דשא סינטטי לגני ילדים

דשא סינטטי לילדים
דשא סינטטי בגני ילדים הפכה לתוצאה נפוצה מאוד בישראל. דשא סינטטי מותקן לאחרונה יותר ויותר במוסדות חינוך כמו: גני ילדים, בתי ספר, פנימיות ופעוטונים ולא בכדי. מה היתרונות של דשא סינטטי? האם הוא מגן מפני נפילות? והאם הוא זקוק לתחזוקה? התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בגני ילדים הפך למוצר מבוקש ולא בכדי. אם בעבר דשא טבעי היה מכסה משטחים רבים במדינתנו, שנות הבצורת האחרונות אילצו אותנו לחפש פתרונות יצירתיים חסכוניים במים וכך במגרשי משחקים, גני ילדים ופעוטונים החלו להתקין דשא סינטטי לנוחיותם של ילדינו.

דשא סינטטי לגני ילדים - יתרונות גדולים!

דשא סינטטי מספק יתרונות רבים בגני ילדים ובכלל במקומות בהם ילדים מצויים בו: הוא אינו זקוק לתחזוקה, רך ונעים למגע, נשאר ירוק כל השנה, אינו מושך חרקים ומזיקים ובעל מראה טבעי.

אחד מהצרכים הבסיסיים שעל גננות לספק בכל גן ילדים הוא משטח משחקים בטיחותי. ילדים אוהבים לשחק, לקפוץ, לרוץ ולהשתולל. יחד עם רוח השובבות מגיעות לעיתים גם החבלות והפציעות.

דשא סינטטי יספק לכל גן ילדים משטח בטיחותי מפני פציעות. צפיפות הסיבים הגבוהה של הדשא הסינטטי ביחד עם רכות הסיבים, תעניק הגנה מרבית על גופם בעת חבטות ונפילות.

דשא סינטטי לילדים ישירות מהיבואן!

דשא קבוע מייבאת מגוון רחב של דשא סינטטי מותאמים לילדים להתקנה בגינות ביתיות, מרפסות, גני ילדים ואזורי משחק.

כנסו לחנות האונליין שלנו והתרשמו ממגוון רחב של מוצרים במחירים ישירים מהיבואן! ניתן לבצע הזמנה אונליין עם משלוח מהיר עד הבית או פשוט להגיע לבקר אותנו. לחצו כאן למעבר לחנות!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי איכותי בגני ילדים - הקץ לאלרגיות והגירודים

לא מעט ילדים סובלים מאלרגיות לאחר שבאו במגע עם דשא טבעי. דשא סינטטי המותקן בגני ילדים מאפשר לילדים ליהנות ממשטח משחקים ללא כל תופעות לוואי למיניהם. הדשא הסינטטי המשווק בישראל מיועד לשימוש במשטחים בהם יש שימוש אינטנסיבי, ולכן המרבד יישאר עמיד גם לאחר ריצה, דריכה ושחיקה ממושכת.

דשא סינטטי - הסוף לחרקים לזוחלים ושאר מזיקים

יתרון נוסף לדשא סינטטי בגני ילדים על פני דשא טבעי, הוא היכולת ליהנות ממשטח סטרילי ללא מזיקים וחרקים. דשא טבעי מהווה חממת גידול בין היתר לנמלים, מקקים, פרעושים וכל מיני סוגי זוחלים. דשא סינטטי אינו מכיל חומרים אורגניים ולכן החרקים והמזיקים אינם מוצאים בו עניין.

דשא סינטטי לילדים - הגנה מפני נפילות

השתובבות המתרחשת בגני ילדים לעיתים מסתיימת בנפילות וחבטות ילדנו אשר גורמות לפציעות לא נעימות. דשא סינטטי מעניק הגנה כפולה לילדים במקרים אלו: לדשא הסינטטי צפיפות סיבים גבוהה המעניקה למשטח גמישות והיכולת לבלום נפילות. ובנוסף, רכות הסיבים יעניקו לילדים משטח רך ונעים למגע.

דשא טבעי סובל לעיתים מקרחות וחלקים דלילים, בעוד דשא סינטטי שומר על מרקמו ואחידות המשטח לאורך שנים רבות. סיבי הדשא הסינטטי חזקים ועמידים בפני דריכות ושחיקות מרובות כאופייני בגני ילדים. לא לחינם הדשא הסינטטי הפך לפופולארי במיוחד בענפי הספורט השונים בארץ ובעולם.

דשא סינטטי | דשא קבוע

דשא סינטטי - ירוק 365 ימים בשנה

דשא אורגני מושפע מנזקי מזג האוויר והסביבה. הקיץ אינו מטיב עם דשא טבעי ומייבש אותו כליל בעת מחסור במים, בעוד שבחורף עודף מים יוצר שלוליות רבות ואף ריקבון של הדשא.

אנשים אשר מתקינים דשא סינטטי בגני ילדים משאירים בעיות אלו מאחוריהם. דשא סינטטי, שומר על צבעו 365 ימים בשנה, לעולם לא יסבול מקרחות, המים מתנקזים דרכו בקלות במהירות של 60 ליטרים לדקה בכל מ"ר ומראהו נשאר אחיד וטבעי גם ל-20 שנים.

דשא סינטטי - ניתן להתקנה בכל 

דשא רגיל המותקן בגני ילדים, תלוי במזג האוויר ותנאי הסביבה. זו הסיבה שעד כה היה ניתן לחזות בדשא ירוק רק על משטחי אדמה. דשא סינטטי אפשר לנו לשנות את דפוס החשיבה וכיום אנו מסוגלים ליהנות מדשא סינטטי בעל מראה טבעי במשטחים רבים ומגוונים כגון: מרפסות, גגות, משטחי בטון, שטחי פנים ועוד.

דשא סינטטי בצבעים מפתיעים לילדים!

הטרנד החם ביותר בענף הדשא הסינטטי הוא דשא סינטטי צבעוני. לא חייבים יותר לבחור רק בדשא סינטטי ירוק! דשא קבוע מייבאת את סדרת הדשאים PLAY במגוון הרחב ביותר של צבעים בישראל.

כנסו לחנות האונליין שלנו והתרשמו ממגוון רחב של דשא סינטטי בצבעים: כחו, אדום, צהוב, כתום, סגול, ורוד, שחור, אפור ולבן.

השפעה ישירה על מצב הרוח

דשא סינטטי פותח לראשונה בשנות השישים על ידי שני מדענים אמריקנים שניסו לתת מענה למחסור בשטחים ירוקים בסביבה האורבנית. מחקרים רבים מעידים על כך שלמשטחים ירוקים יש השפעה פסיכולוגית חיובית על ילדים במוסדות חינוך כגון: גני ילדים, בתי ספר ופעוטונים.

בשנים האחרונות, תחזוקת דשא טבעי במוסדות ציבור בכלל ומוסדות חינוך וגני ילדים בפרט, הפכה למשימה קשה במיוחד – דשא סינטטי הפך לפתרון המתבקש. ילדים אשר לומדים ומשחקים בקרבת דשא סינטטי נהנים מכל העולמות: מצד אחד משטח משחקים בטיחותי ורך למגע ומצד שני, משטח ירוק בעל מראה טבעי במיוחד.

דשא סינטטי - משטח נקי מבוץ ולכלוך

הורים וגננות יודעים שמשחק ילדים תמים על דשא טבעי הופך להיות עבודה קשה עבורנו. הילד תמיד חוזר עם מזכרות נעימות מהביקור בגן הילדים: חול, שאריות דשא, חרקים ובוץ. איתם מגיעים גם הכביסות, המקלחות וניקיון הבית.

דשא סינטטי משאיר את הלכלוך מאחור ומצמצם באופן משמעותי את "תופעות הלוואי" שדשא טבעי ומשטחי חול מכניסים לחיינו וביתנו.

ילדים שמבלים את זמנם בקרבת דשא סינטטי מתלכלכים במידה מועטה ביחס למשחק על משטח דשא טבעי. כתוצאה מכך, הבית ובגדי הילדים יישארו נקיים. דשא סינתטי בגני ילדים יספק לילדנו משטח משחקים רך ונעים למגע, ללא צורך בטיפולים ותחזוקה ובעל מראה טבעי שנשאר ירוק לאורך כל השנה.

לבחירת דגם דשא סינטטי המיועד עבור גן הילדים שלכם, פנו למומחים שלנו בטלפון: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors