דשא סינטטי בקיסריה

דשא סינטטי לעסקים
דשא סינטטי בקיסריה הפך למוצר שנמצא כבר כמעט בכל גינה. מה היתרונות שלו מול אחיו הטבעי? האם הוא דורש תחזוקה? היכן ניתן לרכוש דשא סינטטי במחירים ישירים מהיבואן? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

גרים בקיסריה? מעוניינים בגינה ירוקה ורעננה? האם בחנתם את האפשרות להתקין בשטח דשא סינטטי? יותר ויותר צרכנים נחשפו בשנים האחרונות ליתרונותיו הרבים של הדשא הסינטטי וביניהם החיסכון הכלכלי. דשא סינטטי, בניגוד לאחיו הטבעי, שומר על איכותו וצבעו לאורך שנים ואין הוא זקוק לטיפולי אחזקה שוטפים כלל.

דשא סינטטי מותקן יותר ויותר בקיסריה – מדובר במוצר אלגנטי ומרהיב, ולא לחינם הפך דשא סינטטי למוצר חובה במגזיני העיצוב המובילים. מעצבי פנים וחוץ מכירים באיכותו הגבוהה של הדשא הסינטטי, וביכולתו למלא כל חלל בקסמו השובה.

דשא סינטטי בקיסריה - יקר בהתחלה זול בהמשך

אם תבחרו להתקין דשא סינטטי בקיסריה או בכלל ברחבי הארץ. עליכם לדעת, כי מרבד הפלא הירוק הפך למוצר מבוקש בקרב צרכנים רבים ולא בכדי.

אמנם התקנת דשא סינטטי יקרה מעט מאחיו האורגני בהתקנה הראשונה. מומחים בתחום מעריכים כי התקנתו של מרבד דשא סינטטי, על שטח של כ-50 מ"ר (גינה פרטית ממוצעת), תעלה ללקוח בסביבות 11,000 שקלים. לעומת זאת, זריעת דשא טבעי בשטח זהה בגודלו תגיע ל-5,000 שקלים בלבד.

ניתן אפוא לטעות ולחשוב כי משתלם יותר לזרוע דשא טבעי. עם זאת, דשא איננו נזרע לשנה או שנתיים. מדובר בהשקעה אשר תלווה את הלקוח במשך שנים. אי לכך, בבואכם לבחור בין דשא סינטטי לבין דשא טבעי, עליכם לחשוב גם על העתיד. לדוגמא, מהן ההוצאות הנלוות, כמה עולים חומרי הדברה, מהי עלות ההשקיה וכדומה.

דשא סינטטי לקיסריה עם משלוח מהיר!

נכנסים לחנות אונליין של דשא קבוע ורוכשים דשא סינטטי איכותי – במחיר ישיר מהיבואן לצרכן!

כל המוצרים המתקדמים לגינה – רק בחנות האינטרנטית שלנו. מקבלים את המוצרים עם משלוח מהיר עד הבית. אדני רכבת, במבוקים, משטחי ספוג לילדים, אבנים לגינה ודשא סינטטי. כנסו לחנות עכשיו!

דשא סינטטי

דשא סינטטי - פשוט לחסוך במים בקיסריה

דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי אשר איננו זקוק כלל למים ו\או להשקיה. בימים בהם מדינת ישראל מתמודדת עם בצורת קשה, ומיסים שונים על המים מוטלים חדשות לבקרים, מדובר בחיסכון של ממש. מומחים בתחום מעריכים כי עלות השימוש במים עבור גינה ובה כ-50 מ"ר של דשא טבעי עומדת על כ-200 שקלים בחודש.

בשנה מדובר על הוצאה של כ-2,400 שקלים בממוצע. דשא סינטטי, לעומת זאת, אשר לא דורש מים לשם גדילתו והתפתחותו, חוסך אפוא הוצאות אלו למן היום הראשון.

דשא מלאכותי בקיסריה – נפרדים לשלום מחרקים ומזיקים!

מזיקים שונים מוצאים בית חם במרבדי דשא טבעי. לעומת זאת, הדשא הסינטטי יתגלה בעיני מזיקים אלו כמקום בלתי מתאים עבורם בעליל. המלחמה העיקשת במזיקים בדשא אורגני מתמקדת בשתי מטרות עיקריות – הנזק שהם גורמים לדשא והפגיעה בילדים ובבעלי החיים המשחקים על המשטח.

הוצאות הדברה עלולות להגיע עד למאות שקלים מדי שנה. במיוחד בבתים פרטיים בקיסריה בהם יש שטחים גדולים ונרחבים. דשא סינטטי, אשר עשוי מחומרים מלאכותיים בלבד, איננו מודבר לעולם. מבחינת חומרי דישון ופעולות שזרוע למיניהם, החיוניות לדשא הטבעי, גם כאן הסיפור זהה. דשא סינטטי הוא מלאכותי ואין צורך להעניק לו טיפולים אלו. החיסכון בחומרי הדברה ודישון הופך את הדשא הסינטטי, גם מבחינה זו, למוצר כלכלי מוביל.

חיסכון כלכלי לשנים רבות

רכישתו של דשא סינטטי איננה רק שדרוג של ממש בגינתכם או בעסקכם. מדובר אפוא בחיסכון כלכלי משמעותי אשר ממנו נהנה הלקוח לאורך שנים רבות. חברות המשווקת דשא סינטטי בישראל יכולות לסייע לכם לבחור את הדגם המתאים עבורכם בצורה הטובה ביותר. הדגמים והצבעים הינם מגוונים והאספקט הכלכלי צריך להיות אחד מהשיקולים העומדים מאחורי התקנת דשא סינטטי.

מחפשים דשא סינטטי בקיסריה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors