דשא סינטטי ברעננה

דשא סינטטי למשפחה
התקנת דשא סינטטי נפוצה היום מאוד ברעננה ובכלל בכל אזור השרון החל מגינות ביתיות, מרפסות, דירות גג, שטחים ציבוריים או מסחריים ומגרשי ספורט. מה היתרונות של התקנת דשא סינטטי בגינה? היכן ניתן למצוא אותו ברעננה ומדוע עיריית רעננה וגופים מסחריים משלבים אותם בפרויקטים מגוונים ורבים? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

אם חיפשתם דשא סינטטי ברעננה אז אתם במקום הנכון! מחסני היבואן של דשא קבוע במרחק של 10 דקות נסיעה מרעננה. היתרון הגדול של חברתנו הוא, שאנו מוכרים את מוצרינו ישירות מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך! אתם נהנים פעמיים; דשא סינטטי איכותי עם כל התקנים המתקדמים ביותר ובמחיר זול משמעותית מחנויות, משתלות ורשתות שיווק.

דשא סינטטי ברעננה - מגמה ירוקה וידידותית לסביבה

לאחרונה המגמה הירוקה הגיעה לרעננה וערים נוספות באזור השרון. תושבי רעננה הפכו לחלוצים בתכנון ועיצוב גינות אקולוגיות – חסכוניות במים. דשא סינטטי הפך לאחד מהפריטים המבוקשים בגינות אלו וכיום ניתן להיתקל בו לא רק בגינות פרטיות ברעננה אלא בשטחים מסחריים, עסקים, מוסדות חינוך וציבור ואף מגרשי ספורט.

עיריית רעננה משלבת דשא סינטטי בפרויקטים רבים ומגוונים; איי תנועה וכיכרות, גינות במתחמים ציבוריים, גני ילדים, בתי ספר ועוד… הדשא הסינטטי מאפשר לאזרחי רעננה ליהנות ממרחבים ירוקים לאורך כל השנה ובמקביל העירייה חוסכת כסף רב למשלמי המיסים.

דשא סינטטי ברעננה עם משלוח מהיר!

צרכים דשא סינטטי ברעננה? חברתנו מספקת שירות הובלות מהיר לכל הארץ. פשוט נכנסים, לחנות האונליין שלנו ומזמינים דשא סינטטי בלחיצת פתור. 

בחנות האונליין מגוון רחב של מוצרים: דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

ברעננה בוחרים בגינה ירוקה - לכל השנה!

דשא סינטטי חוסך בעלויות טיפול ותחזוקה בניגוד מוחלט לדשא טבעי הזקוק לטיפול מסור, הכולל: השקיה, דישון, כיסוח והדברה. דשא סינטטי לאחר התקנתו אינו מצריך מאיתנו דבר והוא נשאר ירוק ויפה 365 ימים בשנה.

דשא סינטטי ברחבי רעננה אולי נראה כיום כדבר מובן מאליו אך הוא נכנס לחיינו לפתע רק לפני שנים מעטות. ענף הדשא הסינטטי יוסד כבר בשנות השישים בארה"ב אך עד להגעתו לישראל הוא עבר כברת דרך של כמעט ארבעה עשורים. אז מה השתנה בשנים האלו?

קברניטי ענף הדשא הסינטטי הבינו  את הפוטנציאל הגדול של המרבד הירוק והחלו לייצר סוגי דשא סינטטי המתאימים לכל שימוש ומטרה. דשא סינטטי הותקן לראשונה למטרות ספורט אך ככל שחלף הזמן הבינו כי דשא סינטטי יכול לשמש אותנו בכל מקום ואתר והיום הוא מותקן במרפסות, דירות גג, גינות ביתיות, מגרשי ספורט ומשחק ועוד…

דשא סינטטי איכותי - ממציא את הגינה מחדש

דשא סינטטי מצליח להפוך במהירות כל חלקת בטון שוממת לגינת ירק פורחת ומרהיבה. ברחבי רעננה ניתן לראות בנייה משולבת של בניינים משותפים עם מרפסות, דירות גן , קוטג'ים ווילות המאפשרים למעצבי גינות ואדריכלי הנוף להמציא את עצמם בכל פעם מחדש מבחינה עיצוב אדריכלי.

מרפסות ירוקות עם דשא סינטטי ברעננה

כך קרה, שכל זוג צעיר שחלם על בית פרטי עם גינה ברעננה, נאלץ בסופו של דבר להסתפק בדירה עם מרפסת קטנה. כיום אותו זוג יכול בקלות ליצור לעצמו פינת חמד בבית באמצעות התקנת דשא סינטטי במרפסת. דשא סינטטי משתלב בקלות רבה עם צמחים ואביזרים דקורטיביים לגינה כגון: פסלים, כדי נוי, עציצים, מזרקות מסלעות ואבנים.

כשניגשים לבחור דשא סינטטי עליכם לגשת למשימה בשיקול דעת ומקצועיות. ישנם סוגים רבים של דשא סינטטי שיתאימו לאזורים מסוימים ולאחרים לא –  הן מבחינת האקלים והן מבחינת תוואי השטח. אנו מזמינים אתכם להגיע לתצוגה של החברה ולהתרשם מסוגי הדשא הסינטטי השונים.

מחפשים דשא סינטטי ברעננה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors