דשא סינטטי למסעדות ובתי קפה

דשא סינטטי בתי קפה
דשא סינטטי מותקן כיום בבתי קפה, מסעדות, פאבים וקפיטריות רבות ברחבי הארץ. בעלי עסקים בתחום המסעדנות הבינו את היתרונות הרבים הגלומים בהתקנת דשא סינטטי בעסקיהם. אם אתם בעלי עסק בענף המזון - המאמר הזה במיוחד בשבילכם.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי הפך למוצר מבוקש בקרב בעלי עסקים בתחום המזון; בתי קפה, פאבים, קפיטריות, מועדונים ומסעדות. אנשי עסקים בתחום מבינים היטב כי מלבד המזון המוגש, השירות ומיקום העסק, עליהם לטפח את מראהו של עסקם על מנת למשוך לקוחות. יתרונותיו הרבים מעניקים לעסק מראה יוקרתי וטבעי אשר מחליף בקלות מרבדי הדשא הטבעי ללא צורך בתחזוקה וטיפול.

האווירה המושרית בבית הקפה והמסעדה חשובים לפעמים אף יותר מאיכות המזון והשירות. משטחי דשא סינטטי יעניקו ללקוחות אווירה נעימה ושלווה יותר ותעזור למיתוג העסק. כמובן, דשא סינטטי איכותי בעל מראה טבעי יהווה כתפאורה המושלמת עבור מסעדה, ביסטרו בר או בית קפה.

ברור לכולם שדשא סינטטי יעניק למסעדה מראה טבעי וירוק ומנגד, דשא צהוב ונבול יעשה בדיוק את ההפך הגמור. הטיפול בדשא טבעי כרוך בעבודה סביב השעון והשקעה כלכלית רחבה. בשל כך, דשא סינטטי משמש כתחליף מצוין לדשא טבעי. דשא סינטטי, נראה כיום כדשא טבעי, ניתן להשיגו בשלל צבעים ודוגמאות. הוא נשאר ירוק לאורך כל השנה, עמיד בפני דריכות מרובות ומהווה כפתרון המושלם לבעלי גני אירועים, אולמות אירועים, אולם כנסים ובתי אירוח.

דשא סינטטי בית קפה

דשא סינטטי למסעדות - בתי קפה – דגש על הפרקטיות

עסקים בתחום המזון בכלל ומסעדות ובתי קפה בפרט דורשים דיוק רב הן בתחום העיצוב והן בתחום השירות. הארכיטקטורה ועיצוב הפנים שיקבעו את מיקום הבר, המטבח, עמדת המלצרים ומיקום השולחנות חייבות קודם כל לשים דגש על הפרקטיות.

תכנון פרקטי יחסוך לעסק זמן, כסף ויאפשר לו לבצע את מהלך העבודה ביעילות ודייקנות. כמו בענף המסעדנות, בענף הדשא הסינטטי חשבנו בראש ובראשונה על שימושיות המוצר. דשא סינטטי מיוצר כיום בשלל של צבעים, מרקמים ודגמים אך זו לא המהות שלו. דשא סינטטי בראש ובראשונה הינו מוצר שימושי; אינו דורש תחזוקה, עמיד בפני שחיקה גבוה, אינו משנה את צבעו וקל לניקוי.

דשא סינטטי לעסקים – הוצאה כלכלית מחושבת

דשא סינטטי יחסוך לעסק כסף רב בטווח הארוך. דשא סינטטי אינו דורש תחזוקה כלל, הוא ניתן לניקוי בקלות, אינו דורש השקיה וחוסך בעלויות המים הגבוהות. כמו כן, דשא סינטטי אינו דורש שימוש בחומרים רעילים כמו: הדברה מפני מזיקים ודישון. חומרים אלו אינם מומלצים במקומות המגישים מזון ועלולים להיות מסוכנים לבריאות לקוחותיכם. אם נחשב את עלות התקנת דשא סינטטי לעומת דשא טבעי תגלו כי למרות ההפרשים הגדולים בעלות הראשונית – דשא סינטטי משתלם יותר באופן משמעותי  בטווח הארוך.(לצפייה במספרים לחצו כאן)

דשא סינטטי - ניתן להתקנה על כל משטח

דשא סינטטי הפך למוצר נחשק בענף המסעדנות בשל היכולת להתקינו כמעט על כל משטח: ריצוף, אספלט, משטח עץ, בטון ואדמה. דשא מלאכותי לא זקוק לאדמה עשירה במינרלים וניתן למצוא אותו מותקן במקומות בהם דשא טבעי לא יכול לצמוח לעולם.

החברות המובילות בענף מתקינות דשא סינטטי במקומות בהם מזג האוויר ותנאי השטח אינם מאפשרים לגדל דשא טבעי בהצלחה יתרה. כמו כן,  דשא סינטטי מותקן גם בשטחי פנים מקורים כגון: בניינים רבי קומות, מרפסות מקורות, מרתפים, גגות ועוד…

הגמישות הרבה באופן התקנת מרבדי דשא סינטטי הפכו אותו בזמן קצר לפריט דקורטיבי מהמעלה הראשונה. אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים כבר שותפים מלאים לרעיון. המגמה הסביבתית הירוקה בכל תחומי החיים פלשה גם לענף המזון ותחום העיצוב. לכן, דשא סינטטי מקבל גושפנקה אמיתית מענף המזון בשנים האחרונות וניתן לראותו מותקן במסעדות ובתי הקפה המובילים בישראל ובעולם.

לסיכום
, דשא סינטטי עזר רבות לבעלי עסקים בתחום המזון ליצור פינת חמד ירוקה ללא צורך בתחזוקה. דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי מתקדם המיובא לישראל בשלל דגמים וצבעים. דשא סינטטי ניתן לעיצוב על פי דרישתכם וניתן להתקנה כמעט על כל משטח וכיד הדמיון הטובה. יתרונותיו של דשא סינטטי על פני דשא טבעי מתבטאים הן בפרקטיות המוצר והן בחיסכון הכלכלי לאורך שנים. בתי קפה ומסעדות מובילים בארץ מתפארים כיום במשטחי דשא סינטטי ירוקים. דשא סינטטי יעניק ללקוחות תחושה מופלאה ולבעל העסק חיסכון כלכלי רב ופונקציונאליות מרובה.

דשא סינטטי לבתי קפה

מחפשים דשא סינטטי לבית קפה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors