דשא סינטטי – הבחירה החדשה של ענף הגינון והחקלאות

דשא סינטטי גינון
דשא סינטטי הפך למוצר המבוקש ביותר בענפי הגינון והחקלאות בארץ ובעולם. מה היתרונות של דשא סינטטי על דשא טבעי? מדוע ענף הגינון העולמי אימץ לחיקו את מרבד הפלא הירוק? ומה ההבדלים בין הסוגים השונים?
שתף\י חבר:

תעשיית הדשא הסינטטי גדלה והתפתחה רבות בשנים האחרונות לצד ענף החקלאות ותעשיית הגינון. ישראל מובילה את ענף החקלאות העולמית ומידי שנה פטנטים רבים נרשמים לזכות מדינתנו הקטנה. הבעיות הניצבות כיום בפני ענף החקלאות והגינון הן המחסור בכוח עבודה מיומן, לצד המחסור הגדול במים.

מצוקת מים אינה רק בעיה שתקפה את ענף הגינון – חקלאות הארץ ישראלית, אלא בעיה אמיתית שמדינות רבות מתמודדות ברחבי העולם. בשל המצוקה הרבה בכוח עבודה זול ואמין והבצורת הגלובלית, ענף הגינון העולמי אימץ לחיקו את מרבד הפלא הירוק.

היתרונות בהתקנת דשא סינטטי כל כך רבים שענף החקלאות והגינון לא יכלו להתעלם ממנו והחלו להשתמש במוצר לפרויקטים רבים ומגוונים.

דשא סינטטי לענף החקלאות עם משלוח!

צרכים דשא סינטטי לענף החקלאות? חממות? שטחים חקלאיים? יש לנו מגוון ענק של סוגי דשא סינטטי לכל שימוש ומטרה.

כנסו לחנות היבואן, ניתן לבצע רכישה אונליין של מגוון רחב של מוצרים: דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה במחיר ישיר ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי לחממות וענף החקלאות

דשא סינטטי חוסך מים, אינו זקוק לטיפול כלל ונשאר ירוק לאורך כל השנה. היתרונות האקולוגיים הולכים יד ביד עם היתרונות הכלכליים. כל משפחה יודעת שגינתם צורכת כמה מאות שקלים מידי חודש על גינון, השקיה, דישון ותחזוקה בלתי פוסקת.

דשא סינטטי מצליח להעניק לנו גינה ירוקה ויפה ללא צורך בתחזוקה כלל. החיסכון הגדול במים, כוח עבודה וזמן הופך בסופו של יום לחיסכון כספי רב של אלפי שקלים מידי שנה.

נכון, דשא סינטטי הינו מוצר שהשקעתו הכלכלית הראשונית גבוהה יותר מדשא טבעי אף לטווח הארוך מדובר במוצר המשתלם ביותר שידוע כיום לתעשיית הגינון והחקלאות.

דשא סינטטי – בחירה נכונה לפי השימוש

 לפני שנגשים לבחור דשא סינטטי עליכם להבין שמיטב היצרנים מפתחים סוגי דשא סינטטי לכל שימוש ומטרה. דשא סינטטי המיוצר למגרשי ספורט לא יתאים לגינון ביתי או שטחים ציבוריים. זו הסיבה שפיחתחנו מגוון רחב של דגמים, המחולקים לסדרות דשא סינטטי. לכל סדרה יש את התכונות והמאפיינים שיהפכו את השימוש שלהם לטוב יותר לייעוד המקורי שלהם.

להתראות לחרקים ולמזיקים!

ענף החקלאות יודע שאחד מהאתגרים הגדולים ביותר שיש לחקלאי הוא להתמודד עם מזיקים וחרקים אשר יכולים להשמיד ולהרוס יבולים שלמים. זו הסיבה שבתחום מפתחים תכשירים ושיטות טיפול המצמצמות את הנזקים העצומים שעד לפני כמה עשרות שנים היו חלום בלהות של כל חקלאי וחקלאי.

בגינות ביתיות נמצא חרקים בדשא טבעי אשר מופיעים מידי תקופה ואז נצטרך להשתמש בתכשירים רעילים על מנת להפטר מהם. מי שיבחר להתקין דשא סינטטי בגינתו, יצליח לפתור את הבעיה אחת ולתמיד כי הרי חרקים ומזיקים אינם נמשכים לדשא מלאכותי – כך נקבל משטח נקי מחרקים ורעלים שאינו דורש טיפול ותחזוקה כלל במרוצת השנים.

דשא קבוע פתחה 5 סדרות של דשא סינטטי:

סדרת אקו

הסדרה המקצועית של דשא קבוע מיועדת למקומות בהם יש דריכה גבוהה – מאסיבית. הסיבים העבים של סדרת אקו מעניקים שכבת בלימת נפילות ורכות מופלאה. דשא סינטטי מסוג זה מיועד לאנשים שרוצים לקבל את המוצר האיכותי ביותר בשוק שנחשב לאחד מדגמי הפרימיום האיכותיים והנחשבים ביותר בתעשייה. דשא סינטטי אקו יעניק לגינתכם מראה טבעי במיוחד עם תחושה של רכות מפנקת.

דשא סינטטי בייסיק

מיועדת לשימוש בסיסי ולתקופות קצרות. סדרה זו מכילה מספר דגמי דשא סינטטי להתקנה באזורים עם דריכה מועטה או לתקופות קצרות כמו: דירות שכורות, תערוכות, אזורי נוי, אירועים והשקות. מחירם נחשב לזול מהדגמים הממוצעים והאיכותיים בסדרות הבאות.

דשא סינטטי הום

מכילה בתוכה מגוון רחב של דגמי דשא סינטטי המשמשים לגינון ביתי ופינות נוי במרפסות ביתיות וחצרות בבית. לדשא הסינטטי מראה טבעי ומגע רך ונעים ולרב סוגים אלו ישמשו אתכם נאמנה לשימוש ביתי לאורך שנים רבות של שימוש והנאה.

סדרת אקסטרים

פותחה עבור ענף הספורט להתקנה באזורים בהם יש דריכה רבה ושחיקה גבוהה. סוגי דשא סינטטי אלו טובים למגרשי ספורט, חדרי כושר ומשחק. מראה הדשא הסינטטי בסדרה זו מלא וצפוף במיוחד והם מיוצרים במגוון רחב של צבעים וסוגים.

סדרת פליי

סדרת דשא סינטטי צבעוני לילדים, פינות משחק וחדרי כושר. כל מי שרוצה להכניס מעט צבע לחיים ולצאת מהצבעים הסטנדרטים של גוונים ירוקים ימצא כאן שלל רחב של גוונים מיוחדים ומפתיעים; ורוד, כתום, לבן, כחול, סגול, צהוב, שחור, לבן ואפור.

צרכים עזרה בבחירת דשא סינטטי? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors