דשא סינטטי בחגור

דשא סינטטי לגינה
דשא סינטטי בחגור יהפוך את גינתכם לירוקת עד לשנים רבות. מה היתרונות של דשא סינטטי על אחיו הטבעי? איפה רוכשים דשא סינטטי איכותי? ואיך מעצבים גינה עם דשא סינטטי? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בחגור הפך להיות מוצר מוביל כחלק מהמגמה הירוקה המתפשטת בישראל ובעולם בתחום עיצוב הנוף. אדריכלות נוף ועיצוב פנים הינם תחומים הדורשים מבעלי המקצוע העוסקים בהם יצירתיות ושימוש בחומרים הטובים ביותר. אי לכך, השימוש בדשא סינטטי על ידי מעצבים אלו איננו מפתיע כלל.

דשא סינטטי בחגור – תורם לסביבה ירוקה

 דשא סינטטי, אשר תורם רבות לאיכות הסביבה בחגור ומהווה חיסכון משמעותי במים וחומרי הדברה רעילים, הפך לחביב במיוחד על ידי אדריכלי נוף ובעלי מקצוע בענף העיצוב. כיום, ניתן לעשות פלאים של ממש תוך עיצוב באמצעות דשא סינטטי.

הדשא הסינטטי, אשר התקנתו הינה פשוטה ונוחה, מאפשר עיצוב מרהיב של חדרי ילדים, משרדים, בתי קפה, אולמות אירועים וכדומה. הדשא הסינטטי מותקן בקלות על גבי משטחי בסיס מגוונים כגון בטון, אספלט, שיש וכדומה. כמו כן, דשא סינטטי יכול להיות מותקן גם בצורות שונות ועל גבי פסלים, קירות וגדרות. תכונותיו הגמישות הללו, הופכות את מרבדי הדשא הסינטטי למבוקשים ביותר בענף העיצוב, הן המקצועי והן החובבני.

דשא סינטטי בחגור עם משלוח מהיר!

רוצים להזמין דשא סינטטי לחגור בלי לצאת מהבית? הובלות מהירות עד הבית בריכשה מחנות האונליין של היבואן דשא קבוע.

קונים דשא מלאכותי, חומרים להתקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בחגור – היסטוריה של פיתוחים טכנולוגיים

דשא סינטטי איננו מוצר צעיר, מרבדי הדשא הסינטטי הראשונים נארגו בדרום ארצות הברית כבר לפני יותר מ-60 שנה. בישראל, מותקנים משטחים אלו כבר מתחילת שנות ה-90. בתחילה, יובאו מרבדי דשא סינטטי לארץ בכדי להחליף משטחים טבעיים במקומות ציבוריים כגון מגרשי כדורגל ובתי ספר. לא חלף זמן רב ומעצבי הנוף בעיריות השונות התקינו מרבדי דשא סינטטי בכיכרות, איי תנועה, גינות ציבוריות, שלטי חוצות וכדומה. מכאן, המעבר לשוק הפרטי הייתה קצרה.

דשא סינטטי הפך למוצר אשר ניתן לראות בחגור ומקומות רבים בישראל, החל מגני ילדים וכלה בדירות יוקרה. מראהו המרהיב של הדשא הסינטטי, מזכיר באופן מושלם את הדשא הטבעי. זאת ועוד, השמירה הרב שנתית של הדשא הסינטטי על צבעו וגונו הירוק, הופכים את הדשא המלאכותי לבעל יתרונות רבים על פני אחיו האורגני.

דשא סינטטי ישירות מהיבואן!

בעלי נכסים בחגור אשר התקינו בשטחם דשא סינטטי יכולים ליהנות מהמוצר לאורך כל ימות השנה וללא כל תלות בתנאי האדמה או מזג האוויר. הדשא הסינטטי נבחר על ידי לקוחות אלו ביום ההתקנה, על בסיס איכות, צבע וצפיפות סיבים. כמו כן, החברות המשווקות דשא סינטטי בישראל דואגות להעניק למוצר אחריות של בין חמש לשבע שנים. לעיתים, ניתן להשיג אחריות לשנים רבות יותר. דשא סינטטי הינו מוצר אמין והדגמים המובילים שומרים על צבעם ואיכותם למשך למעלה מעשרים שנה.

דשא מלאכותי - מצטרפים למגמה הירוקה!

דשא סינטטי אינו אלא הדבר החם בענף העיצוב. היינו יכולים להוסיף את המילה “הבא” לאחר המילה “הדבר” במשפט הקודם אך בכך היה חטא. דשא סינטטי כבר הותקן במקומות רבים ומפאר אולמות יוקרתיים, בתי מלון ופנטהאוזים מרהיבים. תכונותיו של הדשא הסינטטי מאפשרות למעצבים מובילים לעשות נפלאות עם המוצר ולהעניק ללקוח עיצובים מרתקים כיד הדמיון הטובה.

מחפשים דשא סינטטי בחגור? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors