דשא סינטטי קצר או ארוך? מה כדאי לנו לבחור?

כאשר בוחרים בין דשא סינטטי קצר או ארוך, ההחלטה בסופו של דבר תתבצע על פי ההעדפה האישית שלכם ובמטרה שאת מייעדים לדשא הסינטטי – לגובה הסיבים יש משמעות למראה הדשא הסינטטי ולתכונות של המוצר על האיכות של המוצר תקבע בעיקר לפי צפיפות הסיבים.

דשא סינטטי קצר

דשא סינטטי קצר נע בדרך כלל בין 10-20 מ"מ, ולרב הוא ישמש אותנו עבור מקומות זמניים כמו: תערוכות, דירות שכורות, אירועים ואזורים עם דריכה מועטה. סוגים אלו נחשבים לדגמים בסיסיים ומחירם זול ואטרקטיבי. 

שימו לב שישנם דגמים קצרים המשתייכים לסדרת אקסטרים והם נחשבים לאיכותיים מאוד בשל צפיפות הסיבים הגבוהה שלהם והם מעולים לשימוש במגרשי ספורט וגני ילדים. 

דשא סינטטי בינוני

דשא סינטטי בינוני נע בין 25-35 מ"מ וישמש אותנו בעיקר במגרשי ספורט, גני משחקים ואזורים ציבוריים עתירי תנועה. הוא מספק מראה של דשא קצר, גזום ומטופח, דורש תחזוקה מינימלית ובדרך כלל עמיד לאורך זמן.

דשא סינטטי גבוה

דשא סינטטי גבוה 40-50 מ"מ בעל מראה פראי, מומלץ לבחירה באזורים ביתיים ובסביבת ילדים וחיות מחמד. דגמים אלו נחשבים לאיכותיים, בעלי מראה טבעי ומגע רך ונעים במיוחד. דגמים אלו מומלצים לשימוש לצרכי גינון ביתי בחצרות ומרפסות בשל הרכות הגבוהה שלהם והמראה המציאותי שהם מספקים לכל שטח ואתר.

דשא סינטטי גבוה במיוחד

דשא סינטטי גבוה במיוחד נע בין 50-60 מ"מ – דשא סינטטי ארוך במיוחד המיועד לרב להתקנה במגרשי כדורגל מקצועיים ויותקן בשילוב עם חול סיליקט – מומלץ לרב רק לשימוש זה ולא לשימוש ביתי!

הבחירה בין דשא סינטטי קצר וארוך מסתכמת בהעדפה אישית, אך כדאי לקחת בחשבון את השימוש לו הוא מיועד והמטרות המרכזיות לשימוש במרבד הן אם זה לשימוש ספורטיבי או גינון ביתי או ציבורי.

צפו בסרטון דשא סינטטי קצר או ארוך?

אם אתם מתלבטים איזה אורך דשא סינטטי כדאי לכם לבחור אז אתם חייבים להישאר לסרטון הבא!

דשא סינטטי מיוצר בשלל רחב של גבהים כאשר הטווחים הנפוצים ביותר נעים בין 10 מ"מ ועד 60 מ"מ. מה מומלץ לבחור ולאיזו מטרה? כל המידע בסרטון הבא!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטי ונחזור בהקדם

שאלות נוספות בנושא
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors