גדרות במבוק בעפולה

גדרות במבוק בעפולה יעניקו לנו מחיצה או סכך דקורטיביים בעלות נמוכה ואטרקטיבית ביחס לחלופות כמו: גדר עץ, אלומיניום או ברזל והעמידות שלהם גבוהה בפני נזקי האקלים הישראלי. מה הגדלים שניתן לרכוש במבוק? כמה עולים במבוקים? ואיך ניתן להתקינם בקלות בשיטת עשו זאת בעצמכם? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בעפולה ישפרו את  האסתטיקה של אזורי חוץ כמו גינות ומרפסות, גדרות במבוק זכו לפופולריות עצומה בגלל המחיר האטרקטיבי שלהן והאיכות הגבוהה שלהן. גדרות במבוק מציעות שילוב ייחודי של פונקציונליות ויופי טבעי, הן אלטרנטיבה בת קיימא ועמידה לאפשרויות גידור מיושנות וותיקות. במאמר זה, אנו נבחן את הגדלים השונים של גדרות במבוק, את היתרונות שהן מציעות על פני אלטרנטיבות, וכיצד הן יכולות להפוך את המרחב החיצוני שלנו לפינת חמד דקורטיבית.

גדרות במבוק בעפולה עם הובלה!

גדרות במבוק בעפולה עם שירות משלוחים מהיר עד אליכם!  דשא קבוע תספק לכם  במבוקים מושחלים ואיכותיים במחירים ישירים מהיבואן לצרכן – ללא תיווך!

חברת דשא קבוע עובדת בשיטת השיווק הישירה – מהיבואן לצרכן. הגיעו למחסן שלנו ורכשו במקום בשיטת שלם וקח או כנסו לחנות המקוונת, בחרו וברכישה מהירה קבלו את המוצרים עם משלוח עד הבית.

גדרות במבוק בעפולה - כל היתרונות:

מידות מגוונות

גדרות במבוק זמינות במידות שונות כדי לתת מענה לצרכים שונים. אפשר לרכוש אותם באורך של 5 מטר (כל חבילה), עם אופציה לבחירה בגובה של 1 מטר, 1.5 מטר או 2 מטר. מידות אלו מאפשרות גמישות בעיצוב והתאמה אישית של גדרות בהתאם לדרישות ספציפיות, ומבטיחות שהן משתלבות בצורה מיטבית עם הסביבה ושטח ההתקנה.

עבה ואיכותי

בעוד שבמבוק מגיע בקטרים שונים, מומלץ לבחור בקוטר של 22-24 מ"מ לצרכי גידור. קוטר זה מבטיח חוזק ועמידות מרביים תוך שמירה על מראה מושך מבחינה ויזואלית. במבוק דק עלול להיות מועד יותר לשבירה או נזק בתנאי חוץ, ולסכן את שלמות הגדר. הקוטר האידיאלי יוצר איזון בין חוזק ואסתטיקה, מה שהופך אותו לבחירה הנכונה עבור גידור חיצוני.

לסביבה טובה יותר

במבוק הוא אופציה ידידותית לסביבה בהשוואה לחומרי גידור אחרים כמו עץ או מתכת. זהו אחד הצמחים הנפוצים והצומחים ביותר על פני כדור הארץ, והוא מגיע לבגרות תוך שנים ספורות. קצב הצמיחה המהיר שלו ויכולתו לצמוח מחדש לאחר הקטיף הופכים אותו לבחירה בת קיימא. בחירה בגדרות במבוק תורמת לצמצום כריתת היערות ומקדמת עתיד ירוק יותר.

מראה כפרי וטבעי

לגדרות במבוק יש את היכולת המדהימה לשפר את החזות של כל אזור חיצוני, בין אם זה גינה או מרפסת. הגוונים הטבעיים הזהובים של הבמבוק משתלבים בצורה חלקה עם עצים וצמחייה , ויוצרים סביבה הרמונית וציורית. המרקם והדוגמאות של הבמבוק מוסיפים עומק ואופי לכל חלל, והופכים אותו למקום מפלט מזמין ושליו במרחב הפרטי שלנו.

גדרות במבוק בעפולה חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors