איך לשמור על דשא סינטטי נקי ומבריק?

בשביל לשמור על דשא סינטטי נקי ובמראה רענן יש לנקות אותו מידי תקופה ולא להזניח את המשטח ללא טיפול. זה נכון שדשא סינטטי לא דורש טיפול ותחזוקה כמו דשא טבעי אך בשביל לשמר את המראה שלו כדאי לנקות אותו לפי הצורך.

איך מנקים דשא סינטטי?

השתמשו במטאטא לדשא סינטטי או מברשת קשיחה כדי להבריש את הסיבים ולרענן אותם. לניקוי של הדשא הסינטטי מנשורת של עלים, שאריות מזון או אבק ניתן להשתמש בשואב אבק או מפוח עלים.

נכון שדשא סינטטי אינו דורש השקיה אבל ניתן לשטוף את הדשא הסינטטי עם צינור מים או גרניק בשביל רענן את המשטח ולנקות את הסיבים.

מה לא לעשות?

יש להימנע מחומרים כימיים כמו חומצות, אקונומיקה, חומרים ממיסים – לשטוף את הדשא הסינטטי עם מים בלבד או תכשירים ייעודיים כמו שמפו לדשא סינטטי. ניקוי בחומרים כימיים עלול לפגוע בצבעו של הדשא הסינטטי ובמרקם הסיבים.

יש להרחיק דברים רותחים וחפצים חמים ממשטח הדשא הסינטטי. הדשא הסינטטי עמיד בחום השמש אך כלי עבודה רותחים, גחלים או סיגריות עלולות לצרוב את הדשא הסינטטי ולפגוע במראהו. 

באילו כלים להשתמש?

לא חייבים לרכוש כלי ניקוי ותחזוקה יקרים לדשא סינטטי! מברשת קשיחה או מטאטא ייעודי יוכלו לבצע את העבודה בצורה טובה. בסופו של דבר, מומלץ שיהיה לכם בבית כלי הברשה, צינור מים ומגרפה או מפוח לתחזוקה שוטפת של הדשא הסינטטי. 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטי ונחזור בהקדם

שאלות נוספות בנושא
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors