דשא סינטטי במיתר – עומר

דשא סינתטי למרפסת
דשא סינטטי במיתר - עומר יפתור לנו את הבעיה הגדולה ביותר בתחזוקת הגינה. טיפול במדשאה ירוקה במזג אויר מדברי. דשא סינטטי איננו דורש טיפול ותחזוקה ועמיד בפני האקלים הישראלי הקשה. מחפשים דשא סינטטי? הגעתם למקום הנכון.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי במיתר – עומר מהווה הפתרון המושלם למי שחפץ בגינה ירוקה בתנאי סביבה מדבריים. מאמר זה יחשוף מספר יתרונות משמעותיים מהם יכול ליהנות בעל עסק או גינה אשר יבחר להתקין דשא סינטטי. ראשית עלינו להבין מהו למעשה דשא סינטטי ומה משמעות צירוף מילים זה.

דשא סינטטי פותח לראשונה בשנות ה-50 של המאה הקודמת בארצות הברית. במקור, הדרישה לפיתוחו נבעה ממחסור בשטחים ירוקים באזורים צחיחים בדרום המדינה. עד מהרה עשתה הטכנולוגיה שם לעצמה ודשא סינטטי הותקן במקומות נוספים כגון בתי ספר, היכלי ספורט ומוסדות ממשלתיים. מכן היה המעבר למגזר הפרטי רק עניין של זמן.

מחפשים דשא סינטטי בעומר - מיתר? לנו מחירים ישירים מהיבואן!

כיום, לאחר עשרות שנים של פיתוח והשקעה בדשא המלאכותי, דשא סינטטי נחשב לאחד מהמוצרים המבוקשים ביותר בענפים רבים. לא לחינם, תושבי ישראל עוברים בהמוניהם להתקנת דשא סינטטי בשל היתרונות הרבים שיש למוצר. מחיר דשא סינטטי נחשב כיום לזול ביחס לדשא טבעי מכיוון שהוא אינו דורש תחזוקה כלל! אין יותר צורך לבזבז מים יקרים, לדשן את האדמה עם כימיקליים ולהשתמש במכסחות וכלי עבודה ממונעים על בנזין וסולר. מדובר במוצר המעניק לבעליו חיסכון כלכלי משמעותי מחד, ותרומה סביבתית עם מודעות ירוקה מאידך.

דשא סינטטי בעומר - מיתר עם משלוח מהיר!

אם אתם מחפשים דשא סינטטי באזור הדרום אז אתם יכולים פשוט להגנס לחנות האונליין שלנו ולרכוש מוצרים עם משלוח מהיר עד הבית.

למה כדאי לרכוש אונליין? מקבלים מחירים ישירים מהיבואן ללא פערי תיווך! כל המוצרים שאתם צרכים לגינה; דשא סינטטי, חומרי התקנה, במבוק מושחל, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה. 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי במיתר – עומר – אינו תלוי בתנאי הסביבה!

עניין ראשון בו נבחן סוגיה זו הינו מבחן המים וההשקיה. דשא סינטטי מורכב מסיבים העשויים מחומרים מלאכותיים בלבד. אי לכך, משטחי דשא סינטטי אינם זקוקים למים ואינם תלויים בעונות השנה. מלבד המשמעותית הסביבתית של החיסכון במים, בשנים האחרונות הטילה ממשלת ישראל מיסים וקנסות נרחבים בגין בזבוז מים על גינות ירק.

מיותר לציין כי השקיה שבועית של דשא בעסק, במיוחד בישראל בה אף חזאי לא יכול להבטיח חורף גשום, עלולה להכביד על ארנקו של בעל העסק. לעומת זאת, בעלי עסקים אשר יתקינו דשא סינטטי בעסקם יוכלו ליהנות מגינה ירוקה לאורך כל השנה מחד, ואי עמידה בקנסות ומיסי מים למיניהם מאידך.

דשא מלאכותי במיתר – עומר – עמיד באקלים מדברי!

למעשה, עסקינן בעסקה טובה הן מבחינת בעל העסק והן מבחינת המדינה. כמו כן, ההימנעות משימוש במים יכולה לסייע לבעל העסק למתג את עסקו כמקום המקפיד על שמירה על הסביבה ובעל מודעות ירוקה. בעולם בו המודעות לתחום זה עולה מדי שנה, מיתוג ושיווק עסק כירוק ואיכותי לסביבה יכולים לסייע גם בתחומים אחרים מלבד הפן הממוקד של חיסכון בקנסות מים.

עניין נוסף בו ניכר חיסכון כלכלי משמעותי הינו תחום האחזקה והגינון. על מנת לתחזק באופן מסודר ועקבי דשא טבעי, יש צורך במגוון רחב של טרחות. ראשית, דשא טבעי מהווה מקור משיכה לחרקים כגון ערצבים, כנימות, פרפרי לילה, תיקנים וכדומה. לעומת זאת, דשא סינטטי עשוי כולו מחומרים מלאכותיים וידידותיים לסביבה.

דשא סינטטי במיתר - עומר – משטחים ירוקים, ללא טיפול!

אי לכך, בעלי הדשא הסינטטי אינם נדרשים להדביר מפני מזיקים, לא אחת לשנה ולא כלל. כמו כן, בעלי עסקים המגדלים דשא טבעי יודעים כי עלויות הגינון והאחזקה אינן זולות אף הן. דשא טבעי דורש טיפולים תמידיים של כיסוח, שזרוע ושימור. מיותר לציין כי עלויות הגינון נמצאות בשנים האחרונות במגמת עליה ומדובר בהוצאה שנתית משמעותית.

בניגוד לדשא טבעי, דשא סינטטי בעומר ומיתר שומר על אותו המראה מיום ההתקנה ולאורך שנים. כמו כן, בבואכם לרכוש דשא סינטטי תוכלו לבחור בין אורכים שונים ומגוונים של סיבים (קצרים וצפופים למראה המכוסח וגבוהים ורכים למראה הפראי).

לסיכום, בעלי עסקים רבים מבינים כיום כי ההשקעה בדשא סינטטי הינה השקעה חכמה בעלת חשיבה ארוכת טווח. היתרונות הרבים מתחילים בתחושה של העובדים ובעל העסק, נמשכים בשמירה על איכות הסביבה, ומסתיימים בחיסכון כלכלי משמעותי. כמו כן, בעלי עסקים אשר עד היום לא יכלו לחשוב בכלל על דשא סינטטי (כגון משרדים ברבי קומות או בתי אוכל באזורים בעלי אקלים חם) נהנים היום ממשטחים ירוקים ורעננים.

דשא סינטטי בעומר - מיתר? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors