דשא סינטטי ביקנעם

דשא סינטטי לילדים
התקנת דשא סינטטי ביקנעם, תגרום לכם לשנות את כל דפוסי החשיבה שלכם, לגבי תחזוקת גינות ומרפסות. דשא סינטטי ירוק כל השנה ואינו דורש תחזוקה כלל. מחפשים דשא סינטטי? הגעתם למקום הנכון!
שתף\י חבר:

דשא סינטטי ביקנעם הפך לאחד מהשמות החמים בתחום עיצוב החוץ. אחד התחומים המתפתחים ביותר בישראל הינו אדריכלות הנוף. כיום, ניתן למצוא מעצבים ואדריכלי נוף כמעט בכל תחום, בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם מדובר בעסק ממשלתי.

בעלי מקצוע בענף זה אוהבים לחדש ולהפתיע את לקוחותיהם בעיצובים מרהיבים ומרתקים. אחד מחומרי הגלם הנפוצים בו עושים מעצבים אלו שימוש בעשור האחרון הינו דשא סינטטי.

דשא סינטטי ביקנעם עם משלוח מהיר!

תושבי יקנעם והסביבה יכולים לרכוש דשא סינטטי ומוצרים לגינה במחיר ישיר מהיבואן לצרכן מבלי לצאת מהבית ובלחיצת כפתורץ

איך זה מתבצע? פשוט נכנסים לחנות האונליין של דשא קבוע. נהנים ממגוון רחב של מוצרים לגינה, במחירים ישירים מהיבואן לצרכן ומקבלים את ההזמנה שלכם עם משלוח מהיר עד הבית.

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

קונים דשא סינטטי ליקנעם ישירות מהיבואן!

דשא סינטטי, אשר הינו שטיח דמוי דשא טבעי, מעניק למעצב אפשרות ליצור מתחם ירוק ורענן גם במקומות בהם לא נזרע דשא מעולם. כמו כן, בתי עסק ובתים פרטיים אשר נאלצו להתמודד עם נבילה, התקרחות או הצהבה של מרבד דשא טבעי, הן בשל מזג האוויר הים תיכוני והן מחמת האדמה הבעייתית בחלק מהאזורים בישראל, יכולים כעת לנוח על זרי הדפנה.

דשא סינטטי ביקנעם – עמיד בכל מצב!

דשא סינטטי איננו דורש מים ואין הוא זקוק להכות שורשיו בקרקע. אי לכך, התקנת הדשא הסינטטי נעשית כיום גם במקומות כגון בנייני מגורים סגורים, מתחמים ציבוריים בעלי תנועה ערה, מקומות בעייתיים לגידול דשא ועוד. באמצעות ניצול יתרונותיו אלו של הדשא הסינטטי, יכולים מעצבים רבים להרכיב מתמחים ירוקים ומרהיבים עבור כל לקוח.

דשא סינטטי ביקנעם – ייצור טכנולוגי מתקדם

הטכנולוגיות לייצור דשא סינטטי התקדמו באופן מסחרר בשנים האחרונות. כיום, יותר ויותר לקוחות נחשפים ליתרונותיו של הדשא הסינטטי ונהנים אף הם מפינות ירוקות ונעימות לאורך כל ימות השנה.

לדוגמה, בתחום עיצוב הגינות הפך הדשא הסינטטי לחבר של כבוד. עיצוב גינות באמצעות דשא סינטטי מאפשר לבעל הגינה לפסל פסלי דשא, להשיג שבילי דשא מכוסחים ומסודרים וכדומה. כמו כן, הדשא הסינטטי הינו רך ונעים למגע ואין הוא גורם לאלרגיות או התגרדויות לבאים עימו במגע. אי לכך, דשא סינטטי מומלץ בחום במקומות בהם ישנה תנועה ערה של ילדים ו\ואו בעלי חיים.

דשא מלאכותי ביקנעם – מבחר רחב של דגמים!

השימוש בדשא סינטטי ביקנעם, בקרב מעצבים ואדריכלים איננו עניין של מה בכך. הדשא הסינטטי מאפשר לבעלי מקצוע אלו להעניק ללקוחותיהם אפשרויות רבות ומגוונות במחירים הוגנים. כמו כן, התקנתו של הדשא הסינטטי מאפשרת ללקוח ליהנות ממשטח ירוק ועז כבר למן היום הראשון.

במילים אחרות, אין צורך לחכות עד שהדשא הסינטטי ייקלט ויגדל. הלקוחות הבוחרים להיעזר בדשא סינטטי לצורך עיצוב המתחם שברשותם, בוחרים את המשטח המתאים להם מתוך שלל הדגמים המשווקים בארץ כיום. לאחר מכן, ובתום התקנה פשוטה, נהנים לקוחות אלו מדשא סינטטי רב שנתי השומר על איכותו לאורך שנים רבות.

התקנת דשא סינטטי ביקנעם 

חברות אשר עוסקות בהתקנת דשא סינטטי בישראל מעניקות למוצר אחריות רבת שנים (עד 5 שנים לאחריות מקיפה, בהתאם לחברה ובסוג הדשא). מומחים בענף הדשא הסינטטי מציינים גם את היותו מוצר אקולוגי מתקדם. הדשא הסינטטי נארג במעבדות כימיה מתקדמות הפועלות תוך איזון מושלם עם הסביבה.

החומרים מהם עשוי הדשא הסינטטי הינם חומרים ירוקים ואקולוגיים והחיסכון בחומרי הדברה רעילים, כמו גם העובדה שהדשא הסינטטי איננו זקוק להשקיה ובזבוז מים, הופכים אותו למוצר הנמצא בראש רשימת החומרים המסייעים לסביבה.

לסיכום, דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות לחבר של קבע בגלריות של מעצבים ואדריכלים. לקוחותיו של הדשא הסינטטי נהנים ממשטח ירוק ורענן מחד, ומשמירה על הסביבה וחיסכון כלכלי מאידך. לא בכדי נמצאת מכירת הדשא הסינטטי במגמת עלייה מתמדת בארץ ובעולם. בארצות הברית מדווחים על עלייה של כ-25% במכירות הדשא הסינטטי בעשר השנים האחרונות. תופעה זו הגיעה לאחרונה לישראל והדשא הסינטטי הינו שם דבר בכל פינה רעננה.

מחפשים דשא סינטטי ביקנעם? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors