דשא סינטטי בנהריה

דשא סינטטי בנהריה
דשא סנטטי בנהריה יאפשר לתושבים שקט כלכלי והנאה רצופה של 365 ימים בשנה ממשטח ירוק וטבעי. מה היתרונות של התקנת דשא סינטטי? כמה כסף הוא חוסך לנו? ומתי הייתה הפעם הראשונה שדשא סינטטי הגיע לישראל? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בנהריה הפך בשנים האחרונות לחלק מהנוף העירוני. דשא סינטטי מותקן בחצרות ביתיות, מרפסות, מגרשי ספורט, מוסדות חינוך, שטחים ציבורים ועסקים כאחד.

מגרעותיו וחסרונותיו של דשא טבעי מביאים אנשים רבים בשנים האחרונות לחפש תחליפים בדמות מרצפות שיש ופרקטי עץ. כיום, בעקבות התפתחות טכנולוגית מסחררת, תופס הדשא הסינטטי את ראש רשימת התחליפים. דשא סינטטי מאפשר לנו ליהנות ממשטח ירקרק ורענן מחד, שאיננו גורר תחזוקה והוצאות כלכליות מאידך.

דשא סינטטי לנהריה עם משלוחים!

תושבי נהריה והצפון יכולים להזמין דשא סינטטי עם שירות הובלות מהיר עד הבית בלחיצת כפתור. פשוט נכנסים לחנות האונליין שלנו !

כל המוצרים במקום אחד! גדרות במבוק, דשא סינטטי איכותי, משטחי בטיחות לילדים, אבנים דקורטיביות, אדני רכבת ומוצרים לגינה ולמרפסת במחיר ישיר מהיבואן!

דשא סינטטי בנהריה – ירוק וחדשני!

דשא סינטטי הינו מוצר חדשני בענף עיצוב הנוף והוא מיובא לישראל כבר מתחילת שנות ה-90. כאשר התחילו לייבא מרבדי דשא סינטטי לישראל, היו אלו הדגמים הראשוניים ביותר של המוצר.

כיום, שנים רבות לאחר מכן, דשא סינטטי מגיע לישראל בדגמיו המתקדמים ביותר בעולם. כמו כן, החברות המובילות בוחרות בקפידה את מרבדי הדשא הסינטטי תוך שהן מתאימות אותו באופן מושלם לצרכי השוק והאקלים הישראלי.

דשא סינטטי בנהריה – בשורה לבעלי עסקים!

מבחינת בעלי עסקים בנהריה מדובר בבשורה של ממש. דשא סינטטי מעניק לעסקים אלו את האפשרות ליהנות ממשטחים ירוקים ורעננים לאורך כל ימות השנה, ללא חשש משינויי אקלים או נבילה פתאומית. כמו כן, התקנתו של מרבד דשא סינטטי איננה דורשת אדמה רוויה במינרלים או שמש זמינה.

אי לכך, דשא סינטטי מותקן גם במתחמים סגורים וגם במקומות בהם מעולם לא ניתן היה לזרוע דשא טבעי. פריצת דרך זו הביאה מעצבי פנים המתמחים בעיצוב חללים רחבים להשתמש בדשא סינטטי לצורך עבודתם. התקנתו של דשא סינטטי באולמות האירועים המפוארים ביותר בישראל הייתה אפוא רק עניין של זמן.

דשא סינטטי בנהריה – חיסכון כלכלי!

דשא סינטטי חוסך מבעליו הוצאות כלכליות רבות כגון שירותי גינון וכיסוח. כיום, תעריפי שירותים אלו נמצאים בעלייה מתמדת ועבודתו של גנן מיומן עולה כדי אלפי שקלים בשנה. דשא סינטטי, לעומת זאת, שומר על צורתו מיום התקנתו ולאורך שנים רבות. השפעות שונות כגון שנת בצורת או גשמים עזים במיוחד אינם משפיעים על המשטח. אי לכך, דשא סינטטי מאפשר הנאה לאורך עונות השנה ואין הוא סובל מקרחות, הצהבה או דלילות.

דשא סינטטי בנהריה – כל היתרונות שתבקשו

לסיכום, דשא סינטטי מהווה כיום את אחד המשטחים הנפוצים ביותר בנהריה במגוון רחב של תחומים. בעלי עסקים אשר יודעים להעריך מוצר אמין המעניק תמורה רבת שנים פונים להתקין בעסקם דשא סינטטי.

דשא סינטטי הינו מוצר ידידותי לסביבה החוסך שימוש בחומרי דישון רעילים או הפעלה של מכסחות דשא הפועלות על גז או נפט. כמו כן, החיסכון המשמעותי במים משתלב היטב במצב המשקעים בישראל בשנים האחרונות. החיסכון הכלכלי המשמעותי, לצד הנאתם של הסובבים, הופכים כאמור את הדשא הסינטטי למשטח המושלם עבור בעלי גינות, מרפסות ובכלל שטחי חוץ.

מחפשים דשא סינטטי בנהריה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors