האם דשא סינטטי מתאים לחתולים?

דשא סינטטי חתול
מגדלים חתול בבית? דשא סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם ונחשב למצע גמיש וידידותי לחיות מחמד. איך חתול מתנהג בקרבת דשא סינטטי? האם חתולים יכולים לפגוע ולהרוס דשא סינטטי? מה היתרון בהתקנת דשא סינטטי לחתולים? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

קודם כל אתם יכולים להיות רגועים. חתולים לא יכולים להרוס דשא סינטטי לרב – אך חשוב להיות ערים למספר נקודות שיכולות להאריך את חיי המוצר ולהפוך את השימוש בדשא סינטטי לידידותי יותר בקרבת חתולים.

בניגוד לדשא אמיתי בו החתול אוהב לחפור, הרי שבדשא מלאכותי הוא יתקשה לעשות זאת והמראה של הדשא השופע, הירוק והרענן יישמר לאורך זמן. החתול יוכל ליהנות מזמן משחק בדשא, רביצה נעימה בכל משך ימות השנה וכל זה מבלי שתחששו מכימיקלים רעילים או מבעיות אחרות. ניתן לנקות בקלות את הדשא ולמנוע ריחות ודשא סינטטי קל יותר לתחזוקה באופן משמעותי מהגרסה הטבעית. 

דשא סינטטי מותאם לחתולים

אם אתם רוצים להתקין דשא סינטטי לחברכם הנאמן וחוששים כיצד הוא יקבל את המרבד הירוק אז המאמר הזה בשבילכם. היתרונות בשילוב בין דשא מלאכותי לגידול של חתול במרפסת או בחצר הם רבים אך כדאי להשקיע גם באמצעים לשמירה על מראה הדשא ומניעת נזקים נקודתיים. לפניכם מספר המלצות לגידול חתולים בקרבת דשא סינטטי .

דשא סינטטי לחתולים עם משלוח מהיר!

דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי המותאם לחיות מחמד. מרבדי הדשא הסינטטי שלנו רכים ונעימים למגע ומאוד עמידים בשחיקה ותנאי האקלים הישראלי.

אתם מוזמנים להיכנס לחנות האונליין שלנו ולהתרשם ממגוון רחב של סוגי דשא סינטטי לחתולים – לבצע הזמנה ולקבל את הדשא הסינטטי עם משלוח עד לפתח הבית!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

מצאו אלטרנטיבה לגירוד של הדשא הסינטטי

לחתול יש ציפורניים והוא נהנה לנעוץ אותן בכל מקום וכדי למנוע את נעיצת הציפורניים בדשא וגירודו, ניתן לספק לו אלטרנטיבות כמו למשל, מגרדת ציפורניים. מגרדות מסוג זה לא חיוניות לחתול וניתן למצוא בשלל דגמים אטרקטיביים מעמודי גירוד דרך משטחי גירוד ועד גלילים למיניהם. המגרדה מאפשרת לחתול להתאמן, להימתח ולחדד את הציפורניים ובהיעדר מתקן זה הוא עשוי לגרד פשוט את הדשא.

אם מדובר בחצר או מרפסת גדולות יחסית קחו בחשבון שהחתול יכול לגרד את הדשא כי מתקן השיוף יהיה ריחוק ממנו ולכן כדאי להצטייד במספר מגרדות ולמקם אותן ברחבי החצר או המרפסת כך שיהיו בהישג ידו של החתול וניתן גם לאמן את החתול כך שילמד לשייך את הציפורניים על המשטח הייעודי ולא על הדשא עצמו.

למשל, לצ'פר אותו בחטיף טעים ייעודי לחתולים בכל פעם שהוא מגרד את הציפורניים על המגרדת ולא על הדשא עד שהוא יפנים את ההתניה וילמד לעשות זאת באופן קבוע על המגרדת כתחליף למצע של החצר או המרפסת.

דשא סינטטי לחתולים

דשא סינטטי - עמידות גבוהה בשחיקה וגירודים

חשוב לציין כי דשא סינטטי הוא מוצר עמיד וחזק ועלול להינזק רק אם חתול יהיה עקשן ויגרד אזור מסוים במשך תקופה ארוכה. לרב, חתולים לא מצליחים לגרום לנזק למרבדי דשא סינטטי ולכן אין צורך לעמוד על המשמר 🙂

כידוע, חתולים מגרדים משטחים גם פעמים רבות משעמום. לכן, מומלץ לבדר את החתול גם במשחקים אחרים כדי להסיח את דעתו ממשחק בדשא שעשוי לגרום לו נזק בין אם מדובר בצעצועי נוצה או בובות עכבר, מנהרה וכדומה..

איך לשמור על הדשא מפני החתול

כדי למנוע מהחתול לעשות את צרכיו ישירות על הדשא חשוב לייצר עבורו פינה ייעודית בחצר או במרפסת או בתוך הבית עם חול ייעודי לצרכי חתול בתוך ארגז, רצוי הרחק מהישג ידם של ילדים קטנים ובמקום שלא יפריע לבילוי או ישיבה במרפסת או בחצר.

שימו לב שקיימים סוגים שונים של חול כולל רכיבים המנדפים ריחות לא נעימים וקלים יותר לניקוי לרבות חול שאפשר לשטוף פשוט באסלה. העדיפו חול שלא יפריע לישיבה שלכם, כזה המנדף ריחות לא נעימים. אפשר לבחור את סוג הארגז וגודלו לפי גודל החתול להענקת מרחב מחיה נעים ונוח וכן לחשוב היכן למקם אותו וניתן גם ללכת על עיצוב שישתלב טוב עם הדשא שלכם.

 

דשא סינטטי לחתולים

דשא סינטטי לחתולים - שמירה על סביבה נקייה!

ניתן גם ליצור דלת ייחודית למעבר של החתול ביציאה ובכניסה שלו מהמרפסת או החצר ישירות לבית וכדאי לשמור על מקסימום היגיינה של החתול כך שאם למשל הוא סובל מבעיית פרעושים שהוא לא יעביר אותם לדשא, להשתמש בתכשירים ייעודים כמו טיפות ואמפולות למניעת פרעושים או תכשיר קוטל פרעושים וחיידקים לריסוס כשיש כאלה גם לריסוס על פרוות החתול וגם על המשטח ממנו מעוניינים להרחיק אותם אך יש לקרוא היטב את הוראות היצרן ולוודא שהתרסיס לא יפגע בדשא.

קרתה תאונה והחתול עשה צרכים על הדשא הסינטטי? אל חשש! ניתן לנקות דשא סינטטי בקלות באמצעות מטאטא כביש, שטיפה עם לחץ של מים ואף שואב אבק.

לסיכום, דשא סינטטי יאפשר לחתול שלכם ולכל בני המשפחה ליהנות ממשטח ירוק רך למגע ובמראה טבעי. בשל אופיים הייחודי של חתולים מומלץ לבצע את ההתאמות הדרושות שציינו במאמר זה על מנת שתוכלו למצות את הדשא הסינטטי ויתרונותיו עד תום.

דשא סינטטי לחתול
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors