דשא סינטטי 10 מ"מ במחיר יבואן

דשא סינטטי 10 מ"מ במחיר יבואן

מחפשים דשא סינטטי 10 מ"מ? הגעתם למקום הנכון! דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי ומוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן! דשא סינטטי 10 מ"מ במחיר סיטונאי לרוכשים גלילים סגורים החל מ-15.9 ש"ח כולל מע"מ למ"ר.

פורסם:

מחפשים דשא סינטטי 10 מ"מ במחיר זול? הגעתם למקום הנכון! דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי עשרה מילימטר ומוכרת את כל דגמי הדשא הסינטטי בשיטת שיווק ישירה מהיבואן לצרכן – ללא פערי תיווך.

דשא סינטטי 10 מ"מ – למה זה משמש?

דשא סינטטי 10 מ"מ ישמש אותנו  להתקנה באזורים בהם אין דריכה רבה או לתקופות קצרות. אנשים שרוכשים דשא סינטטי גריני ישתמשו בו לרב לדירות שכורות, אירועים, אזורי נוי עם דריכה מועטה.

דשא סינטטי 10 מ"מ הוא בעצם דשא סינטטי זול עם גובה סיב קצר מאוד של 10 מילימטר ומראה קצוץ של שטיח (לבד). מחירו האטרקטיבי מאפשר לכסות שטחים גדולים בצבע ירוק במחיר זול במיוחד.

מחיר דשא סינטטי 10 מ"מ? החל מ-15.9 ש"ח למ"ר!

דשא סינטטי 10 מ"מ נמכר לרב במחיר של 20 עד 30 ש"ח למ"ר, בהתאם לצפיפות הסיבים וטיב המרבד. דשא קבוע יצאה במבצע סיטונאי, לרוכשים גלילים סגורים ומוכרת דשא סינטטי במחיר של 15.9 ש"ח למ"ר כולל מע"מ – לכל הרוכשים גלילים של 50 או 100 מ"ר. רוצים דשא סינטטי חתוך לפי מידה? ניתן להוסיף 4 ש"ח למ"ר ותוכלו לקבל את הדשא הסינטטי לפי המידות הדרושות לכם.

איפה קונים בזול דשא סינטטי 10 מ"מ?

אם תרצו לקבל מוצר איכותי במחיר זול אז כדאי לכם לפנות ישירות ליבואן. חנויות, משתלות ורשתות שיווק לרב לא מייבאות את המוצרים בעצמן ואז מחירי המוצרים עולים בשל פערי תיווך.

ברגע שרוכשים את המוצר ישירות מהיבואן, נוכל ליהנות ממחיר ישיר ולחסוך את פערי התיווך המיותרים ולשלם מחיר זול בעשרות אחוזים. 

דשא סינטטי במשלוח עד הבית!

אם אתם רוצים לרכוש דשא סינטטי 10 מ"מ, בלי לצאת מהבית אז ניתן לבצע הזמנה טלפונית ולקבל את הדשא הסינטטי עד אליכם עם הובלה במחיר מוזל. 
רוצים לחסוך את מחיר ההובלה? פשוט מגיעים למחסני החברה ובשיטת שלם וקח מקבלים את המוצר במקום.

דשא סינטטי 10 מ"מ

דשא סינטטי 10 מ"מ – עם התקנה או התקנה עצמית?

אם אתם רוצים להתקין דשא סינטטי 10 מ"מ אז מומלץ לחשוב על התקנה עצמית. התקנה מקצועית של מתקיני דשא סינטטי, מייקרת את הפרויקט משמעותית וכידוע דשא סינטטי מסוג זה אינו איכותי ואינו מיועד להתקנה לטווח ארוך.

מתי מומלץ לבחור בהתקנה מקצועית? כשרוכשים דשא סינטטי איכותי שישמש אתכם לשנים רבות. ניתן לקבל מאיתנו את כל אביזרי ההתקנה והדרכה מלאה על מנת שתוכלו לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר.

לייעוץ מקצועי פשוט חייגו: 077-2150031 או השאירו לנו הודעה בטופס צור קשר באתר – נשמח לעמוד לשרותכם!