דשא סינטטי זול או איכותי?

דשא סינטטי
עלות דשא סינטטי משתנה בהתאם לצפיפות הסיבים, משקל המרבד, טיב החומרים, ושנות האחריות. באלו מקרים מומלץ לרכוש דשא סינטטי איכותי ומתי גם דשא סינטטי זול יעשה את העבודה? לתשובות כנסו למאמר המלא.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי זול או יקר? זו שאלה שלקוחות רבים שואלים אותנו. מחיר דשא סינטטי משתנה בהתאם למספר פרמטרים ועל מנת לבצע את ההחלטה בצורה שקולה עליכם ללמוד מעט על הנושא.

דשא סינטטי – קודם כל להגדיר את הייעוד

בבואכם לבחור דשא סינטטי, עליכם להגדיר מספר דברים. קודם כל חשוב להגדיר מה הולך להיות הייעוד שלו: פינת משחקים לילדים? מגרש כדורגל? גינת נוי? לעסק? שטח ציבורי? דשא סינטטי מיוצר כיום בשלל דגמים ואיכויות. בחירה בדגם דשא סינטטי שאינו מתאים לשימוש ולייעוד שלו עלולה להשפיע באופן ישיר על מראהו ועמידותו של המרבד בטווח הארוך.

מידת שימוש מול איכות

לאחר שהגדרתם את אופן השימוש, עליכם גם לקחת בחשבון את מידת השימוש. במקומות בהם דורכים מעט אנשים ואין שימוש אינטנסיבי בדשא הסינטטי, לדוגמה: איי תנועה, פינות נוי, תצוגות וחלונות ראווה. ניתן לבחור בדגמי דשא סינטטי זולים יחסית. במקומות בהם יש שימוש נרחב כמו: גני משחקים, מגרשי כדורגל ועסקים מומלץ לבחור בדגמים איכותיים יותר.

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי – איך בוחרים?

אז איך בוחרים דשא סינטטי? איכות דשא סינטטי נאמדת בראש ובראשונה על פי צפיפות הסיבים ומשקל היריעה. ככל שיהיו יותר סיבים לדשא הסינטטי כך גם איכותו תחשב טובה יותר והוא יהיה עמיד יותר בפני שחיקה. כמובן שיש לקחת בחשבון את טיב החומרים, שנות האחריות, החברה העומדת מאחורי המוצר והותק שלה.

הקשר בין איכות למחיר

דשא סינטטי זול בדרך כלל יתאפיין בצפיפות סיבים נמוכה ומשקל נמוך. אם נתקין דשא סינטטי זול במקומות בהם יש דריכה גבוה ושימוש נרחב, רב הסיכויים שהמרבד לא יעמוד במידת השחיקה ויתבלה תוך זמן קצר יחסית.

ניקוי דשא סינטטי בקלות

ניקוי דשא סינטטי יכול להתבצע עם כלי גינון וכלי ניקוי ביתיים כמו: שואב אבק, צינור מים, מטאטא כביש, מברשת קשיחה. הניקוי מתבצע על ידי הברשה, שאיבה או שטיפה ולרב לכלוך מתנקה על גבי המשטח בקלות. במקרים בהם יש ריחות וכתמים קשים במיוחד ניתן להיעזר בחברות ניקיון מקצועיות המתמחות לכך – למידע נוסף לחצו כא.

דשא סינטטי – השקעה כספית לשנים רבות

התקנת דשא סינטטי בגינתכם הינה השקעה לטווח הארוך ואין לאמוד אותה בהוצאה הכספית הראשונית. אם הנכם מבינים כי דשא סינטטי זול אינו מתאים לאופן השימוש שלכם אז עדיף לבצע השקעה חד פעמית בדשא סינטטי איכותי שיחזיק לשנים רבות.

דשא סינטטי – חיסכון כספי רב

דשא סינטטי חוסך מאתנו את כל הוצאות התחזוקה של דשא טבעי; השקיה, הדברה, כיסוח, שירותי גננות, ציוד גינון ועוד… מחקרים שבוצעו על ידי גופים עצמאיים שאינם תלויים כלכלית בענף, גילו כי דשא סינטטי מחזיר את השקעתו לאחר שנה וחצי עד שלוש שנים בממוצע, בהתאם לאופן השימוש וגודל השטח – אורך חייו של דשא סינטטי יחזיק בממוצע עד פי 4 לאחר החזרת ההשקעה.

להצעת מחיר חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors