דשא סינטטי עלי זהב – לשם

דשא סינטטי
דשא סינטטי בעלי זהב ולשם הפך למוצר במוביל בתחום עיצוב החוץ והגינון. בשנים האחרונות ענף הדשא הסינטטי פורח בישראל ולא בכדי. דשא סינטטי יספק לכם גינה ירוקה ללא טיפול ויחסוך לכם כסף רב. רוצים גם? כל המידע במאמר הבא.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בעלי זהב – לשם הפך זה מכבר לחבר של קבע. תכונותיו הידידותיות של הדשא הסינטטי, בשילוב עם היותו מוצר אופנתי, הניחו את הדשא המלאכותי במקום גבוה ומכובד ברשימת החומרים המשמשים כיום לעיצוב פנים וחוץ.

דשא סינטטי הינו למעשה שטיח דמוי דשא האורגני הנארג במעבדות כימיות מתקדמות. במעבדות אלו, מורכב הדשא הסינטטי מחומרים ידידותיים לסביבה. בשילוב עם החיסכון המשמעותי במים לצורך השקיה, או חומרי הדברה רעילים, דשא סינטטי מהווה מוצר ירוק תרתי משמע. מיותר לציין כי מעצבים נוטים לייחס חשיבות רבה למשמעותיות הירוקות של עיצוביהם ועל כן עיצוב באמצעות דשא סינטטי אינו אלא טבעי.

דשא סינטטי בעלי זהב - לשם עם משלוח!

מחפשים דשא סינטטי בעלי זהב? דשא קבוע מספקת שירות הובלות מהיר לכל המדינה. פשוט כנסו עכשיו, לחנות האונליין שלנו והזמינו דשא סינטטי ומוצרים לגינה בלחיצת פתור. 

בחנות האונליין מגוון רחב של מוצרים לגינה במחיר היבואן: דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים מיוחדות.

דשא סינטטי בלשם - עלי זהב - ישירות מהיבואן!

דוגמא נפוצה ליתרונותיו של הדשא הסינטטי במסגרת עיצוב פנים וחוץ ניתן למצוא בהרכבת בכיתות לימוד, גינות פרטיות, משרדים, מרפסות וגגות כאחד. דשא סינטטי איננו מכה שורשים ואין הוא זקוק לאדמה רוויה במינרליים בכדי לגדול וללבלב. אי לכך, התקנתו של הדשא הסינטטי אפשרית על גבי משטחים רבים ומגוונים, גדרות, קירות, גגות וכדומה.

עד לאחרונה, בעלי עסקים אשר ביקשו ליהנות ממדשאה ירוקה, נאלצו לשאת בעלויות כבדות כגון גינון וזריעה מיוחדת. כיום, ניתן ליצור שטחים ירוקים ומרהיבים על ידי שימוש בדשא סינטטי. כמו כן, תכונותיו המיוחדות של מרבד הפלא הירוק מאפשרים לבעל העסק ליהנות מהמדשאה מהיום הראשון.

דשא סינטטי בלשם - עלי זהב – מבחר רב של דגמים!

בראשית שנות ה-90, עת יובאו לישראל מרבדי הדשא הסינטטי הראשונים, הייתה הבחירה בידי הלקוחות מצומצמת ביותר. כיום, החברות המשווקת את הדשא הסינטטי בישראל דואגות להחזיק מגוון רחב ביותר של דגמי דשא מלאכותי. למעשה, כל מעצב או לקוח יכול לבחור את הדשא הסינטטי המתאים לו, הן מבחינת צרכיו והן מבחינת תקציבו. דגמי הדשא הסינטטי נבדלים זה מזה באיכותם, צפיפות סיביהם, החומר ממנו עשויים הסיבים, גוון הדשא, עמידותו בפני האקלים הישראלי וכדומה.

דשא מלאכותי בעלי זהב – לשם – לבית, לעסק ולכל שימוש ומטרה!

החברות אשר משווקות את המוצר בישראל, מעניקות לדשא סינטטי אחריות רבת שנים. כמו כן, מומחים בענף מעריכים את אורח חייו של מרבד דשא סינטטי בכ-12 שנה בממוצע. לסיכום, דשא סינטטי משמש כיום לקוחות רבים ומגוונים, החל מעיצוב גינות פרטיות, דרך התקנה במתמחים עירוניים, וכלה בבתי עסק גדולים כגון אולמות אירועים ומגרשי כדורגל. הדשא הסינטטי מאפשר לבאים עימו במגע ליהנות ממשטח ירקרק ורענן לאורך כל ימות השנה.

דשא סינטטי בלשם - עלי זהב? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors