דשא סינטטי בלהבים

דשא סינטטי חם מתחמם
דשא סינטטי בלהבים הוא הפתרון המושלם ליצירת גינה ירוקה חסכונית במים עם מדשאה עמידה בפני פגעי מזג האוויר. כמה כסף דשא סינטטי חוסך? האם הוא דורש טיפול? כל התשובות במאמר הבא.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בלהבים הוא הפתרון המושלם עבורכם אם נמאס לכם להיות משועבדים לגינה. רוצים גינה ירוקה אבל מעוניינים לחסוך במים? חושבים על דשא מרהיב אך לא רוצים להיות תלויים בעונות השנה? ייתכן וכדאי לכם לבחון אפשרות של התקנת דשא סינטטי. התקנתו של דשא סינטטי בגינה הופכת כל אזור ליוקרתי ומהודר. עם זאת, בניגוד לדשא טבעי, הטיפול והטרחה בתחזוקת המשטח איננה משמעותית כלל כאשר מדובר במרבד דשא סינטטי.

דשא סינטטי בלהבים עם משלוחים מהירים!

מחפשים דשא סינטטי בלהבים? הגעתם למקום הנכון! חנות האונליין של דשא קבוע משווקת מוצרים ישירות מהיבואן לצרכן!

אתם חוסכים פעמיים! קבלו מוצרים איכותיים, ללא פערי תיווך ועם משלוח מהיר עד הבית.

כנסו לחנות האונליין שלנו עכשיו והתרשמו מהמגוון הגדול ביותר בישראל למוצרי דשא סינטטי.

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בלהבים - לגינות ומרפסות

דשא סינטטי מפאר כיום שטחים רבים בלהבים ובישראל – החל מבתים פרטיים וכלה באצטדיוני כדורגל. דשא סינטטי איננו רק מוצר שימושי ויוקרתי, מדובר גם במשטח ידידותי לסביבה המשתלם לבעליו מבחינה כלכלית. דוגמא לכך ניתן לראות בהחלטה של עיריית תל אביב להקים שני מגרשי דשא סינטטי ביפו בעלות של כ-3.4 מיליון שקלים.

גורמים בעירייה מסבירים כי ההחלטה להתקין דשא סינטטי במקום דשא טבעי נבעה ממצוקת משק המים בישראל והרצון לחסוך במים. כמו כן, בעיריית להבים טוענים עוד כי דשא סינטטי שומר על צורתו לאורך כל עונות השנה ומתמודד מצוין גם האקלים החם באזור הים התיכון.

דשא סינטטי בלהבים – נפרדים מהממטרות לשלום!

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר מבחינת תחזוקת דשא טבעי הוא הצורך להשקותו. צורך זה הופך למיותר כאשר במקום מותקן דשא סינטטי. דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי המורכב מפוליאתילן או משילוב של ניילון ופוליאתילן. אי לכך, התפתחותו של דשא סינטטי איננה תלויה במינרליים או במי השקיה. מבחינה כלכלית מדובר בחיסכון של ממש. השקיית גינה בישראל, בגודל ממוצע של כ-50 מ”ר, תעלה לצרכן כ-200 שקלים מדי חודש. בראייה שנתית, דשא סינטטי שאינו דורש מים מעניק חיסכון של כ-2,400 שקלים בשנה.

דשא מלאכותי בלהבים– ללא טיפול כלל!

טיפולי גננות הינם טיפולים הכרחיים במידה ויש בגינתכם דשא טבעי. מדובר באנשים מקצוע הגובים סכומים גבוהים במיוחד ועלותם רק עולה עם השונים. בעלי דשא סינטטי, לעומת זאת, נהנים כל השנה ממשטח צפוף, חזק וירוק, ולזאת ללא תלות במכסחת דשא או בפעולות גינון למיניהן. מומחים כלכליים מעריכים כי מבחינת שירותי הגננות, דשא סינטטי חוסך כ-3,500 שקלים בשנה לעומת אחיו האורגני.

כמו כן, טיפולי גננות אינם נגמרים בתשלום לגנן. טיפולים אלו כוללים גם הוצאות שונות על חומרי הדברה ודישון. מלבד המשמעות הבלתי נעימה של שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים במקום הבא במגע עם ילדים, עסקינן בהוצאה של כמאות שקלים בשנה. בעלי דשא סינטטי, עם זאת, חוסכים את הוצאות החומרים ואינם נדרשים לסכן ילדיהם בהדברה מסוכנת.

יתרונותיו של הדשא הסינטטי בלהבים הינם רבים. בין סגולותיו ניתן למצוא את היכולת להתקינו על משטחי בסיס מגוונים, היותו רב שנתי, ואמינותו לאורך שנים. כמו כן, יתרון בולט במיוחד של דשא סינטטי הוא היתרון הכלכלי. דשא סינטטי איננו רק מרבד ירוק ומרהיב, מדובר במוצר חסכוני המעניק לבעליו תמורה מלאה.

מחפשים דשא סינטטי בלהבים? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors