מידות דשא סינטטי? מה הגדלים של המרבדים?

מידות של דשא סינטטי

מידות מרבדי דשא סינטטי מיוצרים לרב ברוחב של 2 \ 3 או 4 מטרים ואורך עד 25 מטר. אם תבחרו לרכוש גלילים סגורים אז הכמות של גליל ברוחב 4 מטר על 25 אורך הוא סה"כ 100 מ"ר. גליל של 3 מטרים רוחב על 25 אורך הוא 75 מ"ר סך הכל. גליל של 2 מטרים רוחב על 25 אורך מסתכמים ב-50 מ"ר.

דשא סינטטי עם חיתוך לפי מידה

ניתן לבקש גם חיתוך של דשא סינטטי לפי המידה הדרושה לכם, בהתחשב במידות הרוחב של שניים או ארבעה מטרים רוחב. היתרון ברכישת גלילים סגורים, הוא שניתן לקבל הנחה משמעותית במחיר הדשא הסינטטי. בנוסף, תהיה לכם גמישות רבה יותר בשטח בזמן ההתקנה.

חשוב לוודא כי תכנון פרישת המרבדים מבוצע נכון! אין לפרוש דשא סינטטי לכיוונים שונים אלא להתמיד בפרישת המרבדים לאותו כיוון לאורך כל שטח ההתקנה.

צפו בסרטון ההדרכה - מידות של דשא סינטטי

עזרה מקצועית בתכנון השטח

מומלץ תמיד להיעזר בשירותו של איש מקצוע מנוסה. תכנון נכון של פרישת המרבדים יאפשר לנו לצלוח את ההתקנה בקלות ויעילות. אנו ממליצים תמיד, להגיע למשרדים שלנו מצוידים בשרטוט ומספר תמונות של השטח. כך נוכל להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולתכנן לכם את פרישת מרבדי הדשא הסינטטי באופן האידאלי בתצוגה שלנו, תוכלו לבחון כיצד הדשא הסינטטי מותקן בשטח. לקבל הדרכה מלאה וטיפים מקצועיים שיעזרו לכם רבות בהליך ההתקנה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטי ונחזור בהקדם

שאלות נוספות בנושא
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors