דשא סינטטי בשפיים – געש

דשא סינטטי ילדים
דשא סינטטי בשפיים - געש מככב בענף אדריכלות הנוף כבר שנים ארוכות. דשא סינטטי מאפשר לכם להנות מגינה ירוקה ללא טיפול ולחסך מים וכסף רב. איך בוחרים דשא סינטטי? כמה עולה דשא סינטטי? כל הפרטים כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בשפיים וגעש יהפכו את גינתכם לירוקה 365 ימים בשנה. דשא מלאכותי הינו חומר גלם אשר משמש כיום מעצבי פנים ואדריכלי נוף בארץ ובעולם. מגזינים מובילים בענף העיצוב מפרסמים מאמרים רבים בנושא זה מדי חודש. הדשא הסינטטי, אשר נכנס לתודעה הישראלית במהלך 20 השנים האחרונות, מכה גלים גם בענף העיצוב המקומי.

כיום, משתמשים מעצבים רבים בדשא הסינטטי על מנת להרכיב בעזרתו פסלי דשא, חלונות ראווה, בתים פרטיים, גינות ציבוריות ועוד. הדשא הסינטטי נהנה ממספר יתרונות רבים, הן מן ההיבט ההשוואתי לאחיו האורגני, והן בתור חומר עיצובי העומד בפני עצמו.

דשא סינטטי בשפיים געש עם משלוח מהיר!

מחפשים דשא סינטטי באזור געש – שפיים? דשא קבוע מספקת דשא סינטטי ומוצרים לגינה במחיר ישיר עם משלוחים לכל הארץ! 

כנסו לחנות ה- ONLINE שלנו ובחרו מהמגוון של המוצרים לגינה: דשא סינטטי, חומרי התקנה, במבוק מושחל, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה. 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בשפיים - געש ישירות מהיבואן!

לדוגמה, ענף עיצוב הגינות, בין אם מדובר בגינות פרטיות ובין אם עסקינן באולמות אירועים רחבי היקף, נהנה מזה שנים מהחיבור עם הדשא הסינטטי. המשטח המלאכותי שומר על אורכו וצבעו לאורך שנים והדשא הסינטטי איננו משתנה גם כאשר הוא נאלץ להתמודד עם חילופי עונות או מחסור במים ומינרליים. כמו כן, דשא סינטטי מאפשר עיצוב גינות גם במקומות בהם זריעת דשא טבעי הינה משימה מורכבת ומסובכת.

מיותר לציין כי דשא סינטטי הינו מוצר מלאכותי אשר איננו זקוק כלל להשקיה על מנת לגדול ולהתפתח. תכונה זו הינה משמעותית שכן הדשא הסינטטי נמצא בעקבותיה בראש הרשימה של המוצרים האקולוגיים התורמים לאיכות הסביבה. בנוסף, דשא סינטטי איננו זקוק לדשנים רעילים או חומרי הדברה המסכנים את בריאותם של המגיעים עימו במגע.

דשא סינטטי בגעש – שפיים – השקעה כספית ארוכת טווח!

באמצעות התקנה פשוטה של דשא מלאכותי, ניתן לעצב גינות בשפיים או געש ופינות ירק גם בתוך מתחמי מגורים במרכזה של עיר או בלובי בניין יוקרתי. דשא סינטטי יכול, לדוגמא, לשמש כתפאורה לבריכה הממוקמת על גג או מרפסת. התקנה של דשא סינטטי הינה יקרה רק ביומה הראשון. לאחר מכן, ובמרוצת השנים, חוסך הדשא הסינטטי מבעליו הוצאות רבות כגון גינון, כיסוח, השקיה והדברה. אי לכך, בטווח הארוך מחזיר הדשא הסינטטי את ההשקעה לבעליו באופן מושלם ביותר.

דשא מלאכותי בשפיים – געש – לגינה יוקרתית במחירים זולים!

דשא סינטטי ניתן להתקנה על כל משטח והוא עמיד בתנאי סביבה קשים במיוחד. באופן זה, נהנה בעל הדשא הסינטטי מעיצובים יוקרתיים אשר אינם דורשים השקעה מתמדת בגינון וכיסוח. מיותר לציין כי פריטים אלו הופכים כל גינה או עסק ליוקרתי ומרהיב ביופיו.

עיצוב גינות באמצעות דשא סינטטי הפך לתופעה נפוצה בקרב אדריכלים רבים. כיום, מעצבים אלו נוטים להציע את הדשא הסינטטי ללקוחותיהם, תוך שהם מהללים את המוצר המתקדם ומשבחים את יתרונותיו. בעלי קרקע המתקינים בשטחם דשא סינטטי נהנים אף הם ממוצר ירוק ורענן השומר על צבעו לאורך כל ימות השנה.

בנוסף, הדשא הסינטטי מעניק לבעליו את מלוא היתרונות הללו כבר למן היום הראשון. בניגוד לדשא הטבעי, אשר דורש זריעה והשקעה ארוכה עד שבעל הדשא "קוצר את הפירות", דשא סינטטי הינו למעשה שטיח דמוי דשא אשר פעמים רבות עולה על המקור.

מחפשים דשא סינטטי בשפיים? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors