דשא סינטטי – לא מה שחשבתם!

דשא סינטטי
מוצרי דשא סינטטי שינו את פניהם ללא היכר בשנים האחרונות. אם בעבר דשא סינטטי היה בעל מראה מלאכותי ופלסטי. כיום דשא סינטטי נראה טבעי להפליא והוא בעל יתרונות רבים ומובהקים.
שתף\י חבר:

למרות כי לדשא סינטטי יתרונות מובהקים, צרכנים רבים אשר מגדלים בביתם או בעסקם דשא טבעי, נוטים להימנע מהחלפתו בדשא סינטטי. הסיבות לכך הינן רבות, החל מטענות לגבי המגע של הדשא האורגני, דרך התפיסה כי הערך האסתטי של הדשא הטבעי בלתי ניתן להחלפה, וכלה בצרכנים הסבורים שדשא סינטטי איננו משתווה באיכותו לדשא הרגיל.

טענות אלה נובעות בעיקר מחוסר ידע בנוגע לעולם הדשא הסינטטי, וההתפתחויות הרבות אשר אפיינו שוק זה בשנים האחרונות. צרכנים אשר מוכנים לבחון את הנושא מעט מעבר, מתפלאים לא אחת לגלות כי יתרונותיו של דשא סינטטי הינם כה רבים, עד כי טענות רבות העומדות כנגדו אינן מבוססות.

גלו את היתרונות בהתקנת דשא סינטטי!

צבעים מגוונים ובמראה טבעי

דשא סינטטי נארג במעבדות מתקדמות ועומד בתקנים בינלאומיים מחמירים. אריגתו נעשית במגוון רחב ביותר של גוונים וצבעים. כיום ניתן להשיג דגמי דשא סינטטי בקשת מרהיבה של גווני ירוק, ואף בצבעי צהוב וחום. משטח זה יכול להעניק לכל מדשאה מראה רענן וטבעי.

דשא סינטטי נהנה בעניין זה מיתרון משמעותי. בניגוד לדשא טבעי, אשר עלול לנבול, לקמול ולהצהיב, דשא סינטטי שומר על צבעו לאורך שנים ואין צורך לדאוג לטפחו ולדשנו בחומרים שונים. דשא סינטטי איננו זקוק כלל לאור השמש או למינראלים מהאדמה, ואיכותו נשמרת לאורך כל עונות השנה (ואף בשנים יבשות או באזורי אקלים מורכבים).

דשא סינטטי באורכים משתנים

דשא סינטטי משווק בדגמים רבים ומגוונים, אשר נבדלים זה מזה גם באורכם ובצפיפותם. אוהבי המראה הפרוע יכולים לבחור דגמי דשא סינטטי בעלי סיבים ארוכים וצפופים. חובבי המדשאות המכוסחות יבחרו בוודאי בדשא סינטטי בעל סיבים קצרים וקשיחים. בניגוד לדשא הטבעי, אשר יש לדאוג לאורכו וגובהו על ידי טיפולים סיזיפיים של גינון וכיסוח.

דשא סינטטי הינו מוצר מלאכותי וסיביו שומרים על גובהם וצורתם גם שנים רבות לאחר ההתקנה. נציין כי אורכם של הסיבים משפיע גם על התחושה במגע עם הדשא. דשא סינטטי בעל סיבים ארוכים יעניק מגע רך ונעים, ואילו דשא סינטטי בעל סיבים קצרים יאפשר הרגשה קשיחה יותר. בחירת אורך הסיב נובעת, בדרך כלל, מייעודו של המשטח, למשל לצורך פינות ישיבה. התייעצות עם בעל מקצוע בתחום יכולה לסייע בבחירת האורך המתאים.

הסוף לבוץ ולכלוך

דשא סינטטי אינו מותקן על אדמה והוא אינו סובל מקרחות דלילות. בנוסף, בימים גשומים לא מצטברות במרבד שלוליות בוציות ובעלי חיים אינם חופרים בו על מנת לחשוף את האדמה מתחתיו. בעלי דשא טבעי יכולים להעיד על כך שהדשא גורם ללכלוך רב, עקבות בוץ וסימני אדמה בקרבתו. ילדים אשר משחקים על דשא סינטטי אינם מכתימים את שבילי הגינה ומרצפות הבית בבוץ, ואין צורך להחליף בגדיהם לאחר כל בילוי על הדשא.

גמישות בהתקנת דשא סינטטי

דשא סינטטי ניתן להתקין גם על גבי משטחים קשיחים כגון אספלט, עץ, חול ים, מרצפות שיש וכדומה. גמישות ההתקנה מאפשרת התקנת דשא סינטטי גם במקומות בהם זריעת דשא אורגני הינה בלתי אפשרית. לדוגמא, דשא סינטטי מותקן בחדרי ילדים, פינות ישיבה במשרד, איי תנועה בכבישים, גגות, מרפסות, חנויות, בתי קפה וכדומה. בנוסף, דשא סינטטי מותקן גם במקומות בהם האקלים או האדמה אינם ידידותיים לדשא טבעי.

אתם מוזמנים להגיע לתצוגה שלנו ולהתרשם ממבחר גדול של דגמי דשא סינטטי המותקנים תחת כיפת השמיים בתנאי שטח אמיתיים. בביקורכם תוכלו לגעת ולחוש את הדשא הסינטטי ולהיווכח במראה הטבעי שלהם.

לקבלת הצעת מחיר עוד היום! חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors