גדרות במבוק בשוהם

גדרות במבוק בשוהם יכולות לתת לנו פתרון מושלם ליצירת מחיצות וסככות בגינה או במרפסת. כיצד גדרות במבוק ישתלבו עם סגנונות עיצוב שונים? כמה עולה גדר במבוק עבה ואיכותית? מה ההיסטוריה של קני במבוק בהיסטוריה האנושית וכיצד משתמשים בהן היום? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בשוהם יכולות לתרום רבות לשטחי החוץ הפרטיים שלנו. בעידן המודרני שבו אנו חיים, חשיבותה של גינה ומרפסת במרחב הפרטי שלנו גדולות ומהותיות. הבנייה הצפופה והאורבנית מייצרת לנו צורך ביצירת פרטיות בין שטחים ואזורים וכאן גדרות הבמבוק נכנסות לתמונה.

כל אחד מכיר את התחושה שהוא חשוף במרחב הפרטי שלו וכי יש לו צורך ליצור פרטיות והפרדה בין סביבת המגורים לסביבה החיצונית. גדרות במבוק מהוות פתרון יעיל ואסתטי לכך, הן משתלבות בצורה מושלמת בעיצובים שונים ומתאימות למגמות אדריכליות רבות, בין היתר; עיצוב וינטג', מודרני מינימליסטי וכפרי. בכדי להבין את המלוא של היתרונות של גדרות במבוק, נסקור את התועלת האסתטית והפונקציונלית שהן מציעות במגוון סגנונות עיצוב מגוונים.

גדרות במבוק בשוהם עם משלוח!

גדרות במבוק בשוהם במחיר ישיר מהיבואנים המובילים בישראל! דשא קבוע מייבאת במבוקים איכותיים ומוכרת את מוצריה ישירות מהיבואן ללא פערי תיווך! כנסו לנות האונליין שלנו!

בחנות שלנו כל המוצרים ליצירת גינה מושלמת: דשא סינטטי, במבוק, משטחי בטיחות, אבנים לגינה, אביזרי התקנה, תוחמים ואדני רכבת.

במבוק יבואנים

גדרות במבוק בשוהם - כל מה שצריך לדעת:

פרטיות והגנה

גדרות במבוק פועלות כמחסום פיזי שחוסם את קו הראייה, ומונע מאחרים לראות את המרחב החיצוני שלנו. בנבוק נותן תחושה של פרטיות והתבודדות, ומאפשר לנו ליהנות מהגינה או המרפסת שלנו מבלי להרגיש חשוף לסביבה העירונית שמסביבנו. קחו בחשבון כי גדרות גבוהות יותר של 2 מטר מספקות פרטיות גדולה יותר ומקשות על אנשים לראות דרכן.

עיצוב טבעי

במבוק הוא חומר מתחדש ובר קיימא המוסיף אלמנט טבעי לכל עיצוב. גווני האדמה והמרקמים הטבעיים שלו יוצרים תחושה כפרית ואותנטית, דבר שהופך אותו למתאים למגוון רחב של סגנונות עיצוב בגינה או במרפסת. ניתן לשלב את גדרות הבמבוק עם חומרים טבעיים אחרים כגון: אבן, עץ או ראטן כדי ליצור עיצוב הרמוני ומגובש.

מחסום קולי

גדרות במבוק יכולות לשמש מחסומי קול יעילים באזורים חיצוניים כמו גינות או מרפסות. במבוקים יכולים לעזור לחסום צלילים לא רצויים וליצור סביבה שקטה יותר באזורים עירוניים. לבמבוק יש תכונות ספיגה טבעיות של קול, כלומר הוא יכול לספוג ולבלום את גלי הקול כדי להפחית את רמת הרעש הכוללת. באופן זה ניתן לעמעם או לחסום צלילים לא רצויים המגיעים מכבישים סמוכים, מאתרי בנייה או מקורות רעש עירוניים אחרים.

תאורה נכונה

ניתן להאיר גדרות במבוק בצורה יצירתית כדי להעצים את האווירה הטבעית והכפרית במהלך הערב. ניתן לתלות תאורת מחרוזת, פנסים או גופים המופעלים על בסיס תאורה סולארית על או מסביב לגדרות, וליצור אווירה חמימה ומזמינה לאוזר החיצוני שלנו. אם גדרות במבוק מותקנות, באזורים שטופי שמש מומלץ לשמן את הקנים מידי פעם על מנת למנוע מצב של התייבשות וסדקים בגוף הבמבוק.

גדרות במבוק בהיסטוריה ועד ימנו

גדרות במבוק השפיעו על תרבויות עתיקות במשך אלפי שנים, והן שימשו את האנושות בדרכים שונות לאורך ההיסטוריה. מוצאו של הבמבוק באסיה, והוא מילא תפקיד משמעותי בתרבויות של מדינות כמו סין, יפן ואינדונזיה. בסין העתיקה, גדרות במבוק שימשו כחומרי גלם לבניית מבנים, סככות ובתים. ביפן שולבו גדרות במבוק בגנים מסורתיים, שימשו כאלמנטים דקורטיביים שהוסיפו תחושת שלווה ויופי טבעי.

גדרות במבוק היו חלק בלתי נפרד מהתרבויות המסורתיות של דרום מזרח אסיה. במדינות כמו וייטנאם, תאילנד ואינדונזיה, גדרות במבוק שימשו בדרך כלל לסימון גבולות, הגנה על יבולים ויצירת מתחמים. לעתים קרובות הם היו ארוגים או קשורים זה לזה כדי ליצור מבנים יציבים שסיפקו פרטיות וביטחון.

בהודו העתיקה השתמשו בגדרות במבוק בחקלאות כחומרי גידור טבעיים סביב שדות כדי להגן על יבולים מחיות בר ולתיחום גבולות בין חלקות. הצמיחה המהירה של הבמבוק והעלות הנמוכה הפכו אותו לבחירה נגישה ומעשית עבור חקלאים.

כיום במבוק ממש תעשיות רבות מסביב לעולם, ובשנים האחרונות משמש את תעשיית הגינון ועיצוב החוץ ליצירת סככות וגדרות דקורטיביים. במבוקים הם חומר גלם מועדף גם על שוחרי הסביבה מכיוון שהוא מתכלה ונחשב למשאב טבע שצומח ומתחדש במהירות.

מחפשים גדרות במבוק בשוהם? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors