היתרונות של דשא סינטטי: מדוע זו הבחירה הטובה ביותר עבור הדשא שלך!

מהמבחר שלנו

דגמי הדשא המלאכותי הנמכרים ביותר

לא רק דשא סינטטי

כל מה שצריך לגינה מושלמת

[homegallerylinks]

דשא סינטטי זול - ללא פערי תיווך

דשא מלאכותי ישירות ממחסני היבואן

רכישת דשא סינטטי ממחסני היבואן של דשא קבוע, תאפשר לכם ליהנות ממוצר מתקדם עם כל תקני האיכות – במחיר ישיר ללא פערי תיווך!

יבואן דשא סינטטי

דשא קבוע מייבאת את המגוון הגדול ביותר של דשא סינטטי בישראל, מדשא סינטטי זול ועד איכותיים ולמטרות מאתגרות. כל הדגמים שלנו עמידים בפני נזקי השמש, אינם מכילים מתכות כבדות ועברו בדיקה של מכון התקנים הישראלי למעכבי בעירה. אנו מזמינים אתכם, להתרשם ממגוון מרהיב של דשא מלאכותי במראה טבעי ורך למגע בתצוגה של החברה. נשמח לראותכם! 

למה דשא קבוע?

המומחים לדשא סינטטי

מראה טבעי

דשא סינטטי כבר לא נראה מלאכותי. דגמי הדשא שלנו פותחו במפעלים המתקדמים בעולם והם נראים ממש טבעי! 

רך למגע

הדשא שלנו צפוף, רך ונעים למגע. סיבי הדשא הסינטטי מעולים לבלימת נפילות ופציעות של ילדים ופעוטות.

מותאם לאקלים הישראלי

הדשא הסינטטי שלנו מותאם לאקלים הישראלי הקשה. הדשא שלנו מתחמם עד 30% פחות מדגמי דשא סינטטי רגילים.

באישור מכון התקנים

לדשא הסינטטי שלנו אישור של מכון התקנים הישראלי ותקני איכות בינלאומיים למעכבי בעירה, מגן UV, תקן אי רעילות ו-ISO. 

דשא מלאכותי
הסיבים המתקדמים בעולם

סיב מחוזק בשיטת SUPER FIBER. סיבים מחוזקים בעלי עמידות גבוהה מפני שחיקה שנשארים זקופים לאורך זמן

ישירות מהיבואן לצרכן

למה לשלם על פערי תיווך? דשא קבוע משווקת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן, ובכך מספקת לכם מוצר איכותי במחיר שווה לכל כיס.

מראה טבעי במיוחד

לא תאמינו שזה דשא מלאכותי! סיבי הדשא הסינטטי מדמים זנים אמיתיים וצבעים המצויים בטבע.

מספרים ש...

ממליץ דשא סינטטי

ד”ר אלי שכנר

התרשמנו מאוד מהרצינות, האמינות והמקצועיות של החברה והמוצרים שהיא מייבאת ולא התאכזבנו. המתקינים שהגיעו להתקין את הדשא הסינטטי היו מקצועיים ואדיבים. הדשא נראה טבעי, אסתטי והוא רך ונעים לדריכה.

דשא סינטטי איכותי המלצות

ריקי גלבוע

החלטתי להתקין דשא סינטטי בגינתי ובחרתי בחברת דשא קבוע שיבצעו את העבודה. חמש שנים חלפו מאז והגינה שלי קיבלה חיים משלה. הדשא נראה טבעי והוא שומר על מראהו ללא צורך בטיפול ותחזוקה.

דשא סינטטי מומלץ

אורי דוד

המתקינים ״בסך הכל עשו את עבודתם״ אלא שמקצועיות חסרת פשרות, קפדנות על הפרטים, אכפתיות, שרותיות עד ניקיון שטח הגינה אחריהם והמחויבות שלהם ריגשו אותי ממש!
כן, ריגשה!

דשא סינטטי מומלץ

אייל רוכסר

פניתי לחברת דשא קבוע שיתקינו דשא סינטטי בגינה של סבתי – בגילה מאוד קשה לה לטפל בצמחים ובמדשאה. אני יכול רק לשבח את החברה והמתקינים שעשו עבודה מצוינת.

לא רק דשא סינטטי

כל מה שצריך לגינה מושלמת

[homegallerylinks]

עצות שימושיות

טיפים לבחירת דשא סינטטי

כשניגשים לבחור דשא מלאכותי לגינה, מומלץ ללמוד מעט על הנושא. על מנת שיהיו לכם כלים כיצד להבדיל בין הסוגים השונים, הכנו בשבילכם מספר טיפים שימושיים לבחירת דשא סינטטי:

דשא סינטטי

אופן השימוש

ניתן כיום למצוא סוגי דשא סינטטי רבים לשימושים רבים ומגוונים, בדקו האם הוא מתאים לאופן השימוש שלכם: ספורט, בית עסק, גינה ביתית, מרפסת וכו’….

דשא מלאכותי

צפיפות

ככל שהדשא הסינטטי צפוף יותר אז הוא יהיה עמיד יותר בפני שחיקה ויישאר זקוף ויפה לאורך זמן. במקומות בהם יש שימוש נרחב בחרו בדשא סינטטי עם צפיפות גבוהה וההיפך.

דשא סינטטי זול

התקנה

ניתן להתקין דשא סינטטי לבד אך תמיד עדיף להצטייד במתקינים מקצועיים ומנוסים. אם בחרתם להתקין לבד אז מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ לתכנון הגינה ולמידת הליך ההתקנה.

דשא מלאכותי

טעם אישי

בחרו בדשא סינטטי שנראה לכם הכי טבעי ונותן לכם תחושה טובה. בשביל להתרשם מדשא סינטטי בצורה הטובה ביותר, כדאי להגיע לתצוגה של החברה ולראות אותו מותקן לצד צמחיה ואביזרי גינה נוספים. 

דשא סינטטי זול

אחריות

מיטב היצרנים, מעניקים אחריות ארוכת טווח לדגמים איכותיים (בין 3-7 שנים). בדקו מה האחריות מכילה ותוודאו שבעת הרכישה, אתם מקבלים תעודת אחריות מקורית של היבואן הרשמי ולא רק הבטחה בעל פה. 

דשא סינטטי זול

מחיר

דשא סינטטי איכותי, אינו עסק זול אך משתלם מאוד לטווח הארוך. דשא סינטטי איכותי חוסך בעלויות הטיפול בגינה. טווח המחירים מגוון, ולרב נע בין 25-200 ₪ למ”ר – בהתאם לפרמטרים שהזכרנו קודם לכן.

דשא סינטטי

משקל

ככל שמשקל הדשא הסינטטי כבד יותר אז לרב הוא יהיה איכותי יותר. משקל = צפיפות גבוהה של חומר. צפיפות חומר תאפשר לדשא להשאר זקוף ועמיד לאורך זמן. 

דשא סינטטי

גובה סיב

גובה הסיב, ישפיע על עמידות הדשא הסינטטי ומראהו. לא מומלץ לרכוש דשא סינטטי עם סיבים קצרים מידי מכיוון שהם ישחקו וישכבו בקלות. בחרו בגובה סיב של 25 מ”מ עד 45 מ”מ.

יבואן דשא סינטטי

תקנים

בדקו האם הדשא הסינטטי עבר את כל הליכי הייצור הדרושים ויש לו תעודות: מגן UV, מעכבי בעירה, תקן אי רעילות והאם הוא מיוצר במפעלים המחויבים לבקרת איכות בינלאומית ISO. 

אני רק שאלה..

שאלות ששואלים אותנו על דשא מלאכותי

עם הזמן למדנו שאין סוף למגוון השאלות שקיימות על דשא סינטטי, הנה כמה מהנפוצות ביותר.

מחיר דשא סינטטי משתנה על פי טיב החומרים, אורך הסיבים, צפיפות החומר ומשקל היריעה. ככל שצפיפות הסיבים גבוה יותר ומשקל היריעה רב יותר כך הדשא הסינטטי יחשב לאיכותי יותר ויהיה עמיד בפני שחיקה.

מחיר דשא סינטטי בעל צפיפות נמוכה מתחיל מ-19.9 ש”ח למ”ר ויתאים להתקנה במקומות זמניים בהם יש דריכה מועטה. טווח המחירים של דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים בינונית לשימוש ביתי נע בין 55-85 ש”ח בממוצע. דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים גבוה נע בין 100-150 ש”ח בממוצע (למ”ר) ויתאים למקומות בהם יש שימוש נרחב: דריכה מרובה, אירוח, משחקי ילדים, חיות מחמד משחקי ילדים ועוד…

התקנת דשא סינטטי מקצועית של גינה ממוצעת בגודל 50 מ”ר, תתבצע ביום התקנה אחד עד יומיים – בהתאם לתוואי השטח וסוג ההתקנה.

דשא סינטטי ניתן להתקנה בכל עונות השנה: קיץ, חורף, אביב וסתיו. זכרו כי הדשא הסינטטי עתיד לשמש אתכם לאורך שנים ארוכות – 365 ימים בשנה. המרבד יהיה עמיד בפני כל מזג אויר ואף תנאי שטח קשים במיוחד.

כלבים וחתולים מסתדרים היטב עם דשא סינטטי. מדובר במשטח צפוף וחזק, ובעלי חיים לרוב אינם יכולים לחפור בו או להזיק לו. בדרך כלל, כלבים וחתולים אף לא יבצעו צרכים על דשא סינטטי, וזאת משום שאין לו ריח אורגני של אדמה. דשא סינטטי יעניק לנו משטח נקי מבורות, נטול ריחות לא נעימים וחבר על ארבע נקי מבוץ ולכלוך.

דשא סינטטי מיוצר מסיבי פוליאתילן (סיבים פלסטיים) הארוגים לתשתית איכותית בעלת פתחי ניקוז המאפשרת חלחול מהיר של נוזלים.
בהליך ייצור הדשא הסינטטי מוטמעים בסיבים גם חומרי הגנה נוספים כגון מעכבי בעירה, חומרים להגנה מהתפוררות בשמש והלבנת הסיב כנגד קרני UV. האיכות והעמידות של הדשא נקבעים על בסיס החומרים מהם הוא מיוצר והליך אריגת המשטח.

דשא סינטטי ניתן לעיצוב בצורות שונות ומגוונות, והתקנתו נעשית גם בגינות א-סימטריות בקלות רבה, על ידי חיתוך המרבדים והתאמתם לתוואי השטח.

מחיר דשא סינטטי נקבע עלפי מספר פרמטרים עיקריים: צפיפות סיבים, משקל חומר, גובה סיב, טיב החומרים ושנות האחריות. זו הסיבה שכיום ניתן למצוא דשא סינטטי במחיר 30 ש”ח ודשא סינטטי במחיר של 200 ש”ח.
ככל שמשקל החומר וצפיפות הסיבים גבוהים יותר כך דשא סינטטי נחשב לאיכותי יותר ומחירו יהיה בהתאם. כמובן שיש לקחת בחשבון גם את מספר שנות אחריות היצרן, טיב החומרים, בדיקות איכות המוצר, אמינות ושירות החברה העומדת מאחורי המוצר.

דשא קבוע מעניקה אחריות של עד 7 שנים על כל מוצרי הדשא הסינטטי המשווקים על ידה. חשוב לדעת כי תוחלת החיים של דשא סינטטי איכותי מגיעה גם עד 20 שנים. מה כוללת האחריות? חברת דשא קבוע מעניקה אחריות מלאה על מוצריה במקרים של נשורת סיבים, התפוררות, הלבנת הסיב, פרימת תפרים והתנתקות משטח הבסיס. חשוב לנו שתהיו מרוצים – ולאורך זמן. אנו דואגים לספק שירות אדיב, אמין ומהיר, גם שנים לאחר התקנת הדשא הסינטטי. באילו מקרים האחריות אינה תקפה? אי עמידה בתנאי תעודת האחריות המונפקת בעת רכישת המוצר. מי אחראי? כידוע, אחריות ארוכת שנים מעידה בדרך כלל על טיב המוצר. בעת רכישת דשא סינטטי, חשוב לבדוק מי היא החברה העומדת מאחורי המוצר, כמה זמן היא נמצאת בשוק ומה הניסיון שלה.

בניגוד לדשא טבעי, אשר מהווה מוקד משיכה לחרקים, דשא סינטטי עשוי מחומרים פלסטיים אשר אינם משמשים בית עבור מזיקים.
היריעה הגיאו-טכנית ותשתית הדשא, יוצרות שכבה סטרילית המצמצמת את אזורי המחיה של חרקים למיניהם. במידה והדשא הסינטטי מהווה תחליף לדשא טבעי, מדובר גם בחיסכון משמעותי בחומרי הדברה.

דשא סינטטי משווק כיום בישראל במגוון רחב של דגמים. הדגמים שונים זה מזה מבחינת שיטת הייצור, איכות המשטח, מבנה הסיבים וצפיפותם. כמובן שהבדלים אלו באים גם לידי ביטוי בפערי המחירים.
חשוב לזכור כי קניית דשא סינטטי איננה רכישה לטווח קצר. מדובר בהשקעה חד פעמית לשנים רבות. לכן, מומלץ שלא להתפתות לדגמים הזולים, שכן אלו אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן.
כדאי לבחון היטב את הדגם אותו אתם בוחרים, וזאת רק לאחר עריכת סקר שוק והתייעצות עם מומחים בתחום. בדומה לכל מוצר, דגמים איכותיים הינם יקרים יותר, אך אמינותם משתלמת במרוצת השנים.

בעת בחירת דשא סינטטי, יש לבחון את מאפייניו של המוצר ורמת השירות של החברה המשווקת. מומלץ לבחון את המאפיינים הבאים:
גובה הסיבים
מבנה הסיבים
צבע הסיבים
משקל הדשא וצפיפות הסיבים (מעיד על איכותו ועמידותו)
הליך הייצור
ניסיון וותק של החברה
מקום ההתקנה וייעוד השימוש (חצר פרטית, חדר ילדים, בית עסק וכדומה)

האקדמיה הירוקה

עוד קצת על דשא סינטטי

קצת כתבות ומאמרים איכותיים כי אם רוצים לקנות דשא מלאכותי איכותי, שיהיה הנכון עבורך ויחזיק מעמד לאורך שנים אז כדאי להכין קצת שיעורי בית לפני…

דשא סינטטי – מאיפה מתחילים?

ההתפתחות המואצת בשוק הדשא הסינטטי והמגוון הרחב של הדגמים הקיימים כיום בשוק, יוצרים בלבול רב אצל הצרכן. איך בוחרים דשא סינטטי? מה ההבדל בין דשא סינטטי אחד לשני? מה חשוב לבדוק לפני רכישה? ומאיפה מתחילים? כל התשובות כאן.

דשא סינטטי סוגים

כיצד בוחרים דשא סינטטי?

דשא סינטטי מיוצר כיום בתנאי המחקר והפיתוח המתקדמים בעולם, המעניקים לו מראה טבעי במיוחד ויתרונות רבים ומובהקים על פני דשא טבעי. איך מבדילים בין הסוגים השונים? כמה עולה דשא סינטטי? ומה חשוב לבדוק לפני הרכישה? כל התשובות כאן!

דשא סינטטי מחירים

דשא סינטטי מחירים

חיפשתם בגוגל “דשא סינטטי מחירים” וגיליתם שיש עשרות אתרים שמוכרים דשא סינטטי. איך יכול להיות שאתר אחד מוכר דשא סינטטי במחיר של 20 ₪ בעוד שיש אתרים שמוכרים דשא סינטטי במחיר של 100 ₪ ויותר? מה מחיר ההתקנה של דשא סינטטי? כמה עולה דשא סינטטי איכותי? מה ההבדלים בין הסוגים השונים? ואיך ניתן להשיג את המחיר הטוב ביותר? על כך בכתבה הבאה.

דשא סינטטי

דשא סינטטי מילון מושגים

דשא סינטטי? חול סיליקט? מסמרים מגולוונים? פס הדבקה? חצץ שומשום? הלכתם לאיבוד בין כל המושגים המקצועיים? חברת דשא קבוע מציגה את מילון המושגים המורחב לעולם הדשא הסינטטי ומאפשרת לכם להכיר את כל המונחים המקצועיים במאמר קצר וקולע.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors