דשא קבוע למרפסת

דשא סינטטי למרפסת

דשא סינטטי למרפסת יהפוך כל חלקה אפורה לגינה ירוקה ומלאת חיים. אם בעבר רק בעלי גינות יכלו ליהנות מגינה עם מדשאה ירוקה. דשא סינטטי טרף את הקלפים ושינה את חוקי המשחק. היתרונות של דשא סינטטי רבים; הוא אינו דורש תחזוקה, עמיד לאורך שנים גם בתנאי מזג אויר קיצוניים ודריכה מרובה.

התקנת דשא סינטטי בגג או מרפסת

דשא סינטטי ניתן להתקנה גם באזורים בהם לא ניתן לטפח דשא טבעי. ניתן להתקינו בקלות על משטחים רבים ומגוונים כגון: יריעות ביטומניות, ריצוף, בטון, אספלט, משטחי דק ועוד… 

רוצים להתקין דשא סינטטי בעצמכם? אין בעיה, במחסני החברה שלנו תוכלו לקבל הדרכה מקצועית ואת כל אביזרי ההתקנה. פשוט מודדים את השטח, משרטטים את צורת המרפסת ומצלמים מספר תמונות. הנציגים שלנו ידריכו אתכם שלב אחר שלב.

רוצים שמתקינים מקצועיים יתקינו לכם דשא סינטטי במרפסת? פשוט צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מהירה.

דשא סינטטי למרפסת - כל תקני האיכות 

אחד מהדברים החשובים ביותר בדשא סינטטי הם תקני האיכות. דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי המיוצר במפעלים המתקדמים בעולם ואף קיבלה אישור של מכון התקנים הישראלי 755 למעכבי בעירה.

דשא סינטטי תקני יהיה עמיד לאורך שנים בפני האקלים הישראלי הקשה – בזכות הגנת UV איכותית המוטמעת בהליך הייצור., סיביו יהיו עמידים בשחיקה ודריכה רבה. בנוסף, דשא קבוע מייבאת אך ורק דשא סינטטי עם תקן אי רעילות המבטיח כי אין בסיבי הדשא הסינטטי מתכות כבדות. סיבי הדשא הסינטטי יתחממו בצורה פחותה עד 40% בזכות ציפוי הסיבים המיוחד COOL FIBER.

לאן מתנקזים המים?

דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי המאפשר ניקוז מים מירבי במרפסות וגגות. יריעת הבסיס תאפשר חלחול של 60 ליטרים של מים לדקה לכל מ”ר. במים יחלחלו דרך תשתית הבסיס של הדשא הסינטטי לפתחי הניקוז במרפסת. לכן, אין צורך בהכנות מיוחדות לפני התקנת דשא סינטטי במרפסות וזאת בתנאי שהשיפועים ודרכי הניקוז במרפסת מתפקדים היטב. אם ידועה לכם בעיה אז התייעצו עם המומחים שלנו!

דשא סינטטי לגגות ישירות מהיבואן לצרכן!

היתרון הגדול של חברתנו הוא שאנחנו מוכרים את מוצרינו ישירות מהיבואן לצרכן- ללא פערי תיווך! רוצים לרכוש דשא סינטטי איכותי במחיר היבואן? פשוט כנסו לקטלוג המוצרים שלנו והזמינו את כל המוצרים במחירים הטובים בישראל עם משלוח מהיר עד לבית. רוצים לבקר אותנו? רשמו דשא קבוע מרכז ארצי ב-WAZE. מחכים לכם עם כוס קפה 🙂

מחפשים דשא סינטטי למרפסת? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors