דשא סינטטי שדרות

דשא סינטטי תוחם אבן
דשא סינטטי בשדרות יגרום לילדים שלכם לצאת ולשחק בגינה במקום לרבוץ מול הטלויזיה. שטחי משחק ירוקים ובטיחותיים הם דבר הכרחי לילדים ודשא סינטטי מספק את כל החבילה. רוצים גם? כנסו למאמר הבא.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בשדרות יוציא את הילדים שלכם לגינה וישחרר אותם מהטאבלט והמרקע. ילדים רבים בישראל סובלים מבעיות של עודף משקל בגין התעסקות רבה מול המחשב והטלוויזיה. כמו כן, ידוע לכל כי אחד המשחקים החביבים ביותר על ילדים הינו התרוצצות וקפיצה על דשא רענן.

דשא סינטטי בשדרות -המוצר המושלם לילדים

עם זאת, בעקבות שנות הבצורת הקשות ותנאי האקלים המסובכים בשנים האחרונות, יותר ויותר משטחי דשא טבעי נובלים ומצהיבים. כמו כן, העלות היקרה של הטיפול והטיפוח של דשא אורגני מביאה צרכנים רבים להפסיק ולגדלו בגינותיהם ועסקם. שימו לב, דשא סינטטי, אשר מיובא לישראל כבר מראשית שנות ה-90, מעניק פיתרון מושלם לכל הבעיות אשר פורטו לעיל.

דשא סינטטי בשדרות עם משלוח מהיר!

הזמנת דשא סינטטי לשדרות מעולם לא הייתה פשוטה יותר! הזמינו בלחיצת כפתור דשא סינטטי ומוצרים לגינה עם משלוח מהיר עד הבית!

בחנות ה- ONLINE של היבואנים דשא קבוע. כל סוגי הדשא הסינטטי האיכותיים והפופולאריים ביותר בישראל. מוצרים לגינה כמו: במבוק מושחל, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה. 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בשדרות ישירות מהיבואן!

דשא סינטטי מיובא לישראל ומותקן בשדרות כיום בדגמיו המתקדמים ביותר, תוך התאמת המוצר לאקלים וצרכי השוק הישראלים. זאת ועוד, משטחי דשא סינטטי מותקנים פעמים רבות במקומות בהם משתובבים ילדים רכים (כגון בתי ספר, פארקים ציבוריים, גני ילדים, בשולי בריכות שחיה, אולמות אירועים, חדרי משחקים ועוד).

המגמה העולה בהתקנת דשא סינטטי במקומות בהם נמצאים ילדים מעידה למעשה על ההבנה אשר מתפתחת אצל צרכני דשא רבים. צרכנים אלו הגיעו למסקנה כי דשא סינטטי מעניק לילדים את היתרונות של הדשא הטבעי, לצד פרידה שמחה מחסרונותיו של האח האורגני.

דשא סינטטי בשדרות - לגינה ירוקה ובטיחותית

דשא סינטטי, כמו דשא טבעי, שומר על הילדים כאשר הם משחקים עליו, גם במקרים בהם הילדים קופצים ומשתוללים. עם זאת, בניגוד לדשא אורגני הסובל פעמים רבות מתנאי מזג אוויר (ובגין כך נובל ומקריח), דשא סינטטי שומר על צורתו השלמה והצפופה לאורך שנים מבלי להצהיב או להתדלדל.

כמו כן, דשא סינטטי מעניק לילדים מגרש משחקים רב שנתי, אשר ניתן ליהנות ממנו גם בחודשי הקיץ החמים, וגם בימי החורף הגשומים. מבחינת הקיץ, דשא סינטטי אינו מושפע מהמחסור במשקעים ואינו מוטרד מחיסכון במים מצד בעליו. בחורף, דשא סינטטי אינו מהווה מקור להצטברות שלוליות, אינו מלכלך את בגדי הילדים ולא גורם לעקבותיהם הקטנות לפאר את מרצפות הבית ושבילי הגינה. כמו כן, מיותר לציין כי החיסכון בשימוש במים מהווה גם עניין חינוכי וסביבתי המציב את הדשא הסינטטי בתור מוצר ירוק (תרתי משמע).

 

דשא מלאכותי בשדרות

מבחינת הבטיחות אשר דשא סינטטי מעניק לילדים ניתן לציין את ממצאיו של מחקר שנערך לאחרונה עבור התאחדות הכדורגל העולמית. במחקר זה נבדקה נעשתה השוואה בין דשא סינטטי לבין דשא אורגני בהשפעתו על פציעות השחקנים המקצועניים. תוצאות המחקר הראו חד משמעית כי לרוב מדובר ביכולת שווה לשמור על גופם של השחקנים, ופעמים לא מעטות הגן הדשא הסינטטי על הכדורגלנים באופן טוב יותר מאחיו האורגני.

עניין אחרון בו נעסוק במאמר זה הינו חוסר הצורך להדביר דשא סינטטי. בניגוד לדשא טבעי, המושך אליו חרקים ומזיקים לרוב, דשא סינטטי עשוי כולו מחומרים מלאכותיים. לפיכך, דשא סינטטי אינו מהווה מקור משיכה לצרות אלו, והילדים המשחקים אליו נהנים ממשטח סטרילי וחופש מעקיצות, התגרדויות ואלרגיות למיניהן.

דשא סינטטי עם משלוח עד הבית לשדרות!

דשא קבוע מספקת שירות הובלות והתקנות עד הבית לתושבי שדרות והסביבה. צרכים ייעוץ בהתקנת דשא סינטטי? רוצים להתקין לבד ואתם זקוקים לחומרי התקנה והדרכה? צרו איתנו קשר וקבלו את כל המוצרים תחת קורת גג אחת. נשמח לעמוד לשירותכם.

מחפשים דשא סינטטי בשדרות? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors