איך משלבים דשא סינטטי עם בריכה וג'קוזי בגינה?

דשא סינטטידשא סינטטי לגינה מחיר
בשנים האחרונות בריכה פרטית היא כבר לא בגדר חלום ורבים משלבים בריכה בגינה. קיימות בריכות מסוגים שונים כמו מיציקת בטון או בריכות אקריל וכן היצע מסחרר הכולל מגוון גדלים, עיצובים ואביזרים שהופכים את חוויית השחייה והשכשוך לנעימה ומרגשת במיוחד - על כך בכתבה הבאה.
שתף\י חבר:

בבואכם לעצב את הגינה לקראת הבריכה חשוב להחליט היכן באזור החצר תמוקם הבריכה מבחינת תנאי השטח, תנאי מזג האוויר וכן אזורים נוספים בגינה. כך למשל, תוכלו להפריד בין אזור הבריכה ליתר האזורים כמו על ידי צמחייה עשירה, גדר, שער וכדומה. כדאי לקחת בחשבון גם את פינת הישיבה והחיבור הנכון שלה עם הבריכה, כך שתוכלו לתצפת לעבר הבריכה וליהנות מיופייה ואם יש ילדים מתרחצים אז חשוב שתהיה גישה מהירה ויכולת להשגיח עליכם.

פעמים רבות המרכז היא הלב הפועם של החצר וסביבה מחליטים היכן למקם את פינת הישיבה, הברביקיו, ערסלים, מיטות שיזוף וכדומה. נושא יצירת הפרטיות אף הוא נלקח בחשבון כאשר יש אלמנטים שונים מהטבע בהם ניתן להשתמש כמו גדר חיה שתסתיר את המתרחצים מעיני השכנים או תעניק תחושה של ניתוק.

עיצוב הגינה ושמירה על חום המים בבריכה

כיום הודות למשאבות חימום ושימוש באנרגיה סולארית ניתן לטפל בנושא חימום לבריכה כל ימות השנה. באמצעות תהליך פיזיקלי פשוט שממיר את קרני השמש לחום אפשר לחמם את מי הבריכה כך שיהיה אפשר ליהנות ממי הבריכה גם במהלך החורף. במדינת ישראל שנחשבת לשמשית מאוד ובה מזג האוויר מתון יחסית האפשרות הזו זמינה במיוחד.

השימוש במשאבות חימום נחשב לבטוח ויעיל ומאוד חסכוני. הוא אינו דורש מעורבות אנושית וכל שצריך זה להשתמש במשאבות חום ובקולטני שמש אותם ממקמים באזורים חשופים לשמש כמו מעל פרגולה או על גג הבית והרי לכם מי בריכה נעימים וחמימים במהלך השנה בלי קשר לעונת הרחצה.

דשא סינטטי הבחירה המוצלחת לעיצוב גינה עם בריכה

דרך נהדרת ליפות את החצר, להעניק לה חיים מבלי להשתעבד לטיפוחה היא באמצעות דשא סינטטי. דשא מלאכותי נחשב לאופציה נהדרת למי שרוצה להשיג מקסימות אסתטיקה במינימום הוצאות ותחזוקה.

דשא מלאכותי אינו חשוף למחלות שונות כמו דשא אמיתי, הוא לא יצמח או ישנה מראהו ובמקרה שלו לא תצטרכו לעקור עשבים שוטים, אינו דורש דשן או השקייה ולא צריך להדביר אותו. כאשר מדברים על השילוב בין דשא סינטטי לבריכה מדובר בשילוב מנצח. מגע הדשא נעים מאוד למי שיוצא מהבריכה ובשל מערכת הניקוז הייחודית שלו אין בעיה להרטיב את הדשא המלאכותי.

יתרונות מובהקים בקרבת בריכות מים

למעשה, בעוד לדשא טבעי לוקח זמן ארוך להתייבש, דשא סינטטי מתייבש יחסית במהירות כך שגם אם הוא נרטב ממי הבריכה המים לא יפגעו במראה שלו וגם הוא יתייבש יחסית במהרה והיתרון הגדול שבדשא מסוג זה לא נוצר בוץ, תופעה פחות נעימה שמתרחשת במגע של דשא טבעי עם מים. 

הנוחות של דשא סינטטי הופכת אותו לבחירה המובילה לשילוב עם הבריכה בחצר שלכם. קיימים תכשירי ניקוי ייחודיים לדשא המלאכותי כדי שהוא יראה נפלא או אם במקרה הוא הוכתם או נדבקו אליו דברים. אל תשכחו לאבזר את הבריכה במשאבות חום ואביזרי ניקוי וחיטוי לשמירה על בריכה נקייה ויפה שסביבה דשא מלאכותי מבריק. הוסיפו תאורה שתדגיש את המראה של שניהם ותאפשר לכם לשחות וליהנות גם עם רדת החשיכה.

מחפשים דשא סינטטי לבריכות? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors