דשא סינטטי בכפר שמריהו

דשא סינטטי לבתים ווילות
דשא סינטטי בכפר שמריהו ישנה את הדרך בה אתם מסתכלים על גינות. תתארו לעצמכם שניתן להנות מגינה ירוקה שלא מצהיבה לעולם - ללא צורך בטיפול. התחילו לחסוך כסף עוד היום והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים. כל הפרטים בכתבה הבאה.
שתף\י חבר:

מחפשים דשא סינטטי בכפר שמריהו? אתם במקום הנכון! ענף עיצוב הנוף הינו נמצא בתנופה אדירה בשנים האחרונות בישראל. השילוב שעושים בעלי מקצוע בתחום העיצוב בחומרים חדישים העניק למרבדי הדשא הסינטטי מקום של כבוד. אדריכלי נוף רבים, המודעים ליתרונותיו של הדשא הסינטטי, מציעים את השימוש בו ללקוחותיהם.

באמצעות דשא סינטטי המותקן בקפידה, יכול כל עסק ליהנות משבילים ירוקים, מתחמי ישיבה, פסלי דשא, חלון ראווה רענן ועוד. דשא סינטטי, אשר יובא לארץ לראשונה בתור תחליף לדשא טבעי במגרשי ספורט, הפך זה מכבר למוצר חובה בגינות בכפר שמריהו וברחבי הארץ – דשא סינטטי מקשט מתמחים דוגמת כיכרות, בתי ספר, גני ילדים, בתי קפה, גני אירועים וכדומה.

דשא סינטטי בכפר שמריהו עם משלוח מהיר!

צרכים דשא סינטטי בכפר שמריהו? אנחנו נספק לכם דשא סינטטי איכותי ומוצרים לגינה – ישירות מהמחסנים הלוגיסטיים שלנו ועד פתח הבית שלכם.

בחנות האונליין מגוון רחב של מוצרים: דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

דשא סינטטי בכפר שמריהו - מוביל את עיצוב הגינות!

מגזינים יוקרתיים בענף העיצוב מציעים מדי חודש פתרונות חדשניים ויצירתיים לעיצוב הבית והגינה. במרבית המאמרים בכתבי עת אלו ניתן למצוא רעיונות רבים העושים שימוש בדשא סינטטי. דוגמא נפוצה לכך הינם פסלי דשא. עד לאחרונה, פסלים אלו העשויים מדשא טבעי דרשו מבעל העסק (או הבית) השקעה מתמדת והוצאה ניכרת על גינון.

מיותר לציין כי שירותי טיפול בגינה הינם יקרים גם כאשר מדובר בתחזוקה של דשא אורגני בגינה רגילה. אי לכך, דשא סינטטי הפך למוצר מבוקש בקרב לקוחות אלו. התקנתו של הדשא הסינטטי על גבי פסלים וגדרות הופכת את המתחם ליוקרתי ומהודר, מחד. מאידך, בעל העסק נושא בעלויות ההתקנה הראשונות של הדשא הסינטטי, זאת תוך שניתנת לו בחירה לגבי אופי הדשא (סיבים, אורך, צפיפות, גוון וכדומה).

דשא סינטטי בכפר שמריהו – ישירות מהיבואן!

דשא סינטטי הינו מוצר מלאכותי מתקדם אשר הטכנולוגיה לייצורו השתפרה פלאים בעשרים השנים האחרונות. כיום, מרבדי דשא סינטטי המיובאים לישראל מתאימים באופן מושלם לאקלים הישראלי.

דשא סינטטי שיותקן בכפר שמריהו ישמור על צבעו וצורתו לאורך כל ימות השנה. כמו כן, דשא סינטטי איננו תלוי בגשמי הברכה ואין הוא ניזוק גם בחורפים שחונים במיוחד או קיצים ישראלים חמימים. התקנתו של הדשא הסינטטי נחשבת להצלחה גם באזורים בהם גידול דשא טבעי היה עד לאחרונה בגדר חלום בלבד (לדוגמא, באזורים צחיחים ומדבריים).

בנוסף, בניגוד לאחיו הטבעי, דשא סינטטי איננו מהווה מקור משיכה למזיקים למיניהם. אי לכך, לקוחות המתקינים בעסקם דשא סינטטי נהנים מחיסכון משמעותי בהוצאות הדברה שנתיות. בנוסף, אנשים המגיעים במגע עם הדשא הסינטטי אינם סובלים מגירודים ואלרגיות.

דשא סינטטי בכפר שמריהו – מתקדמים לגינה חסכונית

במסגרת ההתפתחות האדירה בענף העיצוב הישראלי, נעשה שימוש רב במרבדי דשא סינטטי. שימוש זה איננו בכדי, שכן מדובר במוצר המעניק יתרונות הן מבחינת המעצב, הן מבחינת הלקוח והן מבחינת באי עסקו. החברות המובילות בישראל אשר עוסקות בשיווק דשא סינטטי מקפידות להעמיד לרשות הלקוח מגוון רחב של מוצרים המסווגים על בסיס איכות ומראה.

התקנה של דשא סינטטי הינה השקעה לטווח ארוך, והחברות המשווקות את המרבד המלאכותי נוטות להעניק עבורו אחריות של עד כחמש שנים (זאת כאשר מומחים בתחום מעידים על כך שאורח חייו של דשא סינטטי נאמד בכ-8-12 שנים בממוצע).

זו הסיבה שמיטב המומחים בתחום הגינון ועיצוב בחוץ ממליצים בחום על מוצרי דשא סינטטי החוסכים משאבים רבים לטבע וכסף רב לכם!

 

מחפשים דשא סינטטי בכפר שמריהו? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors