דשא סינטטי עודפים

דשא סינטטי | דשא קבוע
עודפי דשא סינטטי ניתן לרכוש ישירות במחסני היבואן של דשא קבוע שמוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן. מה זה בעצם עודפי ייבוא? מה המחיר הזולי ביותר שניתן לרכוש דשא סינטטי? איך ניתן לקבל את הדשא הסינטטי? וכמה דגמים יש לנו? כל התשובות במאמר הבא.
שתף\י חבר:

כאשר אנחנו מחפשים דשא סינטטי עודפי ייבוא ככל הנראה אנחנו מחפשים פתרון זול ולתקופה זמנית. יש לנו פתרון מושלם עבורכם! דשא קבוע מייבאת דגמי דשא סינטטי זול שיכול לשמש לאזורים עם שימוש מועט או לתקופות קצרות כמו: דירות שכורות, תערוכות, מסיבות, אירועים חד פעמיים, חיפוי קרקע למניעת צמיחת עשבים ועוד…

בנוסף יש לנו דגמים של דשא סינטטי שנמכרים כעודפים! אלו דגמים שתוכלו לקבל עליהם הנחה משמעותית של עד חמישים אחוז אך יש לשים לב מה זה אומר עודפי ייבוא.

דשא סינטטי עודפים - הכי זול בארץ! החל מ-15 ש"ח למ"ר!

דשא קבוע מוכרת חתיכות של דשא סינטטי שנשארו מגלילים במחירים זולים של עד 50% ממחיר הדשא המקורי. מה זה בעצם עודפים? עודפי ייבוא אלו דגמים שנשארו מהם חתיכות אחרונות, דשא סינטטי עם פגמים קלים או דגמים שיצאו מהמלאי של החברה.

שימו לב ♥  עודפי ייבוא לא ניתן לרכוש אונליין ויש להגיע למחסני החברה ולבחור את חתיכות הדשא הסינטטי מתוך המבחר הקיים ברגע זה במקום. לרב עודפי ייבוא אלו דגמים מסדרת הום ואקו אותם חברתנו מתקינה במגוון הפרויקטים שלנו. אם אתם מחפשים דשא סינטטי זול אז אנחנו מזמינים אתכם להזמין אונליין דשא סינטטי 10 מ"מ שעכשיו במבצע מטורף! 15 ש"ח למ"ר לגלילים סגורים של 50 מ"ר או 100 מ"ר.

מידות וכמויות של דשא סינטטי בעודפים אאוטלט

לא ניתן לדעת באמת מה יש במלאי בכל זמן נתון של דגמים בעודפי יבוא. בסופו של דבר, דשא סינטטי שנמכר כעודפים הוא דגם שנשארו ממנו חתיכות אחרונות או דגם שנמצא בחיסול מלאי. אם אתם צרכים כמות גדולה של דשא סינטטי אז תוכלו לרכוש את הדגם הזול גריני 10 מ"מ כי לרב לא ניתן יהיה למצוא עודפים מאותו דגם של דשא סינטטי בכמות גדולה. למי זה מתאים? למי שמחפש חתיכות ופיסות של דשא סינטטי למרפסות או שטחים קטנים. לכל מי שלא איכפת לו לשלב מספר דגמים בצבעים משתנים של דשא סינטטי באותו שטח.

דשא סינטטי | דשא קבוע

דשא סינטטי עודפי יבוא

בסוף כל עונה אנו מבצעים מכירה מיוחדת של עודפי ייבוא – דגמים אחרונים של דשא סינטטי ושאריות שנשארו בסטוק. גלילי דשא סינטטי אחרונים שנשארו במחסן ושאריות דשא סינטטי שיוצאות במחירים מצחיקים. אתם מוזמנים להגיע אלינו לתצוגה והמחסנים של החברה וליהנות ממחירים ישירים מהיבואן לצרכן שלא תמצאו בשום מקום אחר.

דשא סינטטי עודפים - החל מ-15 ש"ח למ"ר!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors