דשא סינטטי הרצליה

דשא סינטטי בהרצליה
התקנת דשא סינטטי בהרצליה תפתור לכם בעיות רבות בתחזוקת הגינה. נמאס לכם מחשבון המים המנופח? מחפשים פתרון לגינה ירוקה ללא טיפול? הגעתם למקום הנכון. כנסו למאמר הבא וגלו את כל הפתרונות.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בהרצליה מצליח להפוך את הדשא של השכן לתמיד ירוק יותר. לעיתים, הסיבה לכך היא שאתם מחזיקים בדשא טבעי, בעוד השכן התקין זה מכבר מרבד דשא סינטטי. דשא סינטטי הפך לתופעה נפוצה בקרב צרכנים רבים בשוק הישראלי.

יתרונותיו הרבים של הדשא הסינטטי, לצד החיסכון שלו מבחינה כלכלית, הופכים אותו למוצר מבוקש ביותר בהרצליה ובישראל. צרכנים ישראלים, אשר ידועים בחשיבתם ארוכת הטווח, מעדיפים לא אחת להתקין דשא סינטטי וזאת בשל משמעותו הכספית.

דשא סינטטי בהרצליה - מוצר ותיק ומוכר!

דשא סינטטי איננו מוצר חדש בנוף הישראלי, דגמי דשא סינטטי מובילים הגיעו לישראל כבר לפני כ-20 שנה. עם זאת, בשנים האחרונות חלה עלייה של ממש בהתקנתם וזאת בשל יופיים והתאמתם של הדגמים החדשים לאקלים הישראלי. בנוסף, החיסכון הכלכלי אשר טומן בחובו דשא סינטטי סייע אף הוא להציבו בראש מגזיני העיצוב והאדריכלות.

דשא סינטטי להרצליה עם משלוח מהיר

הזמנת דשא סינטטי להרצליה ואזור השרון במספר קליקים. חנות האונליין שלנו מספקת מוצרים לגינה ומבחר ענק של דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן לצרכן!

לקניית דשא סינטטי איכותי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק עבים, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

שטיח דשא סינטטי

דשא סינטטי לגינה – חיסכון כלכלי ואקולוגי!

החורף הישראלי איננו מהחורפים הגשומים בעולם, וזאת בלשון המעטה. אי לכך, ממשלת ישראל נאבקת בשימוש עודף במים אשר מרביתו נובע מגידול גינות ומרבדי דשא. צרכנים אשר הקדימו להתקין דשא סינטטי בהרצליה נהנים מדי שנה מחיסכון משמעותי במים המגיע כדי אלפי שקלים.

ההערכות בתחום קובעות כי גינה ממוצעת של דשא טבעי צורכת בין 200 ל-250 קו”ב מים מדי שנה. מדובר בשימוש עודף במים העולה ללקוח כ-200 שקלים בחודש. לעומת זאת, דשא סינטטי איננו טומן בחובו השקעה כספית זו. בעלי דשא סינטטי נהנים אפוא מחיסכון של אלפי שקלים בכל שנה ושנה.

דשא מלאכותי בהרצליה - ללא כימיקליים ורעלים מיותרים!

חיסכון משמעותי נוסף ממנו נהנים צרכנים של דשא סינטטי הוא בהעדר הצורך לרכוש ולהשתמש בחומרי הדברה ודישון. חומרים אלו הינם יקרים ובעלי דשא סינטטי בהרצליה חוסכים בכך מאות שקלים לאורך השנים. דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי אשר איננו מושך לבין סיביו מזיקים וחרקים למיניהם. היכולת להימנע ממלחמה עיקשת כנגד אלו, אשר מצד אחד פוגעים בדשא ומצד שני מהווים מטרד של ממש, מעניקה לדשא הסינטטי את אחד מיתרונותיו הבולטים.

מרבדי דשא סינטטי בהרצליה ואזור השרון – חוסכים בעלויות הגינון

הוצאה כספית נוספת אשר יכולה להגיע למאות ואף אלפי שקלים בשנה היא טיפול ותחזוקת הדשא. דשא טבעי זקוק לטיפול צמוד וקבוע, וזאת על מנת לשמור על אחידותו. דשא סינטטי, היות והוא מוצר מלאכותי, איננו משנה צורתו וגובהו. כמו כן, אחידותו הירוקה של סיביו איננה נפגעת לאורך שנים ובתנאים שונים של מזג אוויר. אי לכך, דשא סינטטי מייתר את הצורך בשירותי טיפול וחוסך לבעליו הוצאות רבות.

יתרונותיו הכלכליים של הדשא הסינטטי הינם רבים. מדובר במשטח מרהיב ויוקרתי החוסך מבעליו הוצאות שונות כגון השקיה, גינון, הדברה, דישון ועוד. כמו כן, דשא סינטטי הינו מוצר מוביל בענף העיצוב והתקנת דשא מלאכותי תפסה לה מקום של כבוד בקרב צרכנים רבים. בין אם מדובר בלקוח פרטי, ובין אם מדובר ברשות עירונית, דשא סינטטי הופך כל שטח למדהים ביופיו ועל הדרך נחסכים לבעל המקום כספים רבים.

מחפשים דשא סינטטי בהרצליה? התקשרו 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors