CLASSIC

לשחיקה בינונית
45-69
 • טכנולוגיית הסיב הכפול
 • סיבים רכים ומראה טבעי
 • אחריות מקיפה: 3-5 שנים
CLASSIC

דשא סינטטי קלאסיק מיועד לשחיקה בינונית ושימוש ביתי ממוצע. סדרת קלאסיק פותחה לאנשים המחפשים דשא סינטטי איכותי במחיר שווה לכל כיס. המראה הטבעי של דגמי הדשא הסינטטי בשילוב עם המראה הרך והנעים שלהם הפכו את סדרת קלאסיק לדגמי הדשא הסינטטי הפופולאריים ביותר בענף. 

מחיר דשא סינטטי BASIC

לשחיקה קלה
17-35
 • מחירים זולים במיוחד
 • לשימוש לטווח קצר
 • אחריות: 0-1 שנים
BASIC

דשא סינטטי של סדרת בייסיק, מיועד לשימושים זמניים ואזורים בהם יש דריכה מועטה. מחפשים דשא סינטטי זול לדירה שכורה או אירוע? זה הדשא הסינטטי בשבילכם. בסדרת בייסיק תוכלו לקבל מגוון של דגמים של דשא סינטטי וליהנות מגינה ומרפסת ירוקה במחירים זולים במיוחד.

סוגים של דשא סינטטי ומחירים

דגמי הדשא הסינטטי שלנו, מצטיינים ברכות סיבים מעולה ומראה טבעי במיוחד. הסיבה שאנו מייבאים מעל ל-14 דגמים היא: שכל אחד יוכל לבחור את הדשא הסינטטי המועדף עליו הן מבחינת המראה והן מבחינת התקציב.

כנסו לקטלוג המוצרים שלנו והתרשמו ממגוון דגמי הדשא הסינטטי האיכותיים בישראל. רוצים לראות את דגמי הדשא הסינטטי במציאות ולא רק על מסך המחשב? פשוט הגיעו אלינו! רשמו דשא קבוע ב-WAZE – מחכים לכם כאן עם כוס קפה 🙂

דשא סינטטי מומלץ - מה הלקוחות מספרים עלינו?

בעבר כשרצינו לרכוש מוצר או לקבל המלצה על איש מקצוע אז היינו חייבים לחפש מישהו מהמעגל הקרוב שלנו, שהתנסה במוצר ובשירות של החברה. כיום, ניתן בלחיצת כפתור לקבל המלצות של אנשים אמיתיים ולדעת אם הם היו מרוצים מחוויית הקנייה ומה ההתרשמות שלהם מהשירות והמוצר.

חברתנו שוקדת רבות על פיתוח מוצרים מתקדמים וחרטה על דגלה להעניק שירות אדיב וקשוב לכלל לקוחותינו. אתם מוזמנים לראות כאן מה הלקוחות שלנו מספרים עלינו:

"כשפניתי לחברה, הבנתי כבר מהשיחה הראשונה שהגעתי למקום עם אנשי מקצוע אמיתיים. קיבלתי מידע מפורט בבחירת הדשא הסינטטי והליך ההתקנה. ההרגשה שקיבלתי היא שסוף סוף עומדים מולי אנשים טובים הרואים את טובת הלקוח ולא רק מנסים למכור - יישר כוח!"
5/5

דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למוצר מדף והוא נפוץ בשלל רחב של חנויות, רשתות שיווק ומשתלות. ההמלצה שלנו היא תמיד לפנות למקור וכמו שלא היינו רוכשים טלויזיה לסלון בסופרמרקט כך אנו ממליצים לרכוש דשא סינטטי במקום שמתמחה בכך ומוכר לנו מוצרים תקניים עם אחריות ארוכת שנים.

יתרון נוסף הוא שאתם חותכים בפערי התיווך ורוכשים את המוצר ישירות מהמקור! החסכון הכספי יכול להגיע בין 20% ועד 50% ואף יותר בפערי המחירים. מדוע לשלם יותר? פשוט הגיעו אלינו ותהנו ממחירים ישירים, אספקה מיידית ושירות מקצועי.

דשא סינטטי עם תקני איכות

דשא סינטטי איכותי, חייב לעבור הליכי ייצור קפדניים על מנת שיהיה עמיד לאורך זמן. כשניגשים לבחור דשא סינטטי אז עלינו לוודא כי לחברה המייבאת יש בדיקות מעבדה ותקנים המעידים על איכות הדשא הסינטטי.

מה חשוב לבדוק? קודם כל בדקו האם לדשא הסינטטי יש מגן UV לעמידות מרבית מול השמש הישראלית. וודאו כי ליבואן שמולכם יש בדיקת מעבדה המעידה על כך ולא רק הבטחה בעל פה.

שנית עליכם לוודא כי יש לדשא הסינטטי מעכבי בעירה לבטיחות מרבית באש. לחברת דשא קבוע אישור של מכון התקנים הישראלי למעכבי בעירה.

בנוסף, לדשא הסינטטי חייב להיות תקן אי רעילות המעיד כי בסיבי הדשא הסינטטי אי מתכות כבדות והוא בטיחותי לשימוש של ילדים. היבואנים המובילים יוכלו להציג בפניכם את כל המסמכים הדרושים וכך תוכלו להבחין בין מוצר איכותי למוצר נחות.

השוואת מחירים למוצרי דשא סינטטי, נבצע על ידי השוואת המפרט של המוצר. אם נרצה להבין אם שני המוצרים שלפנינו זהים, עלינו לבחון את צפיפות הסיבים, אורך הסיבים, ה-DTEX ותקני האיכות של הדשא הסינטטי. למדריך המלא כנסו לאתר דשא קבוע.

התקנים החשובים ביותר של דשא סינטטי הם: מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי 755, תקן אי רעילות, מגן UV ובקרת איכות ISO של המפעלים.

מחיר דשא סינטטי משתנה לפי טיב החומרים, המפרט ותקני האיכות. בעוד שניתן להשיג דגמי דשא סינטטי זולים במיוחד במחירים של 20 ש"ח למ"ר. ישנם גם דגמים איכותיים במיוחד שיעלו כ-100 ש"ח ואף יותר. אתם מוזמנים להיכנס, לקטלוג הדשא הסינטטי המלא של חברתנו.

אם מדובר במרבדים קטנים לגינות ומרפסות קטנות אז ניתן לעיתים לבצע הובלה עצמית ברכב פרטי. אם מדובר בשטחים גדולים אז מומלץ להשתמש בשירות ההובלות שלנו. אנחנו מבצעים הובלות עם מובילים מקצועיים ואדיבים עד אליכם הבייתה.

דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי המשלב בתוכו מספר גוונים המעניקים לדשא הסינטטי מראה טבעי במיוחד. אנחנו מזמינים אתכם לתצוגה שלנו, להתרשם ממגוון רחב של סוגי דשא סינטטי, המותקנים תחת כיפת השמיים ממש כמו בגינתכם.