גדרות במבוק בכפר יונה

גדרות במבוק לגינה
גדרות במבוק בכפר יונה יהפכו כל שטח חוץ לטבעי ובעל מראה חמים ודקורטיבי. איך מתקינים גדות במבוק? האם ניתן לבצע את ההתקנה בשיטת עשה זאת בעצמך? מה המחיר של גדרות במבוק? ואיך ניתן לשלב במבוקים בעיצובים שונים בגינות או במרפסות? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בכפר יונה התגלו בשנים האחרונות כפתרון האולטימטיבי למגוון יישומיים בענף הגינון ואדריכלות הנוף בישראל, לרבות בניית סכך לפרגולות, יצירת מחיצות וגדרות דקורטיביות. היתרונות של שימוש בבמבוק למטרות אלו הם רבים, לרבות הרכבה ותחזוקה קלה, עמידות בתנאי שטח מאתגרים, אסתטיקה נעימה ומרגיעה והתאמה קלה למידות המצויות בכל שטח ואתר.

גדרות במבוק בכפר יונה עם משלוח!

גדרות במבוק בכפר יונה יאפשרו לנו להקים גדר או סככה במהירות מבלי הצורך להעזר באנשי מקצוע או לרכוש חומרי גלם יקרים. דשא קבוע תספק לכם שירות משלוחים לכפר יונה עד הבית עם גדרות במבוק ומוצרים לגינה. 

בחנות שלנו כל המוצרים ליצירת גינה מושלמת: דשא סינטטי, במבוק, משטחי בטיחות, אבנים לגינה, אביזרי התקנה, תוחמים ואדני רכבת.

גדרות במבוק בכפר יונה - מידות וגדלים

גדרות במבוק מיוצרות בגלילים מהמפעלים בגובה של מטר \ מטר וחצי \ שני מטרים כאשר ניתן לחתוך ולעצב את הבמבוק בקלות, מה שמספק אינסוף אפשרויות עיצוביות בכל פרויקט. בעלי בתים ומעצבים יכולים ליצור דוגמאות ייחודיות, קימורים, או אפילו לשלב במבוק עם חומרים אחרים כדי להשיג מראה אישי. יכולת הסתגלות זו מוסיפה למשיכה של גדרות במבוק, ומאפשרת לאנשים להגשים את החזונות היצירתיים שלהם.

גלילי הבמבוק מיוצרים באורך של חמישה מטרים כל אחד, באופן זה הם מאפשרים התקנה קלה ופשוטה גם לאנשים שאין להם ידע טכני ומקצועי נרחב. אם אתם רוצים להתקין גדר במבוק בשיטת עשו זאת בעצמכם אז תוכלו לבצע את העבודה בקלות עם חומרים הקיימים בכל בית כמעט.

גדרות במבוק בכפר יונה - הבחירה המושלמת:

פרטיות והגנה

גדרות במבוק מצוינות ליצירת פרטיות בגינה שלכם. ניתן להשתמש בהם כדי לחסום את הנוף מבתים סמוכים ולהרחיק עיניים סקרניות של שכנים ועוברי אורח בלתי רצויים. אם הגינה שלכם חשופה לרוחות חזקות, גדר במבוק יכולה לשמש כמגן שימושי, ולספק הגנה לצמחים עדינים וחפצים.

עיצוב טבעי

גדרות במבוק יכולות להעניק יופי טבעי ואלגנטיות לגינה או למרפסת. הם יכולים לשמש כפריטים דקורטיביים, ליצור עניין ויזואלי ולשפר את האסתטיקה הכללית של השטח החיצוני בשטחים ביתיים וציבוריים כאחד. הבמבוק קל להתאמה לכל סגנון עיצוב ממודרני ועד כפרי.  

מחסום קולי

גדרות במבוק יכולות לספק מבנה תמיכה יציב לצמחים מטפסים, כמו גפנים או קיסוס. המרקם הטבעי של הבמבוק מקל על הצמחים לאחוז ולטפס, ומוסיף רבות לעיצוב הגינה. אם הגינה שלכם נמצאת בשכונה רועשת או ליד כביש סואן, גדרות במבוק יכולות לעזור להפחית את מידת הרעש הנכנסת לחלל שלכם. המבנה של הבמבוק ישמש מחסום קולי, ויספק סביבה שלווה.

מרחב פרטי

ניתן למקם גדרות במבוק איכותיות בצורה נכונה כדי לספק צל והגנה מפני השמש לאזורים ספציפיים בגינתנו. במבוק יכול לווסת את כמות האור המגיעה לצמחים או באזורי ישיבה, נוכל ליצור מרחבים מוצלים למנוחה והנאה. בגינות הממוקמות על מדרונות או אזורים  הרריים, גדרות במבוק יכולות לסייע בייצוב הקרקע ולמנוע סחף של אדמה. 

מחפשים גדרות במבוק בכפר יונה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors