דשא סינטטי 10 מ"מ במחיר יבואן

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי 10 מ"מ במחיר יבואן

מחפשים דשא סינטטי 10 מ"מ? הגעתם למקום הנכון! דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי ומוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן! דשא סינטטי 10 מ"מ במחיר סיטונאי לרוכשים גלילים סגורים החל מ-14.9 ש"ח כולל מע"מ למ"ר.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

תוכן עניינים

מחפשים דשא סינטטי 10 מ"מ במחיר זול? הגעתם למקום הנכון! דשא קבוע מייבאת דשא מלאכותי עשרה מילימטר ומוכרת את כל דגמי הדשא הסינטטי בשיטת שיווק ישירה מהיבואן לצרכן – ללא פערי תיווך.

דשא סינטטי 10 מ"מ – למה זה משמש?

דשא סינטטי מסוג זה ישמש אותנו  להתקנה באזורים בהם אין דריכה רבה או לתקופות קצרות. אנשים שרוכשים דשא סינטטי גריני ישתמשו בו לרב לדירות שכורות, אירועים, אזורי נוי עם דריכה מועטה.

דשא סינטטי 10 מ"מ הוא בעצם דשא סינטטי זול עם גובה סיב קצר מאוד של סנטימטר אחד ומראה קצוץ של שטיח (לבד). מחירו האטרקטיבי מאפשר לכסות שטחים גדולים בצבע ירוק במחיר זול במיוחד.

מחיר דשא סינטטי עשרה מילימטר? החל מ-14.9 ש"ח למ"ר!

דשא סינטטי עשרה מ"מ נמכר לרב במחיר של 20 עד 30 ש"ח למ"ר, בהתאם לצפיפות הסיבים וטיב המרבד. דשא קבוע יצאה במבצע סיטונאי, לרוכשים גלילים סגורים ומוכרת דשא סינטטי במחיר של 14.9 ש"ח למ"ר כולל מע"מ – לכל הרוכשים גלילים של 50 או 100 מ"ר. רוצים דשא סינטטי חתוך לפי מידה? ניתן להוסיף 5 ש"ח למ"ר ותוכלו לקבל את הדשא הסינטטי לפי המידות הדרושות לכם.

איפה קונים בזול דשא סינטטי?

אם תרצו לקבל מוצר איכותי במחיר זול אז כדאי לכם לפנות ישירות ליבואן. חנויות, משתלות ורשתות שיווק לרב לא מייבאות את המוצרים בעצמן ואז מחירי המוצרים עולים בשל פערי תיווך.

ברגע שרוכשים את המוצר ישירות מהיבואן, נוכל ליהנות ממחיר ישיר ולחסוך את פערי התיווך המיותרים ולשלם מחיר זול בעשרות אחוזים. 

דשא סינטטי במשלוח עד הבית!

אם אתם רוצים לרכוש דשא סינטטי 10 מ"מ, בלי לצאת מהבית אז ניתן לבצע הזמנה טלפונית ולקבל את הדשא הסינטטי עד אליכם עם הובלה במחיר מוזל. 
רוצים לחסוך את מחיר ההובלה? פשוט מגיעים למחסני החברה ובשיטת שלם וקח מקבלים את המוצר במקום.

דשא סינטטי 10 מ"מ

דשא סינטטי זול- עם התקנה או התקנה עצמית?

אם אתם רוצים להתקין דשא סינטטי 10 מ"מ אז מומלץ לחשוב על התקנה עצמית. התקנה מקצועית של מתקיני דשא סינטטי, מייקרת את הפרויקט משמעותית וכידוע דשא סינטטי מסוג זה אינו איכותי ואינו מיועד להתקנה לטווח ארוך.

מתי מומלץ לבחור בהתקנה מקצועית? כשרוכשים דשא סינטטי איכותי שישמש אתכם לשנים רבות. ניתן לקבל מאיתנו את כל אביזרי ההתקנה והדרכה מלאה על מנת שתוכלו לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר.

שאלות שתמיד נשאלות בנושא:

תלוי מאוד בסוג הדשא הסינטטי. דגמי דשא סינטטי מסוג זה נחשבים בדרך כלל לדגמים פשוטים וזולים, המיועדים להתקנה לתקופות קצרות. ניתן למצוא בשוק דגמי דשא סינטטי 10 מ"מ איכותיים, המיועדים לשימוש במגרשי ספורט וחדרי כושר ומחירם יהיה בהתאם.

מחיר דשא סינטטי מסוג זה יהיה זול לרב וינוע בין 15 ל-25 ש"ח ש"ח למ"ר. דגמים מקצועיים לאימוני כוח, מזחלות, חדרי כושר וענף הספורט יכולים לעלות גם 100 ש"ח למ"ר ויותר בהתאם למפרט הטכני של הדשא הסינטטי.

קשה לקבוע במדויק אבל תוחלת החיים של דגמי דשא סינטטי קצרים, ברמות האיכות הנמוכות תהיה לרב בין שנה לשנתיים – בהתאם לרמת השחיקה ותנאי הסביבה באזור בו יותקנו. דגמים איכותיים ומקצועיים, יכולים מנגד להחזיק לשנים רבות ולהיות עמידים בפני שחיקה ודריכה גבוהה במיוחד.

דגמי דשא סינטטי זולים של 10 מ"מ, מיועדים להתקנה לטווח קצר ולרב אין עליהם אחריות כלל. לדגמי דשא סינטטי איכותיים, נקבל אחריות של 5 שנים בממוצע בהתאם לדגם והמפרט של המוצר.

לרכישת דשא סינטטי 10 מ"מ - ישירות מהיבואן! חייגו: 077-21-500-31