דשא סינטטי מבשרת ציון

דשא סינטטי לגינה
דשא סינטטי במבשרת ציון יהפוך את גינתכם לירוקה גם במקומות בהם דשא טבעי לעולם לא יוכל לצמוח. כמה עולה דשא סינטטי? איך מתקינים דשא סינטטי והאם הוא מותאם לילדים? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי במבשרת ציון הינו מוצר מושלם עבור ילדים! רבים שואלים מדוע כדאי להתקין דשא סינטטי במקום בו משתובבים ילדים קטנים ורכים? תשובה קצרה ותמציתית תוענק לקוראי מאמר זה.

ראשית, דשא סינטטי הינו מוצר מלאכותי אשר סיביו נארגים במעבדות מיוחדות והחומרים מהם הם עשויים נבחרו בקפידה. חומרים אלו הינם ידידותיים לסביבה, וכן הם מתאימים למגע הרך של ילדים ומבוגרים. באופן זה, בניגוד לדשא אורגני, ילדים אשר משחקים על דשא סינטטי אינם סובלים מעקיצות, אלרגיות והתגרדויות למיניהן.

דשא סינטטי אינו מושך אליו חרקים, ועל כן אין גם צורך להדביר אותו כמו את הדשא הטבעי. מיותר לציין כי חומרי ההדברה הינם רעלים אשר לא בריאים לילדים ועלולים להוות סכנה בריאותית של ממש.

דשא סינטטי במבשרת ציון עם משלוחים!

הזמנת דשא סינטטי במבשרת ציון וירושלים בקלות ומהירות! מזמינים דשא סינטטי ומוצרים לגינה במחיר היבואן. מקבלים את כל המוצרים במהירות עם משלוח עד הבית.

בחנות ONLINE של דשא קבוע – היבואנים המובילים בישראל לדשא סינטטי. תמצאו מגוון רחב של מוצרים: דשא סינטטי, חומרי התקנה, במבוק מושחל, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה. 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי במבשרת ציון - במחירי היבואן!

בעת בחירת דשא סינטטי, יכול הלקוח לבחור את אורך סיבי הדשא, צפיפותם ועמידותם. אי לכך, בדיוק כמו דשא טבעי, דשא סינטטי מעניק לילדים ביטחון מלא וקרקע רכה למשחקיהם השובבים. עם זאת, בניגוד לדשא אורגני הסובל מקרחות ונבילה בהתאם לשינויי טמפרטורה ומזג האוויר, דשא סינטטי שומר על צורתו הראשונית לאורך שנים רבות.

באופן זה, הילדים זוכים להגנה גופנית מקסימלית לאורך כל חודשי השנה, ללא הבדלי דת, מין קיץ וחורף. בנוסף, דשא סינטטי עשוי מחומרים חזקים וצפופים אשר אינם נפרמים על ידי משחק ילדים ואין כל חשש מכך שילדים רכים ינסו לבלוע את הסיבים או החול מתחתיהם (כפי שקורה לא אחת בדשא טבעי).

דשא סינטטי במבשרת ציון – ניתן להתקנה בכל מקום!

עניין נוסף אשר מבטא יתרון בולט של דשא סינטטי על פני דשא טבעי הינו היכולת להתקין את המשטח המלאכותי על חומרים רבים. דשא סינטטי ניתן להתקנה גם במקומות בהם אי אפשר לגדל דשא טבעי (כגון אדמה בעייתית, אבן, שיש, עץ וכדומה).

לפיכך, דשא סינטטי יכול לשרת ילדים גם במקומות סגורים, או באזורים בהם גידול דשא טבעי הינו פשוט בלתי אפשרי. ההשקעה הראשונית בהתקנת דשא סינטטי אמנם יקרה יותר מזריעת אחיו האורגני, אך יתרונותיו הרבים מחזירים את ההוצאה בתוך זמן לא רב.

לדוגמה, דשא סינטטי איננו דורש השקיה ועל כן הוא מהווה חיסכון משמעותי במים. בימי בצורת כאלה, כאשר פניה היפות של הדוגמנית רננה רז מזהירות מפני התייבשות ישראל, מדובר בעניין משמעותי ביותר. כמו כן, בעלי דשא סינטטי נהנים גם מחיסכון כלכלי משמעותי בגין אי שימוש יתר במים להשקיה.

דשא מלאכותי במבשרת ציון – פתרון כלכלי מנצח!

לסיכום, דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי מוביל אשר מיובא לישראל כבר מתחילת שנות ה-90. כיום, מגיעים לארץ דגמים שונים ומגוונים של דשא סינטטי, המותאמים באופן מושלם לצרכי השוק הישראלי והאקלים הים תיכוני.

ילדים רבים כבר משחקים מדי יום על משטחי דשא סינטטי, בבתיהם, בגני הילדים ובמתחמים הציבוריים. מגמת ההתקנה של משטחי דשא סינטטי נמצאת במגמת עלייה מתמדת בשנים האחרונות וצרכנים רבים כבר הבינו כי – דשא סינטטי הינו מוצר מושלם לילדים.

מחפשים דשא סינטטי במבשרת ציון? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors