איך לחתוך דשא סינטטי בקלות?

חיתוך דשא סינטטי
איך לחתוך דשא סינטטי במקצועיות כחלק מהליך ההתקנה. רוצים להתקין דשא סינטטי בשיטת "עשו זאת בעצמכם"? כל הטיפים לחיתוך נכון ומקצועי של דשא סינטטי במאמר הבא. אל תשכחו גם לצפות בסרטון ההדרכה.
שתף\י חבר:

כחלק מהליך התקנת דשא סינטטי עלינו לחתוך את המרבדים ולהתאימם למשטח ההתקנה. קודם כל בדקו שיש לכם סכין חיתוך מקצועית עם להב משונן. אם תשתמשו בסכין חיתוך רגילה אז הלהב לא יחדור את המרבד והחיתוך לא יהיה אחיד וחלק. לפני שאתם ניגשים לבצע את החיתוך של הדשא הסינטטי תוודאו שהמרבד מתוח ופרוש היטב לפי תוואי השטח.

חיתוך דשא סינטטי - בגב המרבד ולא בכיוון הסיבים!

החיתוך של הדשא הסינטטי תמיד יתבצע בגב המרבד ולא בכיוון הסיבים. כך יהיה לכם קל יותר לחתוך את התשתית בצורה מדויקת וגם הסיבים לא יפגעו במהלך החיתוך. שימו לב שבתשתית של הדשא הסינטטי יש תפרים לכל אורך המרבד. בשביל לשמור על דיוק ,כדאי לבצע את החיתוך בין התפרים. 

דשא סינטטי | דשא קבוע

סכין חיתוך לדשא סינטטי - להתקנה קלה ופשוטה

סכין חיתוך לדשא סינטטי, תבצע את פעולת החיתוך בצורה קלה ויעילה יותר. תוודאו שרכשתם סכין עם להב כריש (להב משונן כמסור), כך שתוכלו לבצע חיתוך חד ונקי ללא עיכובים וסיבוכים מיותרים.

חיתכו את הדשא הסינטטי בתנועות קצרות ולאט!

חתכו את הדשא הסינטטי לאט ובמקטעים. אל תמשכו את הסכין בתנועה ארוכה ומהירה, כי אם תעשו טעות תצטרכו אחרי זה לבצע השלמות של דשא מחתיכות קטנות.

לאחר שחתכתם את הדשא הסינטטי עליכם לקבע אותו למשטח ההתקנה. הוראות התקנה מפורטות של דשא סינטטי, ניתן להדפיס דרך האתר בקישור המצורף: דשא סינטטי הוראות התקנה

צפו בסרטון ההדרכה - לחיתוך נכון של דשא סינטטי:

להצעת מחיר לדשא סינטטי איכותי חייגו: 077-21-500-31

סכין חיתוך מקצועית לדשא סינטטי

בחנות האונליין מגוון רחב של מוצרים: דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

סכין חיתוך מקצועית
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors