דשא סינטטי באילת

דשא סינטטי זול
דשא סינטטי באילת יהפוך כל חלקה לירוקה ביום אחד! הקושי הרב לטפל במדשאה ירוקה, באזורים בהם השמש יוקדת ומכה ללא רחמים - הביא אנשים רבים לחפש אחר פתרון. דשא סינטטי, הפך למוצר מבוקש בענף הגינון וזאת בזכות יתרונותיו המובהקים על פני אחיו הטבעי. מחפשים דשא סינטטי? הגעתם למקום הנכון.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי באילת מאפשר לנו ליהנות ממרחבים ירוקים באזורים בהם האקלים המדברי מכה כל חלקה ירוקה. דשא סינטטי אינו מושפע מתנאי הסביבה ונשאר ירוק 365 ימים בשנה.

היטל המים, אשר מתחדש חדשות לבקרים, מהווה נקודת ציון נוספת לבצורת שהפכה לחלק מחיינו בשנים האחרונות. על פי נתוני אגף הכנרת ברשות המים, החורפים במהלך העשור האחרון היו שחונים במיוחד, ומקורות המים הלאומיים נמצאים בנקודת השפל הגדולה ביותר מאז סוף שנות ה-50.

במסגרת החיפוש אחר פתרונות סביבתיים לבעיית המים, עלתה התודעה הציבורית בנוגע למשטחי דשא סינטטי. מדובר במוצר טכנולוגי אשר הומצא בארה"ב בסוף שנות החמישים של המאה הקודמת, ומחליף בקצב מהיר את משטחי הדשא הטבעי ברחבי העולם.

דשא סינטטי ישר מחנות היבואן ONLINE!

אנחנו מספקים דשא סינטטי איכותי במחיר ישיר מהיבואן! פשוט כנסו לחנות אונליין שלנו והזמינו דשא סינטטי ומוצרים לגינה!

בחרו את המוצרים מהקטלוג, בצעו הזמנה ואספו את הדשא הסינטטי ממחסני היבואן. צרכים משלוח לאילת?

צרו קשר עם המשרד בטלפון 077-21-500-31 כל המוצרים לגינה במקום אחד!

דשא סינטטי | דשא קבוע

משטחי דשא סינטטי אינם עניין חדש בישראל, ודשא מלאכותי הותקן בארץ כבר לפני כ-15 שנה. בדומה לאירופה וארה"ב, גם בישראל הותקן לראשונה דשא סינטטי במתקני ספורט. עם זאת, בתוך זמן קצר עשתה השמועה גלים בקרב מגזרים נוספים, וכיום ניתן לראות דשא סינטטי הן בבתים פרטיים והן במתחמים עירוניים.

דשא סינטטי באילת – עמיד בפני השמש!

בתחילת שנות ה-90, עת הותקנו משטחי דשא סינטטי ראשונים בישראל, ייבאו החברות השונות את המוצרים הפשוטים ביותר. עם זאת, בדומה לכל מוצר טכנולוגי, גם דשא סינטטי הפך זה מכבר למוצר מתקדם מהשורה הראשונה. כיום, יכול דשא סינטטי איכותי להחזיק מעמד 15 שנים ויותר.

כמו כן, הלקוחות נהנים מיכולת בחירה רחבה של דשא סינטטי על ידי בחינת אורך הסיבים, צפיפותם, גודלם, משקליהם, החומרים מהם הם עשויים, ועמידותם בפני קרני השמש. עם השנים, ולאחר שנבחנה התאמתם של משטחי דשא סינטטי לאקלים הישראלי, הפכה ישראל למדינה מובילה בתחום הדשא המלאכותי.

דשא סינטטי | דשא קבוע

דשא מלאכותי באילת חוסך כסף רב!

בהתחשב בהוצאות השנתיות על טיפול במדשאה, דשא מלאכותי יחזיר את ההשקעה הכספית בתוך שנתיים בממוצע ויאפשר לכם להתחיל לחסוך כסף מידי שנה. דשא סינטטי אינו זקוק למים, כיסוח, טיפולים, שזרוע, הדברה ודישון – פשוט מוצר ירוק לאורך כל השנה ללא טיפול!

דשא סינטטי באילת – לגינה ירוקה ללא טיפול!

דשא סינטטי נהנה מיתרונות רבים על פני הדשא האורגני. על פי רוב, למרות שמדובר במוצר יקר יותר מהדשא הטבעי, ידוע כי דשא סינטטי מחזיר את ההשקעה הכלכלית בו תוך שנים מעטות (שלוש על פי הממוצע). בניגוד לדשא האורגני, דשא סינטטי איננו דורש השקיה, גינון, כיסוח, הדברה, שזרוע וכו'. למעשה, פעולות התחזוקה היחידות שנעשות במשטח דשא סינטטי הינן ניקיונו אחת למספר חודשים.

בנוסף, דשא סינטטי הינו משטח הידוע בידידותו לילדים ובעלי חיים. ילדים המשחקים על דשא סינטטי נהנים מהגנה מבקטריות, מזיקים ואלרגיות, ובעלי חיים אינם יכולים לחפור בו או להזיק לו. זו הסיבה שתושבי אילת, בוחרים בהתקנת דשא סינטטי איכותי בגינתם ובמרפסת שלהם.

מחפשים דשא סינטטי באילת? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors