דשא סינטטי עם מגן UV – להגנה מפני נזקי השמש

דשא סינטטי עם מגן UV איכותי, ישמור על מראה הדשא הסינטטי לאורך שנים מפני נזקי האקלים. כיצד מגן UV ישפיע על איכות המוצר? איך לזהות מגן UV איכותי? האם דשא סינטטי איכותי יהיה עמיד מול קרני השמש היוקדת? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי עם מגן UV מיוצר כיום על ידי המפעלים המובילים בתעשייה. על מנת להבטיח כי סיבי הדשא הסינטטי יהיו עמידים, בפני נזקי קרני השמש והאקלים. עלינו לוודא כי אנו רוכשים דשא סינטטי עם מגן UV איכותי בדרגה מתקדמת.

דשא סינטטי עם מגן UV איכותי נגד נזקי האקלים

מגן ה- UV בדשא סינטטי ישמור על עמידות צבע הסיבים מפני השמש ויאפשר לו לשמר את מראהו הטבעי לשנים רבות. דשא סינטטי ללא הגנת UV עלול לאבד את צבעו לאחר זמן קצר ובמקרים קיצוניים לסבול מנשירת סיבים והתפוררות החומר.

קטלוג אונליין - דשא סינטטי עם הגנת UV

הזמנת דשא סינטטי עם הגנת UV ותקני איכות בינלאומיים במחיר ישיר מהיבואן לצרכן! דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי עם הגנת UV מפני נזקי השמש, תקן אי רעילות ומעכבי בעירה.

בחנות ה- ONLINE שלנו מגוון רחב של מוצרי דשא סינטטי איכותי ומוצרים משלימים לגינה מושלמת! 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי - איך לזהות מגן UV איכותי?

מגן ה-UV מוטמע בסיבי הדשא הסינטטי בהליך הייצור וניתן לבחון אותו רק בתנאי מעבדה. לכן, לפני שאתם רוכשים דשא סינטטי עליכם לוודא שלחברה המשווקת את המוצר יש תעודות ובדיקות מעבדה המעידים על טיב המגן UV ועמידותו בתנאי האקלים הישראלי.

דשא סינטטי איכותי עם מגן UV יהיה עמיד בתנאי אקלים קשים במיוחד וישמור על מראהו הירוק והרענן לשנים רבות.

איך מודדים UV?

מדידת UV מתבצע באחוזים לרב והכמות המומלצת תהיה מינימום 4.5% אחוז אך יש דרך טובה יותר ומדויקת לבדיקת UV וזאת על ידי מעבדה.

לוקחים דגימת דשא סינטטי ומדמים חשיפת קרני UV לתקופה של מספר שנים – אם התוצאה המתקבלת ליציבות גוון היא דרגה 7 אז עמידות הדשא הסינטטי מול קרני השמש נחשבת לגבוהה ולאיכותית ביותר.

לדשא קבוע בדיקת מעבדה המעידה כי רמת ה-UV שלנו היא דרגה 7 – האיכותית ביותר הקיימת בענף!

האם יש חשיבות לצבע הדשא הסינטטי?

צבע של דשא סינטטי בוחרים לפי טעמכם האישי. לצבע אין משמעות כלל לעמידות המרבד מול השמש. אם הדשא הסינטטי מיוצר עם מגן UV איכותי כפי שהוסבר בתחילת המאמר אז גם דשא מלאכותי בצבע סגול או כחול יהיו עמידים מול קרני השמש לאורך שנים.

לראות דשא סינטטי במציאות

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מתצוגת הדשא הסינטטי של חברתנו. התקנו מגוון רחב של סוגי דשא סינטטי תחת כיפת השמיים כדי שתוכלו להתרשם מסימולציה מציאותית איך כל דגם יראה בגינה או במרפסת שלכם עם שילוב של אבנים, צמחים ואביזרי נוי.כל הדגמים מותקנים תחת כיפת השמיים ובתנאיי שטח אמיתיים.

מחפשים דשא סינטטי עם מגן UV? חייגו: 077-21-500-31

צפו בסרטון UV בדשא סינטטי!

מיטב התעשיינים בענף הדשא הסינטטי מייצרים כיום סוגי דשא סינטטי איכותיים עם הגנת UV מלאה המבטיחה כ הדשא הסינטטי יהיה עמיד מפני תנאי האקלים בגינות ומרפסות.

הרשמו לערוץ שלנו ביוטיוב לקבלת מידע מקצועי ועדכונים בנושא דשא סינטטי ומוצרים לגינה – דשא קבוע.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors