דשא סינטטי במעלה אדומים

דשא סינטטי 4 גוונים
דשא סינטטי במעלה אדומים, ייתן לכם את השקט הנפשי, לבלות בגינה ירוקה לאורך כל השנה, ללא צורך בטיפול ותחזוקה. למה דשא סינטטי הפך למבוקש כל כך בתחום העיצוב? איך מתקינים דשא סינטטי? כל המידע כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי במעלה אדומים כבר הפך להיות מזמן שם דבר בתחום העיצוב. אדריכלי נוף ומעצבי פנים וחוץ יודעים כי יתרונותיו הרבים של הדשא הסינטטי, בשילוב עם האווירה הנעימה אשר הוא משרה על המשתמשים במתחם, הופכים את הדשא המלאכותי למוצר עיצובי מהשורה הראשונה.

דשא סינטטי משמש בעלי מקצוע אלו לעיצוב גינות, מרחבים, אולמות, חדרים, משרדים, חלונות ראווה, גגות, בתי עסק, בתים פרטיים ועוד. עיצוב באמצעות דשא סינטטי נעשה על ידי מעצבים היודעים לעבוד עם החומר ובהתאם לדרישות הלקוח. כיום, מומחים רבים בענף העיצוב מזמינים מרבדי דשא סינטטי במגוון צבעים, גדלים וצורות.

דשא סינטטי נהנה מיתרונות רבים בתחום העיצוב. מדובר במשטח אשר קל לעבוד איתו מחד, והוא מהודר ויוקרתי מאידך. כמו כן, החיסכון במים ובחומרי הדברה רעילים מהווה יתרון גם מנקודת מבט סביבתית.

דשא סינטטי במעלה אדומים

חובבי העיצוב יודעים כי דשא סינטטי מהווה עבורם בשורה של ממש. הדשא הסינטטי, אשר עשוי מחומרים מלאכותיים בלבד (שילוב של פוליפרופילן ופוליאתילן), מאפשר לצרכנים אלו ליהנות מגינות ירוקות גם במקומות בהם היה זה עד לאחרונה בלתי אפשרי.

מדובר במוצר טכנולוגי לכל דבר אשר איננו זקוק לאדמה רוויה מינרליים או השקיה יומיומית. אי לכך, דשא סינטטי מותקן גם במקומות סגורים ועל גבי משטחים שלא היו יכולים לקלוט את זריעתו של אחיו האורגני. לדוגמא, דשא סינטטי מאפשר לנו כיום להקים גינות של ממש גם בתוך מרפסת או גג בבניין משותף.

דשא סינטטי במעלה אדומים עם הובלה!

מחפשים דשא סינטטי במעלה אדומים? אצלנו תוכלו לקנות דשא סינטטי איכותי במחיר ישיר מהיבואן!

איך זה עובד? נכנסים לחנות ה-אונליין שלנו, בוחרים את סוג הדשא הסינטטי ומקבלים אותו ישירות ממחסני היבואן עד הבית.

ללא פערי תיווך, ללא משווקים מיותרים – במחיר ישיר מהיבואן לצרכן!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא מלאכותי במעלה אדומים - לגינות ירוקות 365 ימים בשנה!

דשא סינטטי יובא לישראל כבר בראשית העשור האחרון של המאה הקודמת. במרוצת השנים שיפרו החברות המשווקות את איכות הדגמים המיובאים תוך התאמת מרבדי הדשא הסינטטי לאקלים הים תיכוני. בדומה למקומות אחרים בעולם, גם בארץ הותקן דשא סינטטי לראשונה בהיכלי ספורט. השילוב בין משבר המים הישראלי, לבין יתרונותיו של הדשא הסינטטי בתור חומר מושלם ונוח לעיצוב, הפכו את מרבדי הדשא המלאכותי לפריטים יוקרתיים בידיהם של מעצבי פנים.

דשא סינטטי במעלה אדומים – לכל שימוש ומטרה!

ראשונים היו אלו המעצבים ואדריכלי הנוף ברשויות המקומיות. עד מהרה, פיארו מרבדי דשא סינטטי איי תנועה, פארקים, גני משחקים, מגרשי כדורגל, כיכרות ובתי ספר. המעבר מהשוק העירוני לשוק הפרטי לא איחר לבוא. דשא סינטטי החל להיות מותקן גם בתור פריט עיצובי בבתי עסק (כגון גני אירועים) ובתים פרטיים.

דשא סינטטי במעלה אדומים – גינות מעוצבות בקלות!

בשנים האחרונות, עולה המגמה בביקוש לדשא סינטטי במעלה אדומים בקרב פסלים, מעצבים ואמנים שונים. בעלי מקצוע אלו מבקשים מרבדי דשא סינטטי בבואם לעצב חלונות ראווה, שלטי פרסומות, פסלים, גדרות מבנים וכדומה. התאמתו המושלמת של הדשא הסינטטי לאקלים המקומי, מאפשרת את התקנתו על עצמים אלו תוך ראייה ארוכת טווח. 

המוצר האמין שומר על צבעו ואיכותו לאורך שנים רבות. בבואו של אדריכל נוף או מעצב פנים לבחור דשא סינטטי, נהנה הוא ממגוון רחב ביותר של דגמים. דגמים אלו שונים האחד מהשני בצבעם, צפיפותם, גובהם ואיכותם. כיום, ניתן לרכוש דשא סינטטי אשר איננו ירוק כלל (ישנם דגמים בצבעים כגון: צהוב, לבן, אדום וכחול).

דשא סינטטי במעלה אדומים - קונים ישירות מהיבואן!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors