דשא סינטטי וטלוויזיות OUTDOOR לגינה

דשא סינטטי ומסכי LCD
אתם יושבים בגינה נהנים מחצר מטופחת, דשא סינטטי איכותי שתורם לאווירה הפסטורלית, רהיטי גן מפנקים, כוס בירה ביד אחת ופופקורן בשנייה מוכנים לצפות במשחק, אבל לא מצליחים לראות את מסך הטלוויזיה. השמש המסנוורת חזקה מדי וחוויית הצפייה לא מוצלחת. מה עושים? מוותרים על המשחק? לנו הפתרון!
שתף\י חבר:

התקנתם דשא סינטטי בגינה או במרפסת? עכשיו יש לנו בשורה מעולה בשבילכם; אתם לא חייבים לפספס יותר משחקים ואפשר בהחלט לשדרג את הישיבה בגינה או במרפסת או על שפת הבריכה הפרטית עם טלוויזיות outdoor ייעודיות. למה הכוונה ואיך לבחור טלוויזיה חיצונית איכותית ואמינה עם התכונות הנדרשות לעמידות גבוהה? ומדוע כדאי להציב את הטלוויזיה על גבי מצע של דשא מלאכותי? כל התשובות בכתבה שלפניכם.

מסך טלוויזיה למניעת השתקפות

מסכי טלוויזיה outdoor המותאמים לשימוש חיצוני מחוץ לבית לצפייה איכותית בכל שעות היום גם כאשר השמש חזקה במיוחד. מסכים אלה הינם בעלי ציפוי מיוחד אשר תפקידו למנוע השתקפות של השמש על גבי המסך ומאפשר צפייה מתי שמתחשק לכם, בלי קשר לעוצמת השמש. במסכים אלה רמת הבהירות היא גבוהה במיוחד ומבטיחה בידור חיצוני כל ימות השנה בלי קשר לתנאי מזג האוויר.

יש אומנם אנשים שמציבים טלוויזיה רגילה בחוץ, אבל מכשירים אלה אינם מותאמים לעמידה תחת כיפת השמיים או באוויר הפתוח. לעומתם, טלוויזיה המיועדת לגינה או למרפסת עשויה מחומרים עמידים במיוחד עם רכיבים המגנים עליה מפני לכלוך, אבק, חרקים ושריטות בשל ציפוי המגן שעמיד בפני חלודה ויש לה מערכת כניסה אטומה למים השומרת על חיבור קל.

טלוויזיה לשימוש בטוח בתנאי חוץ

לרוב מדובר במערכת זרימת אוויר ששומרת על היחידה קרירה ויבשה גם בטמפרטורות גבהות מאוד ותנור חימום פנימי המגן עליה בטמפרטורות נמוכות יחסית. לצורך כך, יהיה לה גם מערכת כבלים אטומה במים כדי לוודא שהכבלים נשארים יבשים.

האמינות ותוחלת החיים של טלוויזיה חיצונית גבוהה במיוחד בתנאי מזג אוויר משתנים והשימוש בה אינו מסוכן, כי היא תוכננה מלכתחילה לשימוש חיצוני בטוח. לרוב המסך גם בעל זווית צפייה רחבה במיוחד לאפשר לכמה שיותר אנשים שיושבים בחצר או במרפסת ליהנות מצפייה.

טלוויזיה חכמה וירוקה

הטלוויזיות החיצוניות הן כבר טלוויזיות חכמות בעלות טכנולוגיה מודרנית מתקדמת בשיטת הפעלה קולית ידידותית לצפייה או כאלה המסונכרנות עם בית חכם ושליטה מרחוק דרך אפליקציה ייעודית. מסכים המציגים רזולוציה גבוהה במיוחד במינימום רעשי תמונה תוך שימת דגש על תצוגה חדה וברורה שניתנת להכוונה בהתאמה אישית לפי העדפה ייחודית. 

כיום אפשר גם לשקף בקלות את המסך מהטלפון אם רוצים להקרין למשל לאורחים תמונות מהטיול האחרון שלכם לצפייה בחוץ. כמו כן, השלטים של טלוויזיות המתאימות לשימוש חיצוני מגיעים אף הם בצורה אסתטית ובעמידות בפני מים, לכלוך, אבק ושאר מזיקים. ליתר ביטחון ניתן לבדוק אם הטלוויזיה עומדת בתקן המבטיח עמידות בפני השפרצת מים על הטלוויזיה במיוחד אם ברצונכם למקם אותה קרוב לבריכה.

הכינו את הסביבה לצפייה מהנה עם דשא מלאכותי

כדאי כמובן למקם טלוויזיה outdoor במיקום אסטרטגי כדי להשיג את חוויית הצפייה הטובה ביותר שבכל זאת אינה מקבלת אור שמש ישיר כאשר אם יש קיר מסוים לתלות את הטלוויזיה במרפסת או בחצר ניתן לתלות אותה ואם לא, מומלץ להשתמש כמצע למעמד הטלוויזיה בדשא מלאכותי להשגת יציבות מקסימלית ומניעת נוכחות של חרקים.

 ניתן להשיג עמודי טלוויזיה מתכווננים כך שניתן גם לסובב ולכוון את המסך על העמוד לכל מקום בו אתם יושבים. תוכלו לבחור מעמדים ייחודיים במגוון עיצובים מרשימים וליהנות מחצר יפה עם דשא מלאכותי וטלוויזיה המותאמת לשימוש חיצוני!

דשא סינטטי למרפסות

מחפשים דשא סינטטי? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors