מחיר דשא סינטטי כולל התקנה

דשא סינטטי תוחם מקצועי קשת
כמה עולה דשא סינטטי כולל התקנה? זו שאלה שלקוחות רבים שואלים אותנו מידי יום, לשאלה הזאת אין תשובה חד משמעית. מחיר ההתקנה משתנה לפי סוג המשטח עליו מתקינים, טיב הדשא הסינטטי, היקף העבודה, דרכי הגישה וכמות החומרים הנדרשים לפרויקט.ובכל זאת? כנסו למאמר הבא כדי להבין את המספרים והליך ההתקנה.
שתף\י חבר:

מחיר דשא סינטטי כולל התקנה, משתנה לפי היקף העבודה וכמות החומרים שיש להשקיע בכל פרויקט ופרויקט. הרבה פעמים שואלים אותנו בטלפון: “כמה עולה להתקין דשא סינטטי?” “מה המחיר להתקנת דשא סינטטי? “אנחנו תמיד מנסים לענות על השאלה באופן ישיר אך יש מספר פרמטרים שיכולים מאוד להשפיע על התמחור הסופי.

עלות התקנת דשא סינטטי יכולה להשתנות מקצה לקצה ובשביל לתת תשובה ישירה לשאלה הזאת; יש כמה שאלות שחייבים לענות עליהם.

רוצים הצעת מחיר להתקנת דשא סינטטי?

אם אתם רוצים הצעת מחיר ראשונית להתקנת דשא סינטטי עוד היום! פשוט שלחו לנו הודעה עם מספר תמונות ומידות של השטח.

וואטסאפ: 077-21-500-31
דוא”ל: [email protected]

בהודעה ציינו את שמכם, מידות השטח (מומלץ עם שרטוט בסיסי) ומספר גם מספר תמונות או סרטון וידיאו. אנו נבחן את השטח ונחזור אליכם במהרה עם הצעת מחיר במקום.

מתקיני דשא סינטטי מומלצים

מהו המשטח עליו מתבצעת התקנת דשא סינטטי - בטון? אדמה? עץ? 

התקנת תקנית של דשא סינטטי דורשת הכנת תשתית ויישור שטח. עלות התקנת דשא סינטטי תושפע משלבי הכנת התשתיות, היקף העבודה וכמות החומרים בשטח עצמו.

שלבי הכנת התשתית הם:

1. יישור וניקוי השטח
2. פרישת תשתיות של חצץ שומשום
3. הידוק המשטח
4. פרישת המרבדים וקיבועם
5. הברשת הסיבים

ניתן לצפות בהליך ההתקנה המלא בקישור הבא: התקנת דשא סינטטי >>>

אם מדובר על התקנת דשא סינטטי על משטחים קשים כמו: בטון, אספלט, ריצוף ועץ. עלות ההתקנה תהיה זולה יותר וקלה יותר – מכיוון שהיא לא דורשת תשתיות חצץ ויישור שטח.

ניתן לצפות בהליך ההתקנה על משטחים קשיחים בקישור הבא: התקנת דשא סינטטי ריצוף >>>

מתקין דשא סינטטי - מי המתקין? ומה הניסיון שלו?

חשוב מאוד לבחור במתקין דשא סינטטי מקצועי שיש לו ידע בתחום ומאחוריו עומדת חברה רצינית שלוקחת אחריות על עבודתו.

עלות התקנת דשא סינטטי על ידי מתקין מנוסה תהיה גבוהה יותר מאשר מתקין ללא ניסיון בתחום. מתקין מקצועי יידע לבצע התקנה נכונה לפי כל השלבים. הוא ישתמש באביזרי התקנה תקניים, יקפיד על שיפועים נכונים לניקוז מרבי בגינה וידאג שהגימורים, החיתוכים וההדבקות יתבצעו בצורה אסתטית ונכונה.

מה צריך לדעת על מחיר התקנת דשא סינטטי?

מחיר התקנת דשא סינטטי ישתנה מפרויקט לפרויקט לפי היקף העבודה, כמות החומרים, דרכי הגישה למקום וסוג הדשא הסינטטי. לפניכם כל הפרמטרים שיכולים להשפיע על מחיר ההתקנה:

דרכי הגישה והובלה

כאשר מתקינים דשא סינטטי על משטח אדמה אז יש צורך ביצירת תשתיות חצץ. הובלת החצץ תתבצע באמצעות מנופים מכיוון שמשקל כל שק יכול להסתכם במאות ק”ג.

אם יש גישה לגינה, אז מנוף יכול בקלות להניף את שקי החצץ (בלות) והדשא הסינטטי מעבר לחומה ואז ניתן להתחיל את הליך ההתקנה באופן מהיר ויעיל.

מנוף סטנדרטי הוא לרב באורך של 10 מטרים. באזורים שיש גישה נוחה, ניתן להשתמש בסוג הובלה זו.

מחיר ההובלה, מסתכם לרב בכמה מאות שקלים בודדים בהתאם למשקל החומרים והמיקום.

במקרים בהם הגינה ממוקמת בצד האחורי של הבית מבלי שמשאית מנוף תוכל להניף זרוע ולהוריד את החומרים ישירות בשטח.

יש לבצע סחיבה ידנית או להזמין מנופים מיוחדים ו\או משאבות חצץ על מנת להכניס את כל החומרים הדרושים לגינה. 

משאבות יכולות להזרים כמויות גדולות של חצץ גם לאזורים עם גישה מוגבלת. במקרים אחרים ניתן להשתמש במנופים מיוחדים עם זרועות פתיחה ארוכות יותר עד 50 מטר אורך.

יש לקחת בחשבון שבמקרים אלו, היקף העבודה ישתנה וכך גם התמחור לפי סוג המנוף \משאבת החצץ והיקף החומרים והעבודה.

עלות הכנת השטח - חפירה ויישור

כחלק מהליך התקנת הדשא הסינטטי יש לפרוש תשתיות חצץ בגובה של 5 ס”מ לפחות. בשביל שנוכל להכניס את כמות התשתיות הנחוצות. גובה האדמה חייב להיות מינימום מינוס 5 ס”מ מגובה 0 של הריצוף.

כלומר, האדמה צריכה להיות נמוכה ב-5 ס”מ ביחס לשאר המשטחים בגינה (דקים, מרצפות, בטון, בומנייט וכו’…)

במקרים שגובה האדמה’ שווה לגובה הריצוף או אף גבוהה ממנו. יש לחפור אדמה ולפנות אותה מהשטח.

חפירת האדמה, יכולה להתבצע ידנית, בעבודת כפיים או עלי ידי מכשירים ורכבים ממונעים כמו: טרקטור, בובקט, מתחחת ועוד…

פינוי האדמה מהשטח, יתבצע לרב על ידי מנופים לאתר פסולת מורשה ותמחור העבודה יתבצע לפי כמות האדמה והיקף העבודה שיש לבצע בשטח.

ברב הגינות, הכנות אלו אינן נחוצות – מכיוון שגובה האדמה לרב נמוך יותר מגובה ממשטחי הריצוף והדק.

במקרים שיש לבצע חפירת אדמה, יתווסף למחיר ההתקנה, עלות העבודה והשימוש במנופים וכלי עבודה.

גודל השטח והמבנה

מתקיני דשא סינטטי מקצועיים יכולים להתקין כמעט בכל שטח ולהתאים את הדשא הסינטטי לכל צורה המתבקשת על ידי הלקוח.

הדשא הסינטטי נחתך בקלות על ידי סכין חיתוך מקצועית וניתן להתאים את מרבדי הדשא הסינטטי גם מסביב לעצים, מתקני משחקים, אבנים ועוד…

דשא סינטטי מיוצר ברוחב של 2 או 3 או 4 מטרים ואורך עד 25. במקרים שנרצה להתאים את הדשא הסינטטי לצורה אלכסונית למשל אז נצטרך לחתוך את המרבד לפי תוואי השטח מהמרבד הנתון.

גינות בצורות אי סמטריות יבזבזו יותר חומר גלם של מרבדי הדשא הסינטטי ויהיה לנו יותר אובדן חומר (פחת).

זו הסיבה שלמבנה השטח, יש משמעות בתמחור הפרויקט. במקרים בהם נצטרך לרכוש כמות חומר גלם גדולה יותר בשביל שנוכל ליצור את הצורה הרצויה לנו.

אם אתם רוצים להתקין דשא סינטטי בשטח קטן מ-50 מ”ר אז כדאי לדעת שמחיר העבודה יכול להתייקר. צוות עבודה חייב לגלם את עלות העבודה היומית וזו הסיבה שהתקנה בגינות בגודל 20 מ”ר יעלו יקר יותר בתמחור של מ”ר מאשר גינות בגודל של 80 מ”ר.

אם יש לכם שטח קטן מ-50 מ”ר ואתם רוצים לחסוך את עלות ההתקנה אז ניתן גם לבצע התקנה עצמית ולקבל מחברתנו הדרכה וחומרים.

 

בעת התקנת דשא סינטטי בגינה, פורשים תשתיות חצץ על מנת לאפשר ניקוזים טובים יותר של מי הגשמים וליישור השטח. אם נרצה לשתול צמחים בגינה או להפריד בין משטחים אז נהיה חייבים להשתמש בתוחמים.

תוחמים מיוצרים משלל רחב של חומרים וכל תוחם ותוחם מותקן בצורה שונה. לפניכם רשימת התוחמים הנפוצים ביותר ומחירם:

דשא סינטטי

מחיר תוחמים

אדני רכבת אדן רכבת היא בעצם קורת עץ גושנית אשר שימשה בעבר את תעשיית הרכבות מסביב לעולם. כיום מחליפים את קורות העץ בברזל והאדנים משמשים כפריטים עיצוביים לאזורי חוץ כפרגולות, רהיטים, מדרגות ותוחמים.

אורך אדן רכבת הוא 2.6 מטר אורך בדרך כלל והרוחב והגובה שלו הוא סביב 15 ס”מ על 20 ס”מ. המידות יכולות להשתנות מספק לספק והאזור מהם מגיעים אדני הרכבת.

מחיר כל אדן רכבת נע בין 200 ועד 300 ש”ח ליחידה, בהתאם לסוג העץ ומדינת המקור ממנו הוא מיובא. התקנת אדני רכבת דורשת חיתוך, הובלה ופרזול של קורות העץ – לרב אדן רכבת כולל התקנה מתומחר ב-200-250 ש”ח למטר רץ.

תוחם אמריקאי תוחם פלסטיק יצוק עם ראש מעוגל בקצה העליון שלו. התוחם נחשב לתוחם איכותי וזול ביחס לשאר התוחמים. המראה שלו לא דקורטיבי במיוחד אך ניתן לעצב אותו במגוון רחב של צורות. מחירו לרב נע בין 20-30 ש”ח למ”ר והתקנתו מבוצעת על ידי חפירת תעלה והצמדתו לקרקע באמצעות מסמרים מגולוונים באורך של 18 ס”מ.

תוחם אבן – ניתן להשתמש במגוון רחב של אבנים כתוחמים. האבנים המומלצות הן אבני טרסה מכיוון שהן חזקות, דקורטיביות וניתנות לעיצוב בשלל רחב של צורות אי-סימטריות כיד הדמיון הטובה.

התקנת תוחם אבן דורשת לרב חפירה בשטח ושימוש בבטון לבן על מנת לאחד בניהן וליצור מהם תוחם חזק ורציף. מחיר תוחם אבן כולל התקנה נע בין 150-250 ש”ח בהתאם לסוג האבן ואופן ביצוע העבודה.

תמונות ופרויקטים של דשא סינטטי אחרי התקנה מקצועית:

עלות דשא סינטטי כולל התקנה - אז כמה זה עולה לנו?

אם אתם רוצים להפריד את מחיר ההתקנה ומחיר מרבדי הדשא הסינטטי אז נציין כאן את המחירים של סוגי הדשא הסינטטי לפי שלוש דרגות:

צפו בסרטון התקנת דשא סינטטי

לסיכום, עלות מחיר דשא סינטטי כולל התקנה – יעלה לרב בין 175-250 ש”ח למ”ר לדגמים איכותיים. המחיר ישתנה לרב בעיקר בדגמי הדשא הסינטטי. מכיוון שניתן לרכוש כיום דשא סינטטי במחיר של 20 ש”ח ודשא סינטטי שיעלה גם 100 ש”ח – מכאן ניתן להסיק שאיכות המוצר תשפיע באופן ישיר על המחיר הכולל של הפרויקט.

יש לקחת בחשבון שלפעמים יש עבודות תשתיות הדורשות טיפול מיוחד כמו: חפירת אדמה, יצירת בורות חלחול, בניית טרסות, תחימת השטח עם אדני רכבת ו\או אבנים. שימוש בכלים כבדים כמו: מנופים מיוחדים, דחפורים, בובקט משאבות חצץ וכדומה. במקרים כאלה יכול להיות שמחיר ההתקנה ישתנה בהתאם לפרויקט.

להצעת מחיר להתקנת דשא סינטטי

רוצים לקבל הצעת מחיר עוד היום? שלחו לנו מספר תמונות ומידות של השטח – לוואטסאפ העסקי שלנו בטלפון: 077-21-500-31 או בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם! מומלץ לצרף להודעה מספר תמונות של השטח ושרטוט עם מידות על מנת שנוכל לתת הצעת מחיר מדויקת וממוקדת יותר.

מחפשים דשא סינטטי כולל התקנה? חייגו: 077-21-500-31

מחיר התקנת דשא סינטטי ישתנה לפי היקף העבודה, כמות החומרים, סוג הדשא הסינטטי וגודל השטח. כנסו לאתר דשא קבוע ולמדו על הליך ההתקנה ומחיר ההליך של התקנה עצמית והתקנה מקצועית.

הדגמים המומלצים ביותר להתקנה בגינה ביתית הם של סדרת HOME המיועדים לשימוש במרפסות וגינות ביתיות. אם אתם מחפשים דגמים מתקדמים יותר המוגדרים כפרימיום אז בחרו בסדרת ECO – דגמי הדשא הסינטטי האיכותיים והצפופים בישראל. כל המידע, הקטלוג והמחירים באתר.

החברות הגדולות בענף יספקו שירות התקנות מקצועי עד לבית הלקוח. אם אתם מעוניינים בהתקנה מקצועית אז חפשו ביקורות וחוות דעת על החברה או המתקין שעומד לפניכם. בנוסף כנסו לאתר החברה ובדקו את הוותק שלה, הפרויקטים העומדים מאחוריה והמוצרים שהיא משווקת.

תשתיות דשא סינטטי בדרך כלל יעלו בין 15-25 ש”ח לכל מ”ר בממוצע. תלוי באופן שבו נספק את תשתיות  החצץ וכמות החצץ שנצטרך בשטח בפועל.המחיר אינו כולל את המנוף \ משאבת החצץ וההובלה ומדובר בתמחור של גובה ממוצע של 3-4 ס”מ לכל מ”ר. אתם מוזמנים להכנס למאמר המלא באתר דשא קבוע ולהבין את עלויות ההתקנה של דשא סינטטי.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors