דשא סינטטי בבני ברק

דשא סינטטי בני ברק
דשא סינטטי בבני ברק ובכלל באזור המרכז הפך כבר לתופעה נפוצה בתחום הגינון ועיצוב החוץ. מחפשים דשא סינטטי איכותי במחירים משתלמים? הגעתם למקום הנכון! כל המידע במאמר הבא.
שתף\י חבר:

מחפשים דשא סינטטי בבני ברק? האם גם אתם רוצים גינה ירוקה בכל ימות השנה? מעוניינים לחסוך בהוצאות המים וחומרי ההדברה? במידה ועניתם בחיוב לשאלות אלו, ייתכן וכדאי לכם לבחון התקנת דשא סינטטי.

התקנתו של הדשא הסינטטי הפכה לנפוצה בקרב צרכנים רבים בישראל. דשא סינטטי מפאר כיום משטחים מגוונים, החל מדירות פרטיות וכלה בעסקים ואולמות אירועים. התקנתו של דשא סינטטי בארץ מתמודדת באופן מושלם עם האקלים הישראלי וחוסכת מבעל השטח הוצאות רבות כגון השקיה, דישון, גינון, הדברה וכדומה.

דשא סינטטי לבני ברק עם משלוח מהיר

תושבי בני ברק יכולים כעת להזמין דשא סינטטי עם משלוח מהיר עד הבית בלחיצת כפתור. כנסו לחנות אונליין שלנו ורכשו דשא סינטטי ומוצרים לגינה במחירים המשתלמים בישראל!

כל המוצרים במקום אחד! דשא מלאכותי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

שטיח דשא סינטטי

דשא סינטטי בבני ברק - צרכנות נבונה ברכישה ישירה!

תושבי בני ברק ידועים כצרכנים חכמים הבודקים לעומק השקעות כספיות, קל וחומר כאשר מדובר בהוצאה ארוכת טווח. גישה צרכנית זו העניקה למרבדי הדשא הסינטטי מקום של כבוד בעולם העיצוב והאדריכלות המקומי. יתרונותיו הכלכליים של הדשא הסינטטי הביאו להתקנתו גם במקומות ציבוריים כגון איי תנועה, מתחמים עירוניים, כיכרות, גני שעשועים וכדומה.

דשא סינטטי בבני ברק – יתרונות ירוקים!

יתרונו הבולט של הדשא הסינטטי הוא בחיסכון אשר הוא מעניק מבחינת השימוש במים ובחומרי הדברה. מצבו הקשה של משק המים הישראלי הופך את הדשא הסינטטי לנושא מרכזי בכנסים והרצאות בנושא זה. מתוך חשיבה זו, בוחרים עיריות ורשויות רבות בהתקנת מרבדי דשא סינטטי. יש לציין כי לא מדובר רק בחשיבה סביבתית. השימוש במים עלה באופן משמעותי בתקופה האחרונה ומיסים רבים מוטלים על שימוש עודף במשאב זה.

על פי הערכות מומחים בתחום, גינה ממוצעת בישראל דורשת השקיה של כ-250 קו”ב בשנה. שימוש זה יעלה לצרכן כ-200 שקלים בחודש (וכ-2,400 שקלים בשנה). דשא סינטטי מתגלה בעניין זה במלוא הדרו. מצד אחד מדובר במשטח יוקרתי ומרהיב, מצד שני, אין צורך להשקותו כלל. במילים אחרות, דשא סינטטי חוסך לבעליו אלפי שקלים במרוצת הזמן.

דשא מלאכותי בבני ברק – השקעה כלכלית נבונה

הוצאת ניכרת נוספת אשר דשא סינטטי חוסך מבעליו באה לידי ביטוי בהעדר צורך לרכוש חומרי הדברה ודישון. מדובר בחומרים יקרים אשר עלותם יכולה להגיע עד מאות שקלים בשנה. צרכנים אשר בחרו להתקין דשא סינטטי נהנים מחיסכון של ממש גם בעניין זה.

התקנתו הראשונית של הדשא הסינטטי יקרה יותר מזריעת אחיו האורגני. על פי מחקרים שנערכו בתחום, זריעת דשא טבעי בגינה ממוצעת עולה כ-5,000 שקלים, בעוד התקנת דשא סינטטי עולה כמעט כפול (11,000 שקלים בממוצע). עם זאת, בתוך כשנתיים עד ארבע שנים תחזור ההשקעה בדשא סינטטי לבעליה.

מחפשים דשא סינטטי בבני ברק? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors