דשא סינטטי בקרני שומרון

דשא סינטטי לגינה מחיר
דשא סינטטי בקרני שומרון מופיע כיום בשלל של גוונים וסוגים. מה ההבדל בין הסוגים? מה יותר כלכלי; דשא סינטטי או דשא טבעי? איך בוחרים דשא סינטטי ואיפה קונים דשא סינטטי איכותי במחיר היבואן? כל התשובות כאן
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בקרני שומרון, יאפשר לכם לבלות בגינה ירוקה ללא צורך בטיפול כלל. תוכלו להגיד שלום לחשבון המים המופרז, לחרקים, למכסחת הדשא ולטיפולי הגינון היקרים.

דשא סינטטי נמדד על פי טיב ואיכות הסיבים המרכיבים אותו, ואלו נבחנים על ידי שלושה פרמטרים עיקריים: מבנה, גובה וצפיפות. כמו כן, היות ומדובר במוצר שמקורו במעבדות כימיות, דשא סינטטי מגיע במגוון רמות איכות שונות. שימו לב, דשא סינטטי מאיכות נמוכה עלול לסבול מקרחות, נשירה, צבע דהוי, בלאי ועוד. עם זאת, דשא סינטטי אשר נבחר בקפידה ונקנה אצל חברה המתמחה בתחום, יכול להחזיק חמש עשרה שנים ויותר, תוך שהוא שומר על איכותו, גמישותו, חוזקו וצבעו לאורך זמן.

דשא סינטטי בקרני שומרון עם משלוחים

אם אתם מחפשים דשא סינטטי בקרני שומרון עם משלוח מהיר. כנסו, לחנות אונליין של היבואן על ידי לחיצה על הפתור.

חברתנו מייבאת את מגוון דגמי הדשא הסינטטי הגדול בישראל. ניתן לבצע רכישה ולקבל שירות משלוחים עד הבית. רוצים לבקר אותנו? פשוט רשמו: דשא קבוע מרכז ארצי ב-WAZE. 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בקרני שומרון במראה טבעי

משטחי דשא סינטטי נראים פעמים רבות כאילו הם זהים לחלוטין לדשא האורגני. עם זאת, מדובר במשטח השונה מהדשא הטבעי באופנים רבים. לדוגמא, בעוד הדשא האורגני דורש טיפוח יומיומי והשקעה כספית בלתי פוסקת, דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי אשר אחזקתו פשוטה בהרבה.

דשא סינטטי עם התקנה בקרני שומרון ועל כל משטח!

בנוסף, דשא סינטטי נהנה מיתרונות רבים על פני הדשא האורגני והתקנתו אפשרית על מגוון רחב של חומרי גלם כגון בטון, אספלט, שיש, אדמה, חול ועוד. התקנת משטחי דשא סינטטי אפשרית, אם כן, גם בתוך מתחמים סגורים והמשטח איננו דורש אור שמש או מושפע מעונות השנה.

כל מי שגידל דשא טבעי יודע שמדובר במשימה לא פשוטה כלל. הדשא האורגני דורש עבודות תחזוקה רבות כגון כיסוח, השקיה, גינון, שזרוע, הדברה וכו'. משטח דשא סינטטי, לעומתו, אינו דורש דבר מלבד ניקיון פשוט. לפיכך, למרות שמשטח דשא סינטטי הינו על פי רוב יקר מאחיו הטבעי, ההשקעה חוזרת לעצמה בתוך כ-שלוש שנים בממוצע, ובסיכום התקנת הדשא המלאכותי משתלמת גם ברמה הכלכלית.

דשא מלאכותי בקרני שומרון – לא מושפע מנזקי האקלים!

אנשים רבים חוששים להתקין דשא סינטטי במקומות החשופים לאור השמש, אך אין זו סיבה לדאגה. משטחי דשא סינטטי מותקנים בישראל, כאמור, כבר שנים רבות. במהלך השנים הותאמו משטחי הדשא לאקלים הישראלי, באופן בו סיבי הדשא הסינטטי עמידים בפני קרני UV וחסינים גם מול השמש הישראלית החזקה.

דשא סינטטי מתאים במיוחד גם במקומות בהם ישנה תנועה ערה של ילדים ובעלי חיים. שלא כמו הדשא האורגני, דשא סינטטי אינו מהווה מקור לתופעות לוואי כגון מזיקים, בקטריות, אלרגיות או התגרדויות. אי לכך, משטחי דשא סינטטי מומלצים גם בגינות פרטיות ומוסדות חינוך.

דשא סינטטי בקרני שומרון – יתרונות מובהקים!

טכנולוגית הדשא הסינטטי התפתחה רבות בשנים האחרונות והפכה לשם דבר, הן מבחינה סביבתית והן בתחום עיצוב הפנים והחוץ. כיום, יותר ויותר אנשים מבינים את יתרונותיו של הדשא הסינטטי ומעדיפים אותו על פני גידול דשא טבעי. חשוב לציין, לא כל דשא סינטטי מתאים לכל בית או מתחם ועל כן מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי סוג הדשא המלאכותי המתאים לכם.

מחפשים דשא סינטטי בקרני שומרון? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors