דשא סינטטי באזור

דשא מלאכותי
דשא סינטטי באזור יגרום לגינה שלכם לחזור לצבעה הירוק והטבעי - ללא טיפול, ללא תחזוקה, ללא חשבון מים מנופח וללא צורך בשימוש בדשנים וכימיקלים. איך מתקינים דשא סינטטי? מאיפה מתחילים? איך מזמינים דשא סינטטי ישירות מהיבואן? כל המידע כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי באזור, יחסוך לכם בהוצאות כלכליות גדולות מידי חודש. מי מאיתנו לא שמע על המושגים מס הבצורת, היטל המים או הקו האדום של ימת הכנרת. ישראל נמצאת כיום באחד ממשברי המים הגדולים ביותר בהיסטוריה שלה. ההתחממות הגלובלית והגידול באוכלוסייה כמובן לא תורמים לנו בניהול משבר המים. רק לשם ההמחשה, בין השנים 2007 ל-2009 נרשמה בישראל כמות המשקעים הנמוכה ביותר מאז שנות ה-50.

פניה המתקלפות של הדוגמנית רננה רז בפרסומת המפורסמת מתחננות מהציבור הישראלי להימנע משימוש לא חסכוני במשאב המים. כמו כן, ממשלת ישראל מנסה להביא לחיסכון משמעותי בצריכת המים על ידי הטלת מיסים כבדים על השימוש בהם. זאת ועוד, מומחים אשר חקרו תחום זה קבעו כי הצרכן הישראלי הממוצע עלול לשאת בעלויות של אלפי שקלים בשנה בגין צריכת מים לגינה פרטית.

דשא סינטטי באזור עם משלוח מהיר!

צרכים דשא סינטטי באזור? רוכשים ישירות מהיבואן דשא סינטטי ומוצרים לגינה במחירים סיטונאיים לגלילים סגורים.

 צרכים דשא סינטטי חתוך לפי מידה? אין בעיה! בוחרים את הדגם הרצוי לפי המידות הדרושות לכם ומקבלים את כל המרבדים עם משלוח ישיר עד הבית!

כל המוצרים במקום אחד! דשא מלאכותי, גדרות במבוק, אדני רכבת, אבנים, משטחי בטיחות ומוצרים לגינה.

דשא סינטטי באזור – טכנולוגיה חדשנית לגינה!

דשא סינטטי הינו כאמור מוצר טכנולוגי העשויים מחומרים מלאכותיים. אי לכך, דשא סינטטי איננו זקוק כלל למים ומלבד שטיפתו לעיתים רחוקות אין הוא דורש השקיה כלל. פרט למשמעות הסביבתית העומדת מאחורי התקנת דשא סינטטי, מעניק המשטח המלאכותי לבעליו גם חיסכון כלכלי משמעותי.

דשא סינטטי באזור - ישירות מהיבואן!

כאן המקום לציין שדשא סינטטי באזור חוסך מבעליו גם את הבוץ והלכלוך המאפיינים את שבילי הגינה לאחר השקיית דשא טבעי. בנוסף, דשא סינטטי אינו תלוי בגשמי הברכה ואינו סובל מעומסי חום. נהפוך הוא, הדשא שומר על צורתו וצבעו לאורך זמן רב, בדיוק כפי שנקנה בחנות והותקן לראשונה.

דשא סינטטי באזור – מראה טבעי ורך למגע!

האם אתם מסוגלים לדמיין את הגינה שלכם ללא צורך בכיסוח או קצירה מדי שלושה שבועות? לעיתים זה נראה ממש כמו חלום. שימו לב, לאחר התקנת דשא סינטטי חלום זה יכול להפוך למציאות של ממש.

צרכנים רבים המטפחים דשא טבעי (כגון מלונות, בעלי עסקים, גורמים פרטיים, מוסדות ציבוריים, גני ילדים וכדומה) משקיעים משאבים כלכליים רבים עבור הוצאות גינון. מיותר לציין כי עלותם של שירותי הגננות עולים מדי שנה ומדובר בהוצאה שנתית של מאות ואלפי שקלים (תלוי בגודל המשטח).

אי לכך, התקנת דשא סינטטי, אשר איננו דורש כיסוח או קצירה, מהווה פתרון כלכלי ראשון במעלה. בעלי דשא סינטטי יכולים להיפרד לשלום מההוצאה המיותרת וליהנות ממשטח ירוק ואחיד לאורך כל השנה.

דשא מלאכותי באזור – המבחר הגדול בישראל!

כמו כן, דשא סינטטי מגיע במגוון רחב של גדלים, דגמים וצבעים. אי לכך, באפשרותו של כל צרכן לבחור את הדשא הסינטטי המועדף עליו. אוהבי המשטח הנמוך יכולים לרכוש דשא סינטטי בעל סיבים צפופים וקצרים. לעומתם, אלו החובבים את המראה הפרוע יבחרו בוודאי בדשא סינטטי בעל סיבים ארוכים ורכים.

כך או כך, המשטח ישמור על גובהו וצבעו בדיוק בצורה אותה אתם אוהבים. לא לחינם מעניקות חברות הדשא המובילות אחריות ארוכת שנים לרוכשי משטח דשא סינטטי. מדובר במוצר טכנולוגי אמין וחזק לאורך זמן.

דשא סינטטי - במחיר ישיר מהיבואן באזור

אנחנו רוצים לספק לכם מוצר איכותי במחיר שווה לכל נפש. זו הסיבה שאנו משווקים מוצרים איכותיים ישירות ממחסני היבואן שלנו. רוצים דשא סינטטי עם משלוח עד הבית? נשמח שתעזרו בשירות המשלוחים המהיר שלנו. רוצים שירות התקנות? צרו איתנו קשר לקבל הצעת מחיר עוד היום!

מחפשים דשא סינטטי באזור? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors