דשא סינטטי בטירה

דשא סינטטי לגינה מחיר
דשא סינטטי בטירה קונים ישירות מהיבואן לצרכן במחסני היבואן של דשא קבוע. דשא סינטטי איכותי עם תקני איכות בינלאומיים ומחיר ישיר ללא פערי תיווך. מחפשים דשא סינטטי איכותי כולל התקנה? מעוניינים לבחור דשא סינטטי בתצוגה מרהיבה? רוצים לדעת אם דשא סינטטי מותאם לילדים? וכמה הוא עולה? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בטירה קונים ישירות ממחסני היבואן של דשא קבוע. דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי בטיחותי לילדים מתוך חשיבה כי ילדים הם אולי מצרכני הגינות ההדוקים ביותר.

כמו כן, ידוע כי הגינות המועדפות ביותר על ילדים הינם גינות המרופדות במשטחי דשא רעננים. שני נתונים אלו מובילים פעמים רבות לשאלות העולות בליבם של בעלי גינות רבים – האם דשא סינטטי מתאים לשימושם של ילדים המשתובבים עליו ללא הפסקה? מהם ההבדלים בין דשא סינטטי לבין דשא אורגני? האם דשא סינטטי מגן על גופם של הזאטוטים ומהי העלות של מוצר זה לטווח הקצר ולטווח הארוך. במילים אחרות, האם דשא סינטטי משתלם במקום בו משחקים ילדים רכים?

דשא סינטטי בטירה עם משלוח מהיר!

דשא קבוע משווקת דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן לצרכן לטירה וכל הארץ! כנסו לחנות שלנו ורכשו דשא סינטטי ומוצרים לגינה ישירות מהיבואן לצרכן!

כל המוצרים במקום אחד! דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

דשא סינטטי בטירה - מוצר מותאם עבור ילדכם!

מאמר זה יעסוק בנושא החיבור בין ילדים לבין דשא סינטטי בקצרה, תוך סקירת המאפיינים של הדשא המלאכותי והתאמתם לילדים. ראשית, ואולי חשוב מכל, בטיחות גופם של הילדים. כולם יודעים כי משטח דשא סינטטי בטירה מעניק לילדים קרקע רכה ונעימה לקפוץ ולשחק אליה. יותר מכך, בניגוד למשטחי אבן ושיש, דשא מעניק לילדים הגנה מרבית על גופם במקרה של נפילות ומעידות.

דשא טבעי ידוע ביתרונותיו אלו ועל כן משחקי ספורט רבים משוחקים על משטחי דשא אורגני. שימו לב, דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי מתקדם אשר נארג במעבדות מיוחדות. החומרים מהם עשויים סיביו של הדשא הסינטטי הינם רכים ונעימים מחד, אך חזקים וצפופים מאידך. אי לכך, ילדים המשחקים על משטחי דשא סינטטי זוכים להגנה מפני נפילות בדיוק כפי שהם נהנים ממנה במשחקיהם על דשא טבעי. יותר מכך, דשא סינטטי איכותי פעמים רבות עולה על המקור ומעניק לילדים הגנה טובה עוד יותר מאחיו האורגני.

דשא סינטטי בטירה במחירים זולים ישירות מהיבואן!

עניין נוסף הנוגע לבטיחות הילדים הינו היכולת של דשא סינטטי לשמור על צורתו וצפיפותו לאורך שנים רבות. בעוד הדשא האורגני סובל פעמים רבות מקרחות ונבילה (בעקבות תנאי מזג אוויר או גורמים נוספים כגון חיסכון במים, תיחזוק לקוי וכדומה), דשא סינטטי איננו דורש אחזקה כלל ועל כן הוא מעניק לילדים קרקע בטוחה לאורך זמן. זאת ועוד, דשא סינטטי איננו זקוק להשקיה, הדברה, כיסוח או גינון. מדובר במוצר מלאכותי השומר על גופם של הילדים לאורך כל השנה, ללא קשר לשינויי אקלים או מחלות (כגון מזיקים וחרקים).

דשא סינטטי | דשא קבוע

דשא סינטטי בטירה – בולם נפילות, רך למגע!

שימו לב, שמירה על גופם של הילדים איננה מסתיימת בביטחון מפני נפילות. ידוע כי ילדים רבים סובלים לאחר משחקים על דשא מהתגרדויות, אלרגיות וצרות נוספות. מקורן של בעיות אלו טמון באופיו של הדשא הטבעי. במהלך השנים התמקד תהליך הפיתוח של משטחי דשא סינטטי בהתאמה מיוחדת לילדים.

לפיכך, המוצרים מהם עשוי הדשא הסינטטי הינם חומרים רכים ונעימים למגע, השומרים על עורו של הילד ומגנים עליו מפני התגרדויות וכדומה. כמובן שמוצרים מלאכותיים אינם מושכים אליהם חרקים ומזיקים, ובאופן זה ילדים המשחקים על דשא סינטטי אינם נעקצים בעת המשחק.

דשא מלאכותי בטירה

סוגיה אחרונה אשר בה יעסוק מאמר זה הינה היתרון המשמעותי ממנו נהנה דשא סינטטי על פני דשא טבעי מבחינת אפשרויות ההתקנה. זריעה וגידול דשא טבעי דורשת מבעליו השקעה יומיומית ודאגה בלתי פוסקת. בעל הדשא צריך לדאוג להשקיה, גינון, שזרוע, הדברה, כיסוח וכדומה. כמו כן, מיותר לציין כי זריעת דשא טבעי אפשרית רק על האדמה המתאימה ובהתאם לתנאי האקלים המסוימים. לעומת זאת, דשא סינטטי אינו סובל משלל האתגרים הללו.

דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי לכל דבר הניתן להתקנה על בסיס מגוון עצום של משטחים. לדוגמה, ניתן להתקין דשא סינטטי במרפסת, בחדר המשחקים, על חול הים, על אדמת טרשים, באמצע המדבר וגם בתנאי קור קיצוניים. לאמור, דשא סינטטי פותח את עולם הדשא גם בעבור אלו אשר עד היום יכלו רק לחלום על כך.

מחפשים דשא סינטטי בטירה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors