גדרות במבוק בירושלים

התקנת גדר במבוק אצל לקוח
אם חיפשתם גדרות במבוק בירושלים אז יש לנו הצעה מעולה בשבילכם! נכנסים לחנות האונליין שלנו ומבצעים הזמנה מהירה של גדרות במבוק ומוצרים לגינה ומקבלים את כל המוצרים עם משלוח עד הבית! כמה עולים גדרות במבוק? איך קונים ישירות מהיבואן לצרכן מוצרים לגינה? ומה המידות של גדרות במבוק? כל המידע כאן!
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בירושלים מאפשרים לנו להקים בעיר הבירה גדרות וסככות במחיר שווה לכל נפש וללא צורך בהתקנה מסורבלת ויקרה. היתרון בהתקנת גדרות במבוק הוא שמדובר במוצר טבעי בעל עמידות גבוהה לתנאי חוץ ומחירו זול משמעותית מהקמת גדרות עץ או אלומיניום. הזמנת גדרות במבוק לירושלים יכולה להתבצע טלפונית או דרך חנות האונליין שלנו עם שירות משלוחים מהיר לבית.

גדרות במבוק בירושלים עם משלוחים!

גדרות במבוק בירושלים במחיר ישיר מהיבואן! לא צריך לחפש יותר גדרות במבוק בחנויות ומשתלות. פשוט נכנסים לחנות האונליין שלנו ורוכשים גדרות במבוק איכותיים עם משלוח מהיר עד הבית.

כל המוצרים לגינה נמכרים עם שירות הובלות עד הבית! כנסו לחנות האונליין שלנו לרכישה מהירה במחיר ישיר מהיבואן!

גדר במבוק

מידות של גדרות במבוק

קודם כל עלינו לדעת שכל גליל במבוק מיוצר בחמישה מטרים אורך על מנת לאפשר התקנה רציפה עם מעט חיבורים ככל הניתן. ניתן לבחור שלושה גבהים: גובה 1 מטר \ גובה 1.5 מטר \ גובה 2 מטר. אם אתם מעוניינים ליצור מחיצה אך שתהיה לכם יכולת להביט מצדה השני של הגדר אז כדאי לבחור בגובה עד 1.5 מטר. אם אתם מעוניינים ליצור מסתור והפרדה מלאים אז בחרו בגובה 2 מטרים.

למה מומלץ להתקין גדרות במבוק בירושלים?

התקנה פשוטה ויעילה

בסופו של יום, במבוק אינו דורש באמת התקנה אלא יותר קיבוע וקשירה. אם אתם צרכים להתקין גדר במבוק אז פשוט פרשו אותה לאורך החומה או השלד ובצעו קשירה עם אזיקונים או חוטי ברזל מגולוונים.

מחיר זול במיוחד

מחיר גדרות במבוק מסתכם בכמה עשרות שקלים לכל מ"ר. מחיר זול משמעותית כמעט מכל חלופה הקיימת בענף הגינון ועיצוב החוץ. במבוק מאפשר לנו להקים סכך וגדר במחירים זולים ותמורה מלאה לכספנו.

עמיד בטמפרטורות קיצוניות

שמש קופחת, גשם ושלג לא יזיזו את גדרות הבמבוק ממקומם בקלות. במבוק הינו מוצר טבעי שעומד איתן מול פגעי האקלים לאורך שנים. כאשר בוחרים בבמבוק איכותי הוא יכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

עבה וחזק במיוחד

ככל שבוחרים בבמבוק עבה יותר אז עמידותו תהיה גבוהה יותר. ממש כמו כשבוחרים בעץ בעובי של 4 ס"מ בהשוואה לעובי של 1 ס"מ. במבוקים איכותיים ומומלצים יהיו לרב בעובי קנים של 22-24 מ"מ .

במבוק מושחל בירושלים

גדרות במבוק מושחל מומלצים במיוחד להתקנה כגדרות וסכך במרפסות וגינות ביתיות. מדוע במבוק מושחל? כאשר לוקחים חוט ברזל מגולוון ומשחילים אותו לאורך מוטות הבמבוק נקבל גדר במבוק כמקשה אחת חזקה. יש בענף גם גדרות במבוק פשוטות יותר שמאחדים את הקנים על ידי קשירה מבחוץ ואיכותן נחשבת פחותה – זו הסיבה שדשא קבוע מייבאת אך ורק במבוק מושחל ואיכותי!

מחפשים גדרות בירושלים? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors