דשא סינטטי – הבחירה החדשה של ענף הגינון והחקלאות

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי – הבחירה החדשה של ענף הגינון והחקלאות

דשא סינטטי הפך למוצר המבוקש ביותר בענפי הגינון והחקלאות בארץ ובעולם. מה היתרונות של דשא סינטטי על דשא טבעי? מדוע ענף הגינון העולמי אימץ לחיקו את מרבד הפלא הירוק? ומה ההבדלים בין הסוגים השונים?

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

תעשיית הדשא הסינטטי גדלה והתפתחה רבות בשנים האחרונות לצד ענף החקלאות ותעשיית הגינון.

ישראל מובילה את ענף החקלאות העולמית ומידי שנה פטנטים רבים נרשמים לזכות מדינתנו הקטנה. הבעיות הניצבות כיום בפני ענף החקלאות והגינון הן המחסור בכוח עבודה מיומן, לצד המחסור הגדול במים.

מצוקת מים אינה רק בעיה שתקפה את ענף הגינון – חקלאות הארץ ישראלית, אלא בעיה אמיתית שמדינות רבות מתמודדות ברחבי העולם. בשל המצוקה הרבה בכוח עבודה זול ואמין והבצורת הגלובלית, ענף הגינון העולמי אימץ לחיקו את מרבד הפלא הירוק.

היתרונות בהתקנת דשא סינטטי כל כך רבים שענף החקלאות והגינון לא יכלו להתעלם ממנו והחלו להשתמש במוצר לפרויקטים רבים ומגוונים.

דשא סינטטי – חיסכון רב במשאבים

דשא סינטטי חוסך מים, אינו זקוק לטיפול כלל ונשאר ירוק לאורך כל השנה. היתרונות האקולוגיים הולכים יד ביד עם היתרונות הכלכליים. כל משפחה יודעת שגינתם צורכת כמה מאות שקלים מידי חודש על גינון, השקיה, דישון ותחזוקה בלתי פוסקת.

דשא סינטטי מצליח להעניק לנו גינה ירוקה ויפה ללא צורך בתחזוקה כלל. החיסכון הגדול במים, כוח עבודה וזמן הופך בסופו של יום לחיסכון כספי רב של אלפי שקלים מידי שנה.

נכון, דשא סינטטי הינו מוצר שהשקעתו הכלכלית הראשונית גבוהה יותר מדשא טבעי אף לטווח הארוך מדובר במוצר המשתלם ביותר שידוע כיום לתעשיית הגינון והחקלאות.

דשא סינטטי – בחירה נכונה לפי השימוש

לפני שנגשים לבחור דשא סינטטי עליכם להבין שמיטב היצרנים מפתחים סוגי דשא סינטטי לכל שימוש ומטרה. דשא סינטטי המיוצר למגרשי ספורט לא יתאים לגינון ביתי או שטחים ציבוריים.

דשא קבוע פתחה שלוש סדרות של דשא סינטטי:

סדרת קלאסיק – מכילה בתוכה מגוון רחב של דגמי דשא סינטטי המשמשים לגינון ביתי ופינות נוי. לדשא הסינטטי מראה טבעי ומגע רך ונעים ולרב סוגים אלו ישמשו אתכם נאמנה במקומות בהם הדריכה קלה – בינונית.

סדרת אקסטרים פותחה עבור גינות פרטיות ובתי עסק בהם יש דריכה רבה ושחיקה גבוהה. סוגי דשא סינטטי אלו טובים למקומות בהם יש דריכה בינונית – גבוהה. מראה הדשא הסינטטי בסדרה זו מלא וצפוף במיוחד והם מיוצרים במגוון רחב של צבעים וסוגים.

סדרת ECO– הסדרה המקצועית של דשא קבוע מיועדת למקומות בהם יש דריכה גבוהה – מאסיבית. הסיבים העבים של סדרת אקו מעניקים שכבת בלימת נפילות ורכות מופלאה. דשא סינטטי מסוג זה מיועד לאנשים שרוצים לקבל את המוצר האיכותי ביותר בשוק שיעניק לגינתכם מראה טבעי במיוחד עם תחושה של רכות מפנקת.

על מנת לבחור בדשא סינטטי המתאים במיוחד עבורכם, חייגו 077-2150031 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם.