גדרות במבוק במעלה אדומים

גדרות במבוק במעלה אדומים יוכלו לשפר משמעותית את מראה הגינה או המרפסת שלנו בהשקעה כספית קטנה ביחס לחלופות. מה המחיר של גדרות במבוק איכותיות? איך מקימים גדרות במבוק בשיטת עשו זאת בעצמכם DIY? ומה היתרונות ברכישה ישירה מהיבואן במקום רכישה אצל משווקים וחנויות? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

גדרות במבוק במעלה אדומים יעזרו רבות לכל מי שמחפש לשפר את מראה הגינה או המרפסת שלהם מבלי לשבור קופת חיסכון. במבוק נחשב למוצר בעל ערך גבוה לעומת השקעתו הכספית. לא רק שהם משפרים משמעותית את המראה של כל שטח פנים וחוץ כאחד, אלא הם גם מציעים אלטרנטיבה חסכונית ביחס לאפשרויות גידור אחרות.

במעלה אדומים ניתן לרכוש גדרות במבוק איכותיות במחירים מעולים, במחיר ישיר מהיבואן דשא קבוע. תכונות ויתרונות אלו הופכים אותן לבחירה פופולרית בקרב בעלי בתים. במאמר זה נחקור את היתרונות של גדרות במבוק ונדריך אתכם לבצע התקנה, בשיטת עשו זאת בעצמכם. בנוסף, נדון ביתרונות של רכישה ישירות מהיבואן במקום מפיצים וחנויות.

גדרות במבוק במעלה אדומים עם משלוח!

גדרות במבוק במעלה אדומים במחירים ישירים עם משלוח מהיר עד הבית! רכישת במבוקים איכותיים מעולם לא הייתה פשוטה יותר! נכנסים לחנות האונליין שלנו ומבצעים רכישה מהירה בלחיצת כפתור.

כל מה שאתם מחפשים לגינה ולמרפסת במקום אחד! דשא סינטטי, במבוק, משטחי בטיחות, אבנים לגינה, אביזרי התקנה, תוחמים ואדני רכבת.

במבוק במעלה אדומים - תמורה מלאה למחיר!

בהשוואה לאפשרויות גידור אחרות, גדרות במבוק מציעות תמורה מצוינת לכספכם. מחירן של גדרות במבוק איכותיות נע בין 60 ל-80 ₪ למ"ר לבמבוק 22-24 מ"מ. התמחור הזה הופך אותם לבחירה אטרקטיבית עבור בעלי בתים המעוניינים לשפר את מראה השטח החיצוני שלהם מבלי לבזבז כסף רב. על ידי בחירה בגדרות במבוק, נוכל להשיג מראה יוקרתי מבלי לחרוג מהתקציב ולקבל מוצר איכותי.

גדרות במבוק

גדרות במבוק במעלה אדומים - התקנה מהירה וקלה!

מדידה

התחילו במדידת האורך והגובה הרצויים של הגדר. המדידה תעזור לנו לקבוע את כמות גלילי הבמבוק והחומרים הדרושים להתקנה. במבוק מיוצר לרב באורך של 5 מטרים לכל חבילה וגובה משתנה: 1 מטר \ 1.5 מטר \ 2 מטר.

שלד הגדר

החליטו אם תצמידו את גדר הבמבוק לגדר או קיר קיים. ודאו שהמסגרת יציבה ויכולה לתמוך במשקל הבמבוק. במקרה שאין שלד קיים שניתן להסתמך עליו אז רכשו בזנטים והשתמשו בהם ליצירת שלד לגדר.

התאמה וחיתוך

חתכו את מוטות הבמבוק לגובה הרצוי, השאירו מעט מקום בתחתית להתקנה קלה יותר. שייפו את הקצוות המחוספסים או שבבים באמצעות נייר זכוכית. לגדרות הבמבוק חוט מושחל מגולוון אותו ניתן לחתוך באמצעות קאטר או פלייר ולהתאימו למידות האורך של הגדר לפי רצונכם.

קשירה וקיבוע

באמצעות חוטי ברזל מגולוונים, חברו את מוטות הבמבוק למסגרת, יש לוודא שהם קשורים היטב. רווחו את החוטים באופן שווה לאורך המוטות כדי לספק יציבות מלאה לכל אורך הגדר. ניתן להשתמש גם באזיקונים אבל הבלאי שלהם גבוה יותר במרוצת השנים.

איך במבוק נראה בטבע?

מחפשים גדרות במבוק במעלה אדומים? חייגו: 077-21500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors