דשא סינטטי לגני אירועים

דשא סינטטי לגני אירועים
בעלי גני אירועים הבינו את היתרונות הרבים בהתקנת דשא סינטטי בעסקיהם. דשא סינטטי אינו דורש טיפולי תחזוקה, נשאר ירוק כל השנה וחוסך כסף רב. אז איך משדרגים את העסק ומתחילים לחסוך כסך? הכל מתחיל כאן.
שתף\י חבר:

בעלי אולמות אירועים עומדים בפני אתגר לא פשוט בכלל; מצד אחד עליהם לטפח משטח ירוק ומרשים על מנת למשוך לקוחות ומצד שני לחסוך בעלויות הכספיות.

תחזוקת דשא טבעי הפכה בימנו למשימה כמעט בלתי אפשרית בגינות פרטיות. בטח ובטח במשטחים גדולים של גני אירועים. על מנת לשמר משטח ירוק ויפה, בעל אולם אירועים זקוק להוציא סכומי כסף לא מבוטלים על תחזוקה. עלות המים במגמת עלייה מתמדת בשנים האחרונות, עלות שירותי גינון ותחזוקה עלולים להגיע למאות ואף אלפי שקלים לשטחים גדולים.

בעל גן אירועים אינו יכול לייבש את הדשא בתקופות הקיץ החמות ולחדשו בתקופת החורף כאשר צריכת המים יורדת. על גן האירועים להיראות יפה ומטופח כל השנה. אי לכך, בעלי גני שמחות רבים גילו את יתרונותיו הרבים בהתקנת דשא סינטטי בעסקיהם.

הלקוחות לא יבחינו בהבדל

דגמי דשא סינטטי המיובאים לארץ בשנים האחרונות מיוצרים בתנאים המתקדמים ביותר בעולם. היצרנים המובילים בתחום מתאימים את מרבדי הדשא הסינטטי לאקלים הישראלי על מנת שיחזיקו לאורך שנים. המראה הטבעי של מרבדי דשא סינטטי המיוצרים בימנו יוכל להטעות גם את חדי ההבחנה שבניכם. שיטת הייצור והטכנולוגיה המתקדמת בענף הדשא הסינטטי השתפרה פלאים בשנים האחרונות. אם בעבר דשא סינטטי היה נראה שטיח פלסטיק ירוק, כיום הוא נראה בדיוק כמו הדבר האמיתי.

דשא סינטטי – הסוף לתחזוקה

אולמות אירועים אשר בחרו להתקין דשא סינטטי, נהנים ממראה דשא ירוק וטבעי תוך חיסכון רב בהוצאות התחזוקה. דשא סינטטי בסופו של יום ידידותי לסביבה, הוא מביא לחיסכון בהוצאות כגון: דשן, הדברה, כיסוח וזריעה. כמובן, דשא סינטטי אינו צומח פרא או משתנה בהשפעת מזג האוויר ותנאי הסביבה. מבחינה כספית, טיפוח ותחזוקה של דשא טבעי דורשת משאבים כלכליים רבים.

דשא סינטטי, אינו זקוק לביקור שבועי של חברת גינון. כמו כן, דשא סינטטי מיוצר מחומרים סינטטיים ולכן אינו מושך בין סיביו טפילים ומזיקים. דשא סינטטי לא מצריך כלל שימוש בחומרי הדברה המזיקים לסביבה ורעילים לבני האדם. כמובן שהזנחה, מזג אוויר קיצוני, קושי כלכלי וחרקים אינם ישפיעו על מראהו של גן האירועים.

עלות מול תועלת - דשא סינטטי

עלות ההתקנה הראשונית של דשא סינטטי לרוב יקרה יותר מזריעת דשא טבעי. עם זאת, אחד מהשיעורים הראשונים במנהל עסקים דן בעלות מול תועלת. בעסקים תמיד יש לבחון את ההוצאות הכלכליות בפרספקטיבה ארוכת טווח. כלומר, החיסכון בטיפול והתחזוקה יניבו לכם בסוף ההליך חיסכון כלכלי לא מבוטל. לאחר התקנת דשא סינטטי בעסקכם, מראהו הירוק והרענן של הסיבים ישמרו לתקופה ארוכה.

החברות המובילות בשוק הישראלי מעניקות למוצריהם אחריות ארוכת שנים וזאת בשל התפתחות הטכנולוגיה בענף ואמינות הדגמים המשווקים בשוק. על פי מחקרים שנעשו בתחום, ההשקעה הכספית חוזרת לבעליה עד שלוש שנים לכל היותר. תוחלת החיים של דשא סינטטי איכותי תגיע גם ל-15 שנים בהתאם לאופן השימוש ודגם הדשא הסינטטי. לסיכום, דשא סינטטי יספק לבעליו יתרונות רבים ומובהקים על דשא אורגני.

אנשי עסקים מענף התיירות, המסעדנות והמלונאות יודעים כיום כי דשא סינטטי מעניק להם את ההזדמנות לשדרג את עסקיהם מבלי להשתעבד לעבודות התחזוקה המתישות של דשא טבעי. התקנת דשא סינטטי בעסק שלכם תעניק לכם את היכולת לצמצם בעלויות הכספיות ובמקביל גם לתרום במעט למשבר המים בישראל ואיכות הסביבה.

חוסך בעלות התחזוקה

דשא סינטטי יחסוך לכם זמן רב בתחזוקה וגם כסף! אם דשא טבעי דורש השקייה, כיסוח, דישון, שזרוע הרי דשא מלאכותי פותר לנו את עלויות וזמן התחזוקה לכמעט אפס מאמץ. דשא סינטטי ניתן לנקות בקלות באמצעות מפוח עלים, מטאטא כביש, שטיפה בלחץ מים או שואב תעשייתי. עלויות התחזוקה שלכם ירדו פלאים והמשטח יישאר ירוק ורענן לאורך שנים!

עמיד בכל מזג אויר

דשא סינטטי אינו מושפע מתנאי מזג האויר כלל! בחורף ניתן לדרוך עליו ולהשתמש במשטח ללא בוץ, לכלוך ושלוליות מים. בקיץ הוא שומר על צבעו הירוק והחי ואינו דורש השקייה כלל. לדשא הסינטטי של חברתנו, מגן UV מתקדם המאפשר למרבד לשמור על מרקמו וצבעו לאורך שנים ארוכות של שימוש.

מראה טבעי במיוחד

הדשא הסינטטי שלנו פותח במעבדות טקסטיל מתקדמות עלך מנת לתת לו מראה טבעי במיוחד. בשנים האחרונות, הצלחנו לדמות דגמי דשא סינטטי הן במרקם והן בצבע וליצור מרבדי דשא סינטטי במראה טבעי במיוחד. רוצים להיווכח לסוגים במציאות? אתם מוזמנים לתצוגה שלנו במחסני החברה. פשוט רשמו "דשא קבוע מרכז ארצי" ב-WAZE – נשמח לראותכם!

מחפשים דשא סינטטי לעסק? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors