מה חשוב לבדוק לפני רכישת דשא סינטטי?

לפני שרוכשים דשא סינטטי חשוב לבדוק מספר דברים: מה המפרט של הדשא הסינטטי, מידות וגדלים, האם לדשא הסינטטי מראה טבעי, והגי חשוב אילו תקנים יש לדשא הסינטטי.

מפרט של דשא סינטטי

המפרטים של דשא סינטטי חשובים מאוד לאיכות המוצר והתמחור הסופי שלו. זו הסיבה שיש מספר רב של דגמים המוצעים בענף במחירים ומפרטים מגוונים. דגמים זולים לא אמורים לשרוד לטווח ארוך והמפרט שלהם נמוך בעוד דגמים איכותיים יהיו בעלי מפרט עשיר ויחזיקו מעמד לאורך שנים בתנאי חוץ ודריכות מרובות.

המפרטים המומלצים לרב לשימוש ביתי הם: 18,000 תפרים מינימום לכל מ"ר, DTEX של 11,000 לפחות, גובה סיב 40 מ"מ ומעלה. כמובן שיש דגמים עם מפרטים גבוהים יותר בהרבה שחברתנו מייבאת אבל זה הרף המינימלי המומלץ.

מידות וגדלים של דשא סינטטי

כאשר מחפשים דשא סינטטי מומלץ תמיד לגשת ליבואנים הגדולים והמובילים מכיוון שהם מחזיקים מבחר גדול של סוגים ומידות מגוונות של דשא סינטטי. לחברתנו מידות רוחב של 2 מטר \ 3 מטר \ 4 מטר \ 5 מטר של דשא סינטטי. ברגע שניתן לרכוש מידות מגוונות אז יהיה לנו פחות אובדן של חומר בפרויקט ונוכל לבצע התקנה עם מספר מועט של מרבדים.

תקני איכות

אם לדשא סינטטי שמולכם אין תקנים אז פשוט לא קונים! חייבים לבדוק שלדשא הסינטטי יש אישור מעכבי בעירה, תקן אי רעילות, והגנת UV מתקדמת דרגה 7 – אתם מוזמנים להתרשם מכל התקנים של חברתנו כאן.

דשא סינטטי | דשא קבוע
צרו איתנו קשר

השאירו פרטי ונחזור בהקדם

שאלות נוספות בנושא
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors