גדרות במבוק בצפת

גדרות במבוק בצפת ובאזור הצפוני של מדינת ישראל הפכו למוצר מוכר בכל בית בשל היתרונות הגדולים של המוצר הן מבחינת מחיר והן מחינת איכות. מה ההבדל בין במבוק מושחל לגדר במבוק קני סוף? כמה עולה גדר במבוק איכותית? ומה העובי המומלץ לרכישה? כל התשובות לבחירת גדר במבוק איכותית לגינה ולמרפסת במאמר הבא!
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בצפת, הידועות בזכות הרבגוניות והידידותיות לסביבה שלהן, הינן בחירה פופולרית עבור יישומים שונים, בין היתר לבניית גדרות וסככות. כשמדברים על גדרות במבוק, שתי אפשרויות נפוצות הן במבוק רגיל ובמבוק מושחל. בעוד ששניהם משרתים את המטרה של יצירת מחסום טבעי ואסתטי, ישנם הבדלים ברורים בין השניים. במאמר זה נסביר על ההבדלים והיתרונות של המוצרים ונייעץ איך לבחור במבוק איכותי לשימוש שלכם.

גדרות במבוק בצפת עם משלוח מהיר!

גדרות במבוק בצפת ברכישה מהירה אונליין ישירות מחנות היבואן! דשא קבוע הקימה חנות אונליין מתקדמת על מנת לספק לכם מוצרים איכותיים בשיטת השיווק הישירה – ללא פערי תיווך!

נכנסים עכשיו לחנות האונליין שלנו ומבצעים הזמנה עם שירות משלוחים מהיר עד הבית. בחנות שלנו, ניתן למצוא מגוון מוצרים: במבוק מושחל, אדני רכבת איכותיים, דשא סינטטי עם תקנים, אבנים לגינה ומשטחי בטיחות.

במבוק מושחל או רגיל?

במבוק רגיל מתייחס למוטות במבוק טבעיים, לא מעובדים, המשמשים בדרך כלל לבניית שלד ובגידור. יש גם קני סוף שנחשבים לבמבוקים דקים במיוחד שמאחדים אותם אחד לשני על ידי קשירת חוט בניהם. קני במבוק אלו הם בדרך כלל בעובי מגוון לכל אורכם וזו הסיבה שהמידה המצויינת על גבי הגדרות נעות בין טווחים של קוטר במ"מ. למדל: 22-24 מ"מ או 14-16 מ"מ או 10-12 מ"מ. כדי ליצור גדר באמצעות במבוק רגיל, יש לחבר את מוטות הבמבוק השונים על ידי כריכת חוטים סביבם. ישנם גם גדרות המיוצרות כך מראש במפעלים והעובי שלהן לרב עד 12 מ"מ קוטר.

מצד שני, במבוק מושחל מיוצר בטכניקה מתקדמת יותר המשפרת את המראה והחוזק של הגדר. במבוק מושחל עשוי מקני במבוק עבים שעברו תהליך בו מושחל חוט ברזל לאורך הבמבוק, המחבר בין המוטות בצורה חזקה ואסתטית. טכניקה זו מבטיחה כי חוטי הברזל יישארו נסתרים, ונותנת לגדר מראה נקי וחלק. התוצאה היא גדר המשלבת את היופי הטבעי של הבמבוק עם עמידות גבוהה יותר ומראה דקורטיבי.

גדרות במבוק

עיצובים וסגנונות של גדרות במבוק בגדרה:

עמידות גבוהה

 במבוק מושחל מציע חוזק משופר בהשוואה לגדרות במבוק רגילות. חוט הברזל המושחל משמש כחיזוק נוסף, ומאגד את קני הבמבוק למקשה אחת יציבה. דבר שהופך את הגדר לעמידה יותר בפני נזקי האקלים והסביבה. במבוק מושחל יהיה עמיד יותר גם באזורים עם רוחות חזקות או גורמי לחץ פוטנציאליים אחרים שעלולים להשפיע על יציבות הגדר. גדר הבמבוק המושחלת נועדה לעמוד באתגרים הללו תוך שמירה על שלמותה המבנית לאורך זמן מבלי לאבד את צורתה והמראה שלה.

איכות גבוהה

תהליך השחלת חוט הברזל דרך הבמבוק מספק חיבור בטוח יותר בין המוטות. בניגוד לגדרות במבוק רגילות בהן חוטי המתכת חשופים לעין, במבוק מושחל מסתיר את החוטים בתוך מבנה הבמבוק, מה שמביא למראה נקי ומלוטש יותר. זה יכול להיות חשוב במיוחד עבור אלה המחפשים גדר שתשתלב בצורה חלקה עם פרטי נוי וצמחים שבסביבה. בנוסף לכל אלו שחוששים מחוטי ברזל חשופים מבחינה בטיחותית – במבוק מושחל מנצח בכל אלו ומספק לנו מוצר איכותי יותר ודקורטיבי יותר.

במבוק מושחל - מומלץ לבחור באיכות גבוהה

ההבדל בין במבוק רגיל לבמבוק מושחל טמון בטכניקת הבנייה ובהשפעה החזותית הכוללת. גדרות במבוק רגילות דורשות שימוש בחוטי מתכת הכרוכים סביב מוטות הבמבוק, בעוד שבמבוק מושחל מיוצר על ידי השחלת חוט ברזל לאורך הבמבוק כדי ליצור גדר יציבה ומושכת מבחינה אסתטית. במבוק מושחל מציע עמידות משופרת, מראה דקורטיבי וקני במבוק עבים יותר. כל אלו הופכים את הבמבוק המושחל לבחירה מועדפת יותר על אנשי המקצוע וציבור הצרכנים.

מחפשים גדרות במבוק בצפת? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors