דשא סינטטי במטולה

דשא סינטטי במטולה
דשא סינטטי במטולה, קונים ממחסני היבואן של חברת דשא קבוע! איך מזמינים דשא סינטטי עד הבית? איך בוחרים דשא סינטטי איכותי במחיר אטרקטיבי? כמה עולה דשא סינטטי? ומדוע אתם מרוויחים כשאתם רוכשים דשא סינטטי ישירות מהיבואן? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי במטולה, הפך להיות כבר חלק טבוע בנוף הגינון הארצישראלי. גינות ומרפסות הופכות להיות ירוקות עם מרבד הפלא הירוק שהגיח לעולם כבר בשנות ה-60 של המאה הקודמת. הקסם של הדשא הסינטטי והיתרון הגדול ביותר שלו, טמון בכך שהוא אינו זקוק לטיפול בכלל ושומר על מראהו הירוק לאורך שנים ארוכות של שימוש.

רכישת דשא סינטטי יכולה להיות משימה לא קלה כלל עם כל ההיצע הגדול שיש בענף. היתרון של חברתנו, הוא ניסיון רב של שנים רבות התחום. חברתנו נוסדה בשנת 200 ונחשבת לחלוצת ענף הדשא הסינטטי בישראל.

בנוסף, אנחנו משווקים את מוצרינו ישירות מהיבואן לצרכן! אתם מרוויחים פעמיים; אתם מקבלים מוצר איכותי בפיקוח היבואן הרשמי ובנוסף נהנים ממחיר ישיר מהיבואן – ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי במטולה עם הובלה לצפון!

הרעיון הוא מאוד פשוט! חברתנו החליטה כי אין צורך יותר במשווקים ונקודות מכירה. אנחנו נספק לכם מוצרים איכותיים עם משלוחים מהירים עד הבית – ישירות מהמחסנים הלוגיסטיים שלנו.

 כל המוצרים לגינה במקום אחד: דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה במחיר זול ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי במטולה - ישירות מהיבואן לצרכן!

מטולה ידועה כפנינה הצפונית והירוקה של מדינתנו ולמרות כי מזג האוויר ותנאי האקלים נוחים במטולה לגידול צמחייה וגינות ירוקות. דשא סינטטי הפך להיות מוצר נוחות – תתארו לעצמכם כי אין צורך בכיסוח, לא צריך לבזבז מים מיותרים ולא צריך להשתמש בדשנים וכימיקליים למיניהם. פשוט נהנים ממשטח ירוק לאורך כל השנה ללא מאמץ כלל.

דשא סינטטי עם תקני איכות

מוצרי דשא סינטטי, נפוצים כיום בישראל על ידי משווקים רבים. איך נדע אם לדשא הסינטטי יש עמידות מפני השמש? ושהוא אינו מכיל מתכות כבדות? דשא קבוע בודקת את כל מוצריה במעבדות מקצועיות. יש לנו אישורים חתומים, על ידי מעבדת טקסטיל מובילה ואישור מכון התקנים הישראלי.

דשא סינטטי | דשא קבוע

דשא סינטטי עם משלוחים עד מטולה ואזור הצפון!

ניתן להגיע אלינו ולהתרשם מבכל סוגי הדשא הסינטטי במבחר המרשים והגדול בישראל. רוצים לקבל דשא סינטטי עד אליכם? פשוט בצעו הזמנה וקבלו את הדשא הסינטטי עם כל אביזרי ההתקנה עד הבית! שירות המשלוחי שלנו מגיע לכל הארץ ועובד שישה ימים בשבוע לנוחיותכם.

דשא מלאכותי במטולה

מחיר דשא סינטטי, יכול להיות מאוד מגוון. דגמים בסיסיים ופשוטים, יתחילו מ-20 ש"ח למ"ר בעוד שדגמים איכותיים יגיעו למחיר של 60 ש"ח ועד 120 ש"ח לדגמי עלית. צרכים ייעוץ בבחירת הדשא הסינטטי? פשוט צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בבחירת הדשא הסינטטי המתאים לכם.

דשא סינטטי במטולה קונים ישירות מהיבואן! חייגו: 077-21500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors