דשא סינטטי באשקלון

דשא סינטטי תל אביב
דשא סינטטי באשקלון יעניק לכם את האפשרות לבלות שעות בגינתכם מבלי לתחזק ולטפל בה. דשא סינטטי אינו דורש השקיה, כיסוח וטיפול כלל. האם דשא סינטטי מותאם לילדים? האם חרקים נמשכים אליו? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי באשקלון הפך למוצר מוביל בקרב משפחות עם ילדים. פעמים רבות מתלבטים צרכנים האם להתקין דשא סינטטי והאם מדובר בעניין אשר הבטוח גם לשימושם של ילדים. מאמר זה יעסוק במספר יתרונות אשר טומן בחובו דשא סינטטי, כאשר בוחנים את התקנתו ממשקפיים של צרכנים צעירים אלו.

דשא סינטטי הינו מוצר אשר קיים בעולם כבר למעלה מ-60 שנה. כמו כן, דשא סינטטי מיובא לישראל ב-15 השנים האחרונות, החל מתחילת שנות ה-90. עסקינן במוצר טכנולוגי אשר עם השנים השתפר והתפתח בהתאם לצרכים המשתנים של המשתמשים. עוד מראשית המצאתו, נארג הדשא הסינטטי הראשון לצורך שימושם של ילדים בבתי ספר בדרום ארה"ב. כמו כן, במרוצת השנים התפתח המוצר יותר ויותר, וכיום מתחמים רבים בהם מתרוצצים ילדים מתהדרים במשטחי דשא סינטטי.

דשא סינטטי באשקלון עם הובלה מהירה!

הזמנת דשא סינטטי לאשקלון, במהירות ובלחיצת כפתור ישירות ממחסני היבואן של חברת דשא קבוע.

למה לשלם יותר על פערי תיווך מיותרים? רוכשים דשא סינטטי איכותי במחיר היבואן ומקבלים את כל המוצרים עם משלוח מהיר עד הבית.

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי באשקלון - בטיחותי לילדים!

דשא סינטטי באשקלון מותאם לילדים מכמה בחינות. ראשית ואולי חשוב ביותר, דשא סינטטי מעניק לילדים בטיחות וסטריליות. מצד אחד, הילדים המשחקים על משטחי דשא סינטטי נהנים מדשא רך ורענן, אשר סיביו נארגים בקפידה ונעשים מחומרים ידידותיים לסביבה. כמו כן, בדומה לדשא אורגני, דשא סינטטי מעניק לילדים קרקע נוחה לקפוץ, להשתולל, ליפול ולהתגלגל. גופם הרך אינו נפגע בעת הנפילה והם מוגנים בדיוק כאילו הם משחקים על דשא טבעי.

דשא סינטטי באשקלון – נקי מבוץ, רעלים ומזיקים!

בניגוד לדשא טבעי המושך אל בין סיביו חרקים ומזיקים, דשא סינטטי עשוי מחומרים מלאכותיים ומעניק אזור סטרילי עבור הילד המשחק. ילדים הנהנים מדשא סינטטי אינם חוזרים הביתה כאשר גופם עקוץ או מגרד, אין הם נאלצים להתמודד עם אלרגיות שונות ואין כל סכנה מבחינת פרוקי רגלים אלו. כמו כן, מיותר לציין כי גם מבחינת בעלי הדשא, דשא סינטטי אינו דורש הדברה כנגד מזיקים שכן חרקים אינם נמשכים אליו כלל.

לא מושפע מנזקי האקלים

עניין נוסף המעניק לדשא סינטטי יתרון משמעתי מבחינת התקנתו עבור ילדים הוא עמידותו בפני תנאי מזג האוויר. שלא כמו דשא טבעי, דשא סינטטי איננו מקיים מערכת יחסים מורכבת עם אמא אדמה. לאמור, ימים קיציים חמים אינם מזיקים לו או מצהיבים אותו, ועונות גשומות במיוחד לא גורמות לשלוליות והצטברות של מים ובוץ. כמו כן, היות ומדובר בעניין מלאכותי, דשא סינטטי ניתן להתקנה גם בתוך חדרים סגורים, חנויות, מרפסות, גגות ושטחים שאינם זוכים לאור השמש. באופן זה, גם ילדים בתוך בניינים סגורים נהנים מדשא סינטטי ויכולים להרגיש כאילו הם בגינה ירקרקה.

דשא מלאכותי באשקלון – מוצר מושלם לילדים!

דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי יוקרתי אשר מותאם באופן מדהים עבור ילדים. הילדים המשתמשים בדשא הסינטטי נהנים מהגנה על גופם ובריאותם, לאורך כל ימות השנה. מן העבר השני, בעלי דשא סינטטי יכולים להיות רגועים מבחינת השקיה, הדברה, שזרוע או כיסוח המשטח. דשא סינטטי ניתן לבחירה במגוון רחב של דגמים מתקדמים, כאשר הלקוח יכול להחליט מהו אורך הסיבים הדרוש ומהי צפיפותם.

דשא סינטטי באשקלון – לקנות ישירות מהיבואן!

דשא סינטטי קונים ישירות מהיבואן כי אין שום סיבה לשלם יותר על פערי תיווך. דשא קבוע מייבאת ומתקינה דשא סינטטי באשקלון כבר משנת 2000 ומשווקת את מוצרי הדשא הסינטטי המתקדמים בעולם.

מחפשים דשא סינטטי באשקלון? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors