דשא קבוע ציבורי

דשא סינטטי לשטחים ציבוריים

עיריות, מוסדות חינוך וגופים ציבוריים גילו בשנים האחרונות את יתרונות הדשא הסינטטי וכיום ניתן לראות דשא סינטטי מותקן בשטחים רבים ומגוונים במרחב הציבורי.

דשא סינטטי אינו דורש השקיה, הדברה, דישון, כיסוח או תחזוקה כלל. בתקופה בה הרשויות המקומיות והגופים הממשלתיים נאבקים רבות בבצורת הפוקדת את מדינתנו, דשא סינטטי מהווה את הפתרון המושלם להחזרת הצבע הירוק לערים, לגינות והפארקים שלנו.

דשא סינטטי למוסדות חינוך 

דשא סינטטי לשטחים ציבוריים יעניק אווירה נעימה במוסדות ציבוריים ומוסדות חינוך ויאפשר לתלמידים והסטודנטים למצוא מקום מפלט בהפסקות, שם יוכלו להעביר זמנם החופשי בנעימים ברביצה על הדשא. מוסדות חינוך כגון: מכללות, אוניברסיטאות, בתי ספר, תיכונים, וגני ילדים נאלצים להשקיע כסף רב וכוח אדם על מנת לתחזק דשא טבעי. דשא סינטטי ישדרג את המוסד החינוכי ויעניק לו מראה טבעי ויוקרתי.

דשא סינטטי לעיריות ומועצות מקומיות

בעלי תפקידים בממשל העירוני כבר יודעים שעל מנת לתחזק סביבה עירונית ירוקה יש להשקיע משאבים רבים. לאחרונה ניתן לראות כי הדשא הטבעי נעלם מהנוף העירוני ואותו מחליפים חיפויים אקולוגיים – חסכוניים במים והמוצלח שבהם דשא סינטטי. איי תנועה, מבנים ציבוריים, כיכרות ושטחים ציבוריים מכוסים במרבדי דשא סינטטי לרווחתם של התושבים. לדשא סינטטי מראה טבעי במיוחד, הוא חסכוני במים ואינו דורש תחזוקה כלל.

דשא סינטטי לפארקים וגינות 

הפארקים והגינות העירוניות מכוסים במדשאות רחבות ידיים. למרבה הצער, בשנים האחרונות הנוף הירוק הוחלף בצבעים חומים וצהובים של דשא יבש. דשא סינטטי יכול לשנות את רוע הגזירה ולהחזיר את הגינות והפארקים שלנו לצבעם הטבעי. עיריות ומועצות מקומיות רבות כמו: עיריית רמת גן, עיריית הוד השרון, עיריית ירושלים והמועצה האזורית עומר – מיתר כבר בחרו לעבור לדשא סינטטי ולחסוך למשלמי המיסים כסף רב. דשא סינטטי עמיד בפני שחיקה ומדרך גבוה, הוא שומר על איכותו גם בתנאי שטח ומזג אויר קשים במיוחד. דשא סינטטי הינו הפתרון המושלם לשטחים ציבוריים.

דשא סינטטי לעסקים ושטחי מסחר

יתרונות של דשא סינטטי ברורים לכל; דשא סינטטי אינו דורש השקיה, דישון והדברה ולכן יחסוך לעסק שלכם כסף רב. דשא סינטטי ניתן להתקנה במקומות בהם דשא טבעי לעולם לא יוכל לגדול; שטחי פנים, מרפסת, גג, משרד ושטחים מוצלים.

בעלי עסקים בתחום המזון; בתי קפה, מסעדות, אולמות אירועים, פאבים ומועדונים מבינים את היתרונות הגלומים בהתקנת דשא סינטטי וכיום ניתן לראות את מרבד הפלא מותקן בעסקים רבים ומגוונים ברחבי הארץ.

דשא סינטטי ישדרג כל עסק ויחסוך לכם כסף רב. אחד החוקים הראשונים בלימודי מנהל עסקים הוא "עלות מול תועלת". דשא סינטטי מחזיר את השקעתו הכספית במהרה ומקטין את עלויות התחזוקה והטיפול למינימום.

בעלי עסקים כמו: חנויות, קניונים, בתי קפה, גני אירועים ומסעדות נאלצים להתמודד עם משימה בלתי אפשרית. תחזוקת דשא טבעי במקום בו דורכים עשרות ואף מאות אנשים מידי יום. דשא סינטטי לעומת דשא טבעי לא יאבד את צורתו, לא יסבול מקרחות ויישאר ירוק ויפה לאורך כל השנה.

דשא סינטטי ניתן גם להתקנה בעסקים בתחום האירוח, לייף סטייל ובריאות כגון: בריכות שחיה, קאנטרי קלאב, ספא, פארק מים, חדרי כושר, מלונות, צימרים, קליניקות ומרפאות. דשא סינטטי ייתן לכם את האפשרות לתת ללקוחותיכם אווירה נינוחה וטבעית גם בסביבה האורבנית האפורה והלחוצה. דשא סינטטי ניתן לעיצוב בקלות על פי דרישותיכם, הוא קל לניקוי, ניתן להתקינו בכל מקום והוא אינו דורש תחזוקה כלל.

מחפשים דשא סינטטי לשטח ציבורי? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors