דשא סינטטי באור עקיבא

דשא סינטטי חתול
התקנת דשא סינטטי באור עקיבא תהיה השקעה כלכלית נבונה. היתרונות הגלומים בהתקנת דשא סינטטי הם רבים ומגוונים. כמה עולה דשא סינטטי? כמה כסף הוא חוסך לנו? והיכן ניתן לרכוש דשא סינטטי? - רוצים לדעת עוד? כנסו למאמר הבא
שתף\י חבר:

דשא סינטטי באור עקיבא יהפוך כל גינה אפרורית לירוקה. כפי שידוע לנו תחזוק של גינה ירוקה ורעננה איננה עניין של מה בכך. דשא טבעי, אשר מעניק לבעליו משטח נעים למגע (המגן על גופם של ילדים ובעלי חיים), דורש השקעה מתמדת. השקעה זו באה לידי ביטוי גם מבחינה כלכלית. הוצאות רבות, כגון שזרוע, גינון והשקיה, יכולות לעלות עד כדי אלפי שקלים מדי שנה.

אי לכך, יותר ויותר צרכנים באור עקיבא בוחרים כיום להתקין בשטחם דשא סינטטי. יתרונותיו הרבים של הדשא הסינטטי, במיוחד מנקודת מבט כלכלית, הופכים אותו למוצר משתלם ביותר. החברות המובילות במשק משווקת דגמי דשא סינטטי המתאימים לטעמו של כל לקוח ולקוח, ולצורכי כל שטח או גינה.

דשא סינטטי באור עקיבא – חוסכים במים!

אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של הדשא הסינטטי הוא העובדה שהמרבד איננו זקוק כלל להשקיה או למים. במדינת ישראל, בה שנות בצורות רודפות האחת את רעותה, מדובר בחיסכון כלכלי שלא ניתן להתעלם ממנו. מלבד ההשלכות הסביבתיות הטמונות בחיסכון במים, עלות השקייתה של גינה בגודל של כ-50 מ”ר בישראל עומדת על כ-200 שקלים בחודש.

מדובר בהוצאה שנתית של כ-2,400 שקלים בשנה. זריעת דשא טבעי זולה יותר מהתקנת דשא סינטטי עם זאת, ניתן לראות בקלות כי החיסכון המשמעותי במים הופך את הדשא הסינטטי למשתלם בטווח הארוך. מכיוון שדשא סינטטי איננו מותקן לשנה או שנתיים, אלא לתקופה ארוכה בהרבה, עסקינן במוצר ירוק ורענן מצד אחד, וחסכוני מן הצד השני.

דשא סינטטי באור עקיבא עם משלוח מהיר!

רכישה ישירה של דשא סינטטי ומוצרים לגינה, בחנות האונליין של דשא קבוע – מחירים ישירים מהיבואן לצרכן ובמבחר הגדול בישראל!

פשוט בוחרים ורוכשים מהמבחר דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי ירוק - 365 ימים בשנה! 

מזיקים וחרקים הופכים דשאים טבעיים למקום מחייה. מזיקים אלה פוגעים בדשא ומיותר לציין שהם מהווים מטרד של ממש עבור ילדים ובעלי חיים המבלים על המשטח. דשא סינטטי, לעומת זאת, מייתר את הצורך להתמודד עם גורמים אלו.

כאשר יש לכם דשא סינטטי, אתם לא צריכים לרכוש עוד חומרי הדברה רעילים. כמו כן, חומרי הדברה רבים הינם חומרים מסוכנים (בעיקר לילדים קטנים) ולא אחת הם פוגעים בסביבה. דשא סינטטי מעניק לכם אפשרות ליהנות מגינה ירוקה ללא צורך בהדברת המשטח. עלותם של חומרי ההדברה יכולה להגיע ברמה השנתית למאות שקלים. אי לכך, מדובר אפוא בחיסכון כלכלי משמעותי.

דשא מלאכותי באור עקיבא – ללא צורך בטיפול

שירותים נוספים אותם נדרשים בעלי דשא טבעי לממן הם גינון וכיסוח. הפקרת הדשא לגורמי הטבע עלולה לגרום לו לנבול, להקריח, להצהיב ולהתדלדל. דשא סינטטי, לעומת זאת, מורכב מחומרים מלאכותיים בלבד ואין הוא זקוק לטיפולי גננות שונים. בשנים האחרונות עלתה באופן מובהק עלותם של בעלי מקצוע אלו. אי לכך, ניתן לראות כי דשא סינטטי מעניק לבעליו חיסכון גם מבחינה זו. חיסכון זה יכול להגיע למאות שקלים מדי שנה.

דשא סינטטי באור עקיבא – השקעה כלכלית נכונה

מומחים בתחום סבורים כי התקנתו של דשא טבעי בישראל, בגינה בגודל של כ-50 מ”ר, עומדת על כ-5,000 שקלים. התקנת דשא סינטטי על שטח בגודל זה עומדת על סכום כמעט כפול. עם זאת, בתוך כשלוש שנים תחזור ההשקעה לבעליה ואלו יוכלו ליהנות מגינה ירוקה רב שנתית למשך שנים. אורך חייו של דשא סינטטי נעמד בכ-20 שנה והחברות המובילות מעניקות למוצר אחריות רבת שנים. ישראלים, אשר ידועים כלקוחות חכמים ובלתי מתפשרים, יודעים על פי רוב להעריך חיסכון כלכלי זה.

מחפשים דשא סינטטי באור עקיבא? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors